Велико Търново

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
RAMSTEIN777
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 18, 2024 2:53 pm

Re: Велико Търново

Мнение от RAMSTEIN777 »

Имаше навремето една милф Boliarkata777 май се пишеше и тя беше добра
ignat88
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Юли 16, 2024 6:58 am
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Велико Търново

Мнение от ignat88 »

В момента в Търговище се подвизава една заразна,изгърмях,закачи ми трипер.Подвизава се с обява в ало..8705655.Обикаля из градовете и носи зарази.Просто информирам.Вие си решавате.Порих я анално без и ето кво ми докара
ChipiChapa
Мнения: 78
Регистриран на: Пон Дек 11, 2023 12:08 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Велико Търново

Мнение от ChipiChapa »

Е колега как ще пориш някоя мръсна мангалка в гъза и то без! В гъза се ебе само чисти и скъпи курви! Тая съм я засичал по Благоевград, Кюстендил и по-малките места! От мен запомни: Курва чукаш и правиш с нея винаги с кондом, най-вече ако да грозни и миризливи циганки!
ignat88
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Юли 16, 2024 6:58 am
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Велико Търново

Мнение от ignat88 »

Прав си,аз съм си виновен с пустия нагон.Това ми е за урок и то доста скъпичко ми излезе.Махни това,ами и въпросната развъдничка на зарази,снимала клиентелата и после ги изнудвала.На един колега му искала 5 бона за да не праща снимките в нета.Пича каза на жена му и познай какво стана? Егати и миризливата кранта
ChipiChapa
Мнения: 78
Регистриран на: Пон Дек 11, 2023 12:08 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Велико Търново

Мнение от ChipiChapa »

ignat88 написа: Чет Авг 08, 2024 5:33 pm Прав си,аз съм си виновен с пустия нагон.Това ми е за урок и то доста скъпичко ми излезе.Махни това,ами и въпросната развъдничка на зарази,снимала клиентелата и после ги изнудвала.На един колега му искала 5 бона за да не праща снимките в нета.Пича каза на жена му и познай какво стана? Егати и миризливата кранта
Затова я причаквате някъде и бой на нея и на нейния миризлив циганин! Подиграват се с вас! Винаги удряй една чикия и ако я искаш още ходи след час, не си заслужават главоболия с мангали
ignat88
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Юли 16, 2024 6:58 am
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Велико Търново

Мнение от ignat88 »

Прав си
Публикувай отговор