Архивирани обяви

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Pokemon
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юни 09, 2024 3:37 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 7 пъти

Архивирани обяви

Мнение от Pokemon »

Колеги както знаете тези с архивираните обяви не винаги спират да работят просто си разреждат клиентите
Е питам някой от вас звънял ли е на уж архивирана обява и да го запишат за масаж след това?
БатеБончо
Мнения: 190
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 66 пъти

Re: Архивирани обяви

Мнение от БатеБончо »

Pokemon написа: Чет Юли 11, 2024 10:02 am Колеги както знаете тези с архивираните обяви не винаги спират да работят просто си разреждат клиентите
Е питам някой от вас звънял ли е на уж архивирана обява и да го запишат за масаж след това?
Колега, как ги намираш архивираните обяви?
Pokemon
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юни 09, 2024 3:37 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Архивирани обяви

Мнение от Pokemon »

БатеБончо написа: Чет Юли 11, 2024 11:14 am
Pokemon написа: Чет Юли 11, 2024 10:02 am Колеги както знаете тези с архивираните обяви не винаги спират да работят просто си разреждат клиентите
Е питам някой от вас звънял ли е на уж архивирана обява и да го запишат за масаж след това?
Колега, как ги намираш архивираните обяви?
То става дума за тези дето съм добавил в любими преди са бачкали и изведнъж са архивирани относно тях питам щото при някои става като съм запазил номера и се обадя да ме приемат ама не на всички пазя номерата ако ме разбирате
БатеБончо
Мнения: 190
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 66 пъти

Re: Архивирани обяви

Мнение от БатеБончо »

Разбирам те колега, благодаря ти за отговора.
Liverpool
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Архивирани обяви

Мнение от Liverpool »

Просто се обаждаш, ако работи и е останала доволна от парите и от отношението ти ще те вземе пак ако не казва че не работи вече архивира обявата и пътуваш
Публикувай отговор