Нормални масажистки

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Liverpool
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Нормални масажистки

Мнение от Liverpool »

Ще копирам пост от другия форум да попитам и тук дали сте получавали нещо повече и дали искате да си признаете естествено, уж нормални масажистки от другата категория ама предлагащи (може и по симпатии) екстри. Ще споделя моето откритие на лично с цел да пазя дискретност към момичето, ще се радвам и вие същото да направите.

"Ходил съм на нормален масаж и съм получавал къде малко повече... къде много повече, но от съображение за сигурно няма да споделя това публично ! В този ред на мисли, ако има друг колега с подобни случаи и работещи масажистки към момента.. Нека драсне и да разменим инфо! Успешен ден на всички и по-малко греди . ."
ChipiChapa
Мнения: 78
Регистриран на: Пон Дек 11, 2023 12:08 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от ChipiChapa »

Liverpool написа: Чет Юли 11, 2024 1:34 pm Ще копирам пост от другия форум да попитам и тук дали сте получавали нещо повече и дали искате да си признаете естествено, уж нормални масажистки от другата категория ама предлагащи (може и по симпатии) екстри. Ще споделя моето откритие на лично с цел да пазя дискретност към момичето, ще се радвам и вие същото да направите.

"Ходил съм на нормален масаж и съм получавал къде малко повече... къде много повече, но от съображение за сигурно няма да споделя това публично ! В този ред на мисли, ако има друг колега с подобни случаи и работещи масажистки към момента.. Нека драсне и да разменим инфо! Успешен ден на всички и по-малко греди . ."
Чилаута и тези в Надежда не ги броим нали, че те са скрити курви! Аз ако пак се върна в София, че нямам квартира сега, ще пробвам с Хелена (макар да няма шанс за нищо)!
БатеБончо
Мнения: 190
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 66 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от БатеБончо »

В Надежда не са баш скрити курви, защото от сегашния контингент никоя не прави свирка и секс. Само една ми е давала да йнлижа путката и гъза. Новата Ками не съм я пробвал, но предполагам бие чикии, защото такава е политиката на салона, това влиза в цената.
Масажът при Хелена е хубав. Добра е. Красива жена. Прави го боса, така че докато си по корем да й гледаш крачетата.
Ronaldd
Мнения: 258
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 86 пъти
Благодарен: 22 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от Ronaldd »

Бате Бончо, в Надежда събличат ли се голи?
БатеБончо
Мнения: 190
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 66 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от БатеБончо »

Само една.
С уговорката, че новата Ками не съм я пробвал.
Liverpool
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Нормални масажистки

Мнение от Liverpool »

Ако някой ходи при Хелена да пусне тук отзив
Ronaldd
Мнения: 258
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 86 пъти
Благодарен: 22 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от Ronaldd »

Няма такива.
multityp
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Апр 27, 2022 11:01 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от multityp »

Liverpool написа: Съб Юли 13, 2024 3:25 pm Ако някой ходи при Хелена да пусне тук отзив
До скоро бях редовен при https://www.alo.bg/relaksirashta-masajn ... lo-7260990, но вече не, защото лично за мен се изчерпа и от доста време насам масажът й стана еднообразен. Иначе не лош масаж, ако искаш може по-силов, ако искаш може и просто мазане с олио, като ръцете й умишлено минават много близо до интимните зони, но дотам.
След мноооого ходения започна да го докосва уж неволно, но нищо особено (аз лично лягам гол).
След още мноооого повече ходения позволи и аз да я погалвам тук там, но през дрехите и то не повече от един два пъти за целия масаж за по 2-3 секунди. Дърпа се ако се заиграя.
Според мен няма никакъв шанс дори за ръчно, макар и срещу повече пари, защото има толкова много работа, чак не смогва.
И все пак, не изключвам възможността някой да е получил и повече, но не вярвам да сподели.
Преди време някакъв се беше хвалил, че чул някой друг да се хвали, че му били казали, че лъскала, демек сещате се, колко е вярно.
Иначе и друг път съм писал, че комплексно услугата й е ТОП (ако не очакваш еротика де).
БатеБончо
Мнения: 190
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 66 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от БатеБончо »

Liverpool написа: Съб Юли 13, 2024 3:25 pm Ако някой ходи при Хелена да пусне тук отзив
Ходил съм при Елена.
Теренът е на бул. "Цар Борис Три". В непосредствена близост до трамвайни спирки, на самия булевард. Нова сграда. Има предверие, което е на нивото на тротоара, но цялата работа се извършва в подземие. В предверието има маса и бюро. На бюрото има бонбони "Мерси" и картов терминал, така че може да платите и с карта. На вратата има звънец, но ако не го чуе й звъните. Посреща ви жената от снимките. Те не са пипани. Запазена и поддържана жена. Тренирана фигура. Слизате по стълбите. Първата врата в ляво е нейното стайче, тази срещу вас е масажното помещение. Топло, уютно, приятно. Забравяте, че сте под земята. Няма естествено осветление. В помещението има баня. Тя не се ползва. Миете се в другата баня, която е надолу по другия коридор. Парите ги давате накрая. Неприятно й става ако ги дадете предварително. Имате една кърпа на масата и пликче с еднократно бельо. Използването на бельо е по желание. Ако искате да ползвате баня, ви дава от един от шкафовете хавлия. Събличане се и отивате в банята. Тя е чиста. В тоалетната няма да видите жълта течност или подводница (случвало ми се е затова ви обръщам внимание). Топла вода, сапуни, огледало в което да видите мръсната си съвест, защото сте дошли не за масаж , а за треснете жената. Излизате и се връщате в масажната стая. Загърнати сте в хавлия. Джапанките са еднократни. Вървите бавно, за да не се подхлъзнете. Вратата на стайчето е леко отворена. Вътре е тъмно, но Елена ви вижда, когато се върнете и след малко идва. Винаги е по пола, за да възбуди любопитството, независимо, че ви е посрещнала по клин.
Може да ползвате бельото или лягате гол. Масажът е добър, качествен е. Има разговор. На моменти се усеща леко дръпнат характер. Разпитва ви за всичко - за семейство, деца, работа. Но ако я питате :"Ти отколко време го имаш този салон?", ти отговаря троснато: "Ти да не би да искаш да отвориш свой?" Но това са леки особености на характера .
Сега за това, което ни интересува всички тук.
Няма изречение, че не предлага еротика.
Винаги си слага пола, за да й гледате краката, когато сте по корем. Винаги е боса и с добре направен педикюр.
Аз не съм получавал повече от масаж.
Има един колега от коврите, който се похвали, че му е била чекии. Има две негови мнения.
Подозирам, че бие чекии, но на хора, които са й вдъхнали доверие, че са дискретни и няма да я разнесат по форумите и които ходят достатъчно дълго време. Жени на нейната възраст не биха се впечатлили от : "Как си, мацко, ко правиш?". А от пари. Тази професия е до време предвид силата, която използваш всеки ден. А тя работи шест дни в седмицата.
Liverpool
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Нормални масажистки

Мнение от Liverpool »

multityp написа: Нед Юли 14, 2024 11:12 am
Liverpool написа: Съб Юли 13, 2024 3:25 pm Ако някой ходи при Хелена да пусне тук отзив
До скоро бях редовен при https://www.alo.bg/relaksirashta-masajn ... lo-7260990, но вече не, защото лично за мен се изчерпа и от доста време насам масажът й стана еднообразен. Иначе не лош масаж, ако искаш може по-силов, ако искаш може и просто мазане с олио, като ръцете й умишлено минават много близо до интимните зони, но дотам.
След мноооого ходения започна да го докосва уж неволно, но нищо особено (аз лично лягам гол).
След още мноооого повече ходения позволи и аз да я погалвам тук там, но през дрехите и то не повече от един два пъти за целия масаж за по 2-3 секунди. Дърпа се ако се заиграя.
Според мен няма никакъв шанс дори за ръчно, макар и срещу повече пари, защото има толкова много работа, чак не смогва.
И все пак, не изключвам възможността някой да е получил и повече, но не вярвам да сподели.
Преди време някакъв се беше хвалил, че чул някой друг да се хвали, че му били казали, че лъскала, демек сещате се, колко е вярно.
Иначе и друг път съм писал, че комплексно услугата й е ТОП (ако не очакваш еротика де).
Като цяло съм съгласен, но на мен масажа последните пъти не ми хареса , не знам дали защото бързаше ама като няма еротика поне масаж като хората да прави иначе може и при нея да е по симпатии при мен ръчка не е имало
Ronaldd
Мнения: 258
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 86 пъти
Благодарен: 22 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от Ronaldd »

Коя е обявата на Хелена?
Nasko-88
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2023 3:03 pm
Благодарил: 1 път

Re: Нормални масажистки

Мнение от Nasko-88 »

Пичове, тия форуми масажистките ги гледат повече и от нас и никой не е толкова тъп.При масажистка която няма такава практика да лъска да напише нещо за нея защото ще се прецака… другото което е точно тази ще иска много пари за една чи…. Аз съм ходил и да ви кажа не е нещо ло-ло при масаж 80 лв макс 120,130 за ръчка…
n1967
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Фев 10, 2023 11:39 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от n1967 »

Здр. Тази Хелена изглежда страшна на снимките във фейсбук, докато в алото изглежда приятна дама. На кое от двете да се вярва питам.... Дамата ползва ли вайбър за уговорка...
Pizza&chips
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Дек 08, 2023 2:31 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от Pizza&chips »

n1967 написа: Пон Юли 15, 2024 1:35 pm Здр. Тази Хелена изглежда страшна на снимките във фейсбук, докато в алото изглежда приятна дама. На кое от двете да се вярва питам.... Дамата ползва ли вайбър за уговорка...
Аз това не мога да разбера какво ви пука как изглежда в лице ? Вие вкъщи ли ще си я водите? Нали ходим заради ръчката главно в тяло е топ какво повече се иска ? Повечето тук сме семейни това е готино разнообразие ама не съм сигурен колко трябва да се ходи често че да склони за ръчно
Liverpool
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Нормални масажистки

Мнение от Liverpool »

Nasko-88 написа: Пон Юли 15, 2024 12:55 am Пичове, тия форуми масажистките ги гледат повече и от нас и никой не е толкова тъп.При масажистка която няма такава практика да лъска да напише нещо за нея защото ще се прецака… другото което е точно тази ще иска много пари за една чи…. Аз съм ходил и да ви кажа не е нещо ло-ло при масаж 80 лв макс 120,130 за ръчка…
Това е абсолютно вярно! Аз като съм намерил мацка дето не е коментирана по форумите за чий х*й да я споделям други да я налазят и да отсвири мен или да вдигне цената до небето?
Не знам какви хора очакват да им се каже такава информация ама домата с колците не го ям
БатеБончо
Мнения: 190
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 66 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от БатеБончо »

n1967 написа: Пон Юли 15, 2024 1:35 pm Здр. Тази Хелена изглежда страшна на снимките във фейсбук, докато в алото изглежда приятна дама. На кое от двете да се вярва питам.... Дамата ползва ли вайбър за уговорка...
С нея винаги се уговарям чрез Вайбър.

И на двете места снимките са реални. В Фейсбук не всичките й са актуални.
Jedel
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Фев 16, 2022 1:32 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: Нормални масажистки

Мнение от Jedel »

БатеБончо написа: Нед Юли 14, 2024 1:54 pm
Liverpool написа: Съб Юли 13, 2024 3:25 pm Ако някой ходи при Хелена да пусне тук отзив
Ходил съм при Елена.
Теренът е на бул. "Цар Борис Три". В непосредствена близост до трамвайни спирки, на самия булевард. Нова сграда. Има предверие, което е на нивото на тротоара, но цялата работа се извършва в подземие. В предверието има маса и бюро. На бюрото има бонбони "Мерси" и картов терминал, така че може да платите и с карта. На вратата има звънец, но ако не го чуе й звъните. Посреща ви жената от снимките. Те не са пипани. Запазена и поддържана жена. Тренирана фигура. Слизате по стълбите. Първата врата в ляво е нейното стайче, тази срещу вас е масажното помещение. Топло, уютно, приятно. Забравяте, че сте под земята. Няма естествено осветление. В помещението има баня. Тя не се ползва. Миете се в другата баня, която е надолу по другия коридор. Парите ги давате накрая. Неприятно й става ако ги дадете предварително. Имате една кърпа на масата и пликче с еднократно бельо. Използването на бельо е по желание. Ако искате да ползвате баня, ви дава от един от шкафовете хавлия. Събличане се и отивате в банята. Тя е чиста. В тоалетната няма да видите жълта течност или подводница (случвало ми се е затова ви обръщам внимание). Топла вода, сапуни, огледало в което да видите мръсната си съвест, защото сте дошли не за масаж , а за треснете жената. Излизате и се връщате в масажната стая. Загърнати сте в хавлия. Джапанките са еднократни. Вървите бавно, за да не се подхлъзнете. Вратата на стайчето е леко отворена. Вътре е тъмно, но Елена ви вижда, когато се върнете и след малко идва. Винаги е по пола, за да възбуди любопитството, независимо, че ви е посрещнала по клин.
Може да ползвате бельото или лягате гол. Масажът е добър, качествен е. Има разговор. На моменти се усеща леко дръпнат характер. Разпитва ви за всичко - за семейство, деца, работа. Но ако я питате :"Ти отколко време го имаш този салон?", ти отговаря троснато: "Ти да не би да искаш да отвориш свой?" Но това са леки особености на характера .
Сега за това, което ни интересува всички тук.
Няма изречение, че не предлага еротика.
Винаги си слага пола, за да й гледате краката, когато сте по корем. Винаги е боса и с добре направен педикюр.
Аз не съм получавал повече от масаж.
Има един колега от коврите, който се похвали, че му е била чекии. Има две негови мнения.
Подозирам, че бие чекии, но на хора, които са й вдъхнали доверие, че са дискретни и няма да я разнесат по форумите и които ходят достатъчно дълго време. Жени на нейната възраст не биха се впечатлили от : "Как си, мацко, ко правиш?". А от пари. Тази професия е до време предвид силата, която използваш всеки ден. А тя работи шест дни в седмицата.

Хаха евала за описанието, все едно описа моя опит с нея...
Аз съм ходил поне 15-20 пъти...не толкова заради мерака да ми удари чикия, колкото просто защото ми харесва масажа й.
Е, не ме е огряло досега за нещо повече от масаж. Лягам гол, виждала е че съм се надървил, нооо не иска да го хване.
Иначе да, като масаж и визия е супер.
Krisspolice
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 21, 2024 8:48 pm

Re: Нормални масажистки

Мнение от Krisspolice »

Може ли мнение за Злати дето ходи по домовете? Как е масажа там?
Публикувай отговор