Моля Ви за информация.

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Yusuf
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Окт 02, 2021 7:13 pm

Моля Ви за информация.

Мнение от Yusuf »

Преди 4-5 години имаше много красива масажистка с име Ани в студиото на улица "БорисI" в близост до съдебната палата. Ходих често при нея, може би около 15 пъти и бях много доволен. Един "много мрачен"ден ме информира, че заради сериозна връзка престава да работи като еротична масажистка. Преди около година ми се обади и каза, че ще започва отново. Съдбата се отнесе злобно към мен и ми се срина телефона. Загубих всички контакти. Търся я по обявите, но не мога да я открия.
Молбата ми е ако някой знае дали и къде работи да даде информация.
П.С. Малко описание: Висока около 180 см. Едър, но не огромен бюст. Бразилско дупе. Леки азиатски черти в лицето. Говори на меко "р". Сега трябва да е около 35-36 години.
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ!
DExplorer
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Дек 30, 2021 4:57 am

Re: Моля Ви за информация.

Мнение от DExplorer »

Мисля, че говориш за Ани Стоилова, така я търси. Веднъж съм бил, но не намерих причина да повторя. Но от тогава не съм попадал на нея, може наистина да е спряла.
Нормално е за тези момичета да спрат по някое време. Иначе се маргинализират и нищо друго не става от тях... Така че за теб денят ти може да е бил черен, но за нея със сигурност бъдещето ѝ е било по-светло.
Yusuf
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Окт 02, 2021 7:13 pm

Re: Моля Ви за информация.

Мнение от Yusuf »

Да, така пишеше в обявата. Ани Стоилова.
Благодаря ти много. Дано наистина да е добре.
Публикувай отговор