Арлина

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
ANSUZ
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 9:24 am

Арлина

Мнение от ANSUZ »

https://www.alo.bg/8391208
Ако някой е ходил може ли да сподели мнението си?
Предлага ли допълнителнк екстри - френска без и тн...
Yoan01
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 27, 2023 7:21 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Арлина

Мнение от Yoan01 »

Бил съм. Студиото е супер чисто и симпатично, ако не леко кич, но се предпочита къде-къде пред мръсен соц апартамент. Тя е супер - виждаш я на снимките, циците са й естествени и са супер за чикия. По телефона казва, че всичките ми фантазии могат да се сбъднат (преведох си го като всички екстри са възможни хаха) и наистина се съгласи на френска без, секс не съм искал, но мисля, че и това ми предложи. И двоен масаж ме пита дали не искам. Студиото се намира малко трудно, но съм доволен, че да не ме види моята или някой друг, ориентират те по телефона да търсиш прозорец с лилави решетки. Препоръчвам. И те започва всеки път с истински масаж, после те обръща и започва еротиката, даде ми да барам циците колкото искам :)
zewuisss
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Яну 26, 2022 4:03 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: Арлина

Мнение от zewuisss »

Yoan01 написа: Пет Яну 27, 2023 7:27 pm Бил съм. Студиото е супер чисто и симпатично, ако не леко кич, но се предпочита къде-къде пред мръсен соц апартамент. Тя е супер - виждаш я на снимките, циците са й естествени и са супер за чикия. По телефона казва, че всичките ми фантазии могат да се сбъднат (преведох си го като всички екстри са възможни хаха) и наистина се съгласи на френска без, секс не съм искал, но мисля, че и това ми предложи. И двоен масаж ме пита дали не искам. Студиото се намира малко трудно, но съм доволен, че да не ме види моята или някой друг, ориентират те по телефона да търсиш прозорец с лилави решетки. Препоръчвам. И те започва всеки път с истински масаж, после те обръща и започва еротиката, даде ми да барам циците колкото искам :)
Приятел, каква цена обяви за масаж с еротика и свирката без?
Yoan01
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 27, 2023 7:21 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Арлина

Мнение от Yoan01 »

zewuisss написа: Пет Яну 27, 2023 10:44 pm
Yoan01 написа: Пет Яну 27, 2023 7:27 pm Бил съм. Студиото е супер чисто и симпатично, ако не леко кич, но се предпочита къде-къде пред мръсен соц апартамент. Тя е супер - виждаш я на снимките, циците са й естествени и са супер за чикия. По телефона казва, че всичките ми фантазии могат да се сбъднат (преведох си го като всички екстри са възможни хаха) и наистина се съгласи на френска без, секс не съм искал, но мисля, че и това ми предложи. И двоен масаж ме пита дали не искам. Студиото се намира малко трудно, но съм доволен, че да не ме види моята или някой друг, ориентират те по телефона да търсиш прозорец с лилави решетки. Препоръчвам. И те започва всеки път с истински масаж, после те обръща и започва еротиката, даде ми да барам циците колкото искам :)
Приятел, каква цена обяви за масаж с еротика и свирката без?
За един час 300. За мен си заслужава за момиче на към 20 с такива цици в такова студио с такава хигиена. Има и опция за половин час, мисля че за 250 или нещо подобно, аз винаги съм за час.
anallizator
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 5:27 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Арлина

Мнение от anallizator »

Мога да потвърдя мнението за салона над моето. Ходил съм при две други момичета там и беше приятно. Стар апартамент на партера, но поддържан и чист.
damian12
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Яну 07, 2022 7:21 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Арлина

Мнение от damian12 »

300 за масаж и свирка ви се струва ок? Октомври ми взе 120 за стандарт и френска без, същата девойка, имаше обява в ало.
Yoan01
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 27, 2023 7:21 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Арлина

Мнение от Yoan01 »

damian12 написа: Нед Яну 29, 2023 11:16 am 300 за масаж и свирка ви се струва ок? Октомври ми взе 120 за стандарт и френска без, същата девойка, имаше обява в ало.
Да, ама тогава разполагала ли е с луксозен терен и предлагала ли е масаж? Това си е друга индустрия и друга услуга. Не я знам какво е правила, още има обява за ескорт в ало, но не вдига телефона, който е даден там, а този за масажа - винаги. И аз предпочитам да давам по-малко от половината пари, ама като й минава номера - а при мен минава, и явно не само - ще си ходя при нея така или иначе, ако не вдига цените повече. Ходя на масажистки, а не на курви, точно защото искам еротичен масаж, а не някаква да ми лежи като морска звезда и да не мърда, да ме изгони накрая направо с лъжи за идващи сводници и гаджета, да ми звучат чалгии и да реват деца от другата стая, да ме е страх какво е лепила от десетимата, които са я ебали същия ден преди мен. Искам атмосфера, да ме мачкат и да ме галят и да получа това, за което плащам, ако ще и да плащам двойно, ебаси.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Арлина

Мнение от Nikolaj »

Yoan01 написа: Нед Яну 29, 2023 5:09 pm
damian12 написа: Нед Яну 29, 2023 11:16 am 300 за масаж и свирка ви се струва ок? Октомври ми взе 120 за стандарт и френска без, същата девойка, имаше обява в ало.
Да, ама тогава разполагала ли е с луксозен терен и предлагала ли е масаж? Това си е друга индустрия и друга услуга. Не я знам какво е правила, още има обява за ескорт в ало, но не вдига телефона, който е даден там, а този за масажа - винаги. И аз предпочитам да давам по-малко от половината пари, ама като й минава номера - а при мен минава, и явно не само - ще си ходя при нея така или иначе, ако не вдига цените повече. Ходя на масажистки, а не на курви, точно защото искам еротичен масаж, а не някаква да ми лежи като морска звезда и да не мърда, да ме изгони накрая направо с лъжи за идващи сводници и гаджета, да ми звучат чалгии и да реват деца от другата стая, да ме е страх какво е лепила от десетимата, които са я ебали същия ден преди мен. Искам атмосфера, да ме мачкат и да ме галят и да получа това, за което плащам, ако ще и да плащам двойно, ебаси.
Пич, не ти се бъркам в желанията и фетишите които имаш но ми се струва че търсиш оправдание за тея 300лв дето си хвърлил по тая курва. :P Разбира се че няма да отговаря на номера които е оставила като компаньонка. Ако си намери още 1,2-ма като теб и не и трябва да се чука въобще. :P :D Номера и с масажите не просто минава при теб,а направо си лети ако питаш мен.
Sexoo
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Авг 11, 2022 1:25 pm

Re: Арлина

Мнение от Sexoo »

В това студио всичко излиза много солено... чакам Галя да се върне и да я бодна... и приключвам с ходенето при тези девойки!
mercedesssbenz
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Яну 29, 2023 10:56 pm

Re: Арлина

Мнение от mercedesssbenz »

Ползвам. 9/10 във лошите дни. Абсолютно си струва пароте- леко замечтана и мирише хубаво, уникално тяло
ANSUZ
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 9:24 am

Re: Арлина

Мнение от ANSUZ »

Благодаря за информацията,колеги!
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Арлина

Мнение от jo9 »

mercedesssbenz написа: Пон Яну 30, 2023 3:18 am Ползвам. 9/10 във лошите дни. Абсолютно си струва пароте- леко замечтана и мирише хубаво, уникално тяло
Да в тяло е добра
Pizzetti
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: Арлина

Мнение от Pizzetti »

Sexoo написа: Нед Яну 29, 2023 9:15 pm В това студио всичко излиза много солено... чакам Галя да се върне и да я бодна... и приключвам с ходенето при тези девойки!
https://www.alo.bg/8553579

Това не е ли тя?
Ако не е някоя, която й полза снимката, май излиза, че е спряла с еротиката поне официално.
Iwailo
Мнения: 192
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 4:31 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Арлина

Мнение от Iwailo »

Pizzetti написа: Сря Фев 01, 2023 11:17 am
Sexoo написа: Нед Яну 29, 2023 9:15 pm В това студио всичко излиза много солено... чакам Галя да се върне и да я бодна... и приключвам с ходенето при тези девойки!
https://www.alo.bg/8553579

Това не е ли тя?
Ако не е някоя, която й полза снимката, май излиза, че е спряла с еротиката поне официално.
Снимката е на Галя Смит,може би си е направила самостоятелно студио при първа възможност ще проверя и ще пиша тя ли е или някоя друга се представя за нея.
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Арлина

Мнение от jo9 »

Iwailo написа: Сря Фев 01, 2023 8:57 pm
Pizzetti написа: Сря Фев 01, 2023 11:17 am
Sexoo написа: Нед Яну 29, 2023 9:15 pm В това студио всичко излиза много солено... чакам Галя да се върне и да я бодна... и приключвам с ходенето при тези девойки!
https://www.alo.bg/8553579

Това не е ли тя?
Ако не е някоя, която й полза снимката, май излиза, че е спряла с еротиката поне официално.
Снимката е на Галя Смит,може би си е направила самостоятелно студио при първа възможност ще проверя и ще пиша тя ли е или някоя друга се представя за нея.
Стига лъга Iwailo смешник
спряла е друг път с еротиката
Iwailo
Мнения: 192
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 4:31 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Арлина

Мнение от Iwailo »

jo9 написа: Чет Фев 02, 2023 9:05 am
Iwailo написа: Сря Фев 01, 2023 8:57 pm
Pizzetti написа: Сря Фев 01, 2023 11:17 am

https://www.alo.bg/8553579

Това не е ли тя?
Ако не е някоя, която й полза снимката, май излиза, че е спряла с еротиката поне официално.
Снимката е на Галя Смит,може би си е направила самостоятелно студио при първа възможност ще проверя и ще пиша тя ли е или някоя друга се представя за нея.
Стига лъга Iwailo смешник
спряла е друг път с еротиката
Аз не съм казал че е спряла с еротиката,виж кой го е написал и тогава обиждай!
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Арлина

Мнение от Nikolaj »

Iwailo написа: Съб Фев 04, 2023 3:08 pm
jo9 написа: Чет Фев 02, 2023 9:05 am
Iwailo написа: Сря Фев 01, 2023 8:57 pm
Снимката е на Галя Смит,може би си е направила самостоятелно студио при първа възможност ще проверя и ще пиша тя ли е или някоя друга се представя за нея.
Стига лъга Iwailo смешник
спряла е друг път с еротиката
Аз не съм казал че е спряла с еротиката,виж кой го е написал и тогава обиждай!
Тоя jo9 си е чист ТРОЛ, човек. Въобще не го отразявай . Колкото повече хора го разберът толкова по-добре за тях. А ако ще и 20 профила да си направи. Казвал съм му, мозък.... мозък му трябва на идиота.
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Арлина

Мнение от Чекиджията »

Sexoo написа: Нед Яну 29, 2023 9:15 pm В това студио всичко излиза много солено......
Цените там вече са фантастични. Не си струва вече. Доколкото знам имат нова /от година - две/ шефка и всичко се промени, цените са много нагоре.
Публикувай отговор