Няколко отзива за "еротични" масажи

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
blaggoi
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Фев 28, 2022 8:43 pm
Благодарен: 1 път

Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от blaggoi »

Привет пичове,
ей на сега се регистрирах, въпреки че от известно време ви браузвам форума за да чета мнения :) Слабичко върви засега, но по- добре от съвсем без нищо. Да се надяваме, че ще се разрастне.
С риск да бъда обявен за хейтър и в същото време за промоутър, ще си дам мнението за няколко масажистки, при които съм бил в последно време. Имам някаква база за сравнение, ще пробвам да съм максимално обективен:
- https://www.alo.bg/3542523 Тази, заради която всъщност се амбицирах да се регистрирам и да дам мнение. Не става. Не е голямо и твърдо не, както следващата (която се надявам да й намеря обявата), но определено не става. Защо? Отивам, казва ми- ами изчакай, не е 5 часа. А то е 5 без 3 минути. Добре, реших, че не е приключила с предния, седя и чакам една пресечка по- нагоре и гледам кой ще излезе. Любопитство :) НИКОЙ не излезе. Явно не е искала да започнем по - рано. Влязох в 17.05, 5 спестени минути. Окей. Вземам душ, няма елементарен пирон на който да закачиш душа. Ей така, да ти е неудобно и да се къпеш по- дълго време може би? Отне ми 10 мин. мъки за да си взема елементарен душ. Вече става 17.15, нали се сещате? Почваме. Момичето е любезно, това е добре, но мен ме интересува отчасти масажа, най вече еротиката. Плащам си за тяло в тяло. Би следвало да получа най- доброто, което може да ми предложи момичето, нал тъй? Започва разговор, дори мога да го нарека лек спор, в който й обяснявам, че съм там най- вече за еротиката, но щом тя толкова държи на масажа- да прави и масаж, но да наблегне на гърба и кръста. Що не на краката? - пита. Щото не предпочитам на краката (вежлив съм и аз). Ама трябвало! Щото тя като ходела на масаж и държала на краката. Нали се сещате колко ме интересува нейното мнение, но си мълча в жалък опит да получа все пак нещо срещу парите си. В този момент можех да заложа 10 към 1 че няма да съм доволен, но си бях платил... Започва масажа, аз пък реших да следя по часовника на стената колко време какво ще прави. Масаж на единия крак- 15 мин. На втория крак- 7-8 мин. На гърба цели 5 мин. през които натискаше на някакви според мен произволни места, които нямат нищо общо с нищо. На врата- 5 мин. (тази част беше добре). Вече е някъде без 10 и НАЙ НАКРАЯ започва тялото в тяло. Трае 5 мин. Момичето се умаря и се прозява. Нормално, тя е слабичка, може би няма достатъчно сили. Казва да се обърна. В интерес на истината се мъчи 5 мин. да постигне нещо по отношение на главната цел на посещението ми, но разбира се аз бях в такова настроение и с такива мисли, че тя нямаше никакъв шанс. Казах й, че много ми се ще да си ходя, изпрати ме вежливо.
Повтарям: няма смисъл да ходите. Ходих, бях си я набелязал от много отдавна, така или иначе в някакъв момент щях да изгоря. Не ходете. Няма да се мразите, защото не е нагла или пък мангасарка, но ще са безсмислено хвърлени пари на вятъра.
- https://www.alo.bg/6151182 мисля че тази беше, бях ходил преди повече от година. На 95% съм сигурен, говоря за една Елена, която работи в един блок на Витошка, по така към Южния парк. Супер секси мадама. СУПЕР СЕКСИ! Потенциал- огромен. Желание - нула. Наглост и самочувствие- огромни. При нея ЗАБРАНЯВАМ да се ходи. При нея вече ще се намразите ако отидете. Освен ако не й разбиете зъбите, тогава ще изпитате удовлетворение, но това са простотии и с право ще бъдете осъден.
- https://www.alo.bg/7337005 Препоръчвам поне за веднъж. Момичето е доста кльощаво, не е мн. мой тип. Няма и кой знае какви умения. Има самочувствие :) И въпреки това я препоръчвам, не е топ но става. Бива. Пък и цената на фона на останалите си е направо добре. Не бих отишъл пак, само защото едвам се оправих да го намеря мястото, защото е мн. кльощава и приказва глупости със самочувствие, но определено не съжалявам за посещението си при нея.
- и накрая топ фаворита ми. Няма да давам линк, съжалявам. Да, цената е май най- висока от изброените - 150 кинта. Да, момиченцето е супер ниско и на улицата ако я видиш ще си кажеш- какво пък е това джудженце :) Но като почне да ти прави масажа, си е екстра и всичко си идва на мястото и не можеш да кажеш ниска ли е, висока ли е и всъщност си убеден, че е екстра. Масажа си е тяло в тяло ПРЕЗ ЦЯЛОТО шибано време, на подходящ дюшек, в подходяща атмосфера, която ти създава настроение, с огледалото на тавана и прочие. Девойчето е супер съразмерно, свежо, готино, с мускулчета, с топ дупе за мачкане, с енергия в тялото, с желание, с добро и правилно отношение, с похват и стил. Тялото й е чудесно! Мачка те с дупе, с крака, с цици, плъзга се по тебе, абе кво да описвам- всичко си е както си требе. Да, има филъри в устните и изкуствени цици (което не одобрявам), но пак кефи и то много. Истинско бижу. Е.. има минус - и то е, че като бях супер впечатлен първия път и отидох на следващата седмица пак- ами то всичко беше 1 към 1 същото :) Демек има си програма и си я следва, няма много импровизация, но пък за сметка на това програмата е екстра. Просто трябва може би да минава известно време между посещенията при нея. Именно затова и посетих първата от списъка ми- трябваше ми разнообразие. Който е ходил при въпросния миньон, или в студиото (подсказка - огледалото на тавана), което се държи от една доста промотирана масажистка - лесно ще се досети за коя говоря. Който не я знае- ами да я знае, както пее Папи Ханс :)

Айде, поздрави пичове. Дано намерите каквото търсите, да няма големи греди и да давате отзиви, че зер- нещата никак не са розови.

Забравих, да допълня. Набелязал съм си още две, а именно тази:
- https://www.alo.bg/7660315 при която имам добро предчувствие, че поне няма да е голяма греда;
- https://www.alo.bg/7122576 тази. При която имам едно голямо предчувствие, че ще е греда, вече веднъж ми "дублира часа" и "много съжаляваше"... Но нищо, най вероятно ще си получи своя шанс, освен ако горната Изабел не се докаже и когато не посещавам фаворитката си, посещавам нея. Ако някой има отзиви за някоя от тези двете- да сподели моля.
blaggoi
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Фев 28, 2022 8:43 pm
Благодарен: 1 път

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от blaggoi »

Ето две нови ревюта от мен:
1. Рени (Манастирски ливади)- https://www.alo.bg/5511119 Заслужава си според мен, ДОСТА! Изкефих се, цената ми се струва доста нормална (на фона на бума напоследък). Препоръчвам определено!
2. Galia Smith - https://www.alo.bg/7586315 Определено НЕ. ТВЪРДО НЕ! Въобще не! НЕ! Точно и именно заради нея реших да се върна и да напиша ревю, пък който реши- да ми се довери. Имах добро предчувствие, добре ми звучеше обявата, интригуващо някак си. Да започнем от цената- обявено е 100 лв. реших че е за час, било за половин час. Моя грешка, да съм питал. 150 е за час. Ще кажете ами то толкова е навсякъде- ами добре, толкова е, но за тяло в тяло от топ стегната мацка, да кажем Мия, Дилена или пък Моника. Още: там часа не е астрономически, учебен е. 40 мин. продължи едночасовия ми сеанс, като в тези 40 мин. влезе и вземането на душ. Отбелязах го като приключихме, Galia каза, че такъв бил часа. Наглост някаква безпардонна. Чехлите, които ползвах, бяха мокри, вероятно ползвани. За хавлията не съм сигурен, но не миришеше и не изглеждаше като тази, която например ми даде Рени, от горната обява. Рени ти дава хавлия и ти си уверен, че тя е чиста, изпрана и неизползвана. Тази не беше така. Та за 40 мин. - 150 кинта, без никакви екстри, посредствено галене, нищо общо с масаж, изпразването няма да си кривя душата- ставаше, с ръка. Абсолютно поне тройно надценена услуга, нищо особено в нито един аспект. Някой беше писал някъде, че обстановката била топ. Топ е била преди 4-5 г. Сега в банята всичко е надуто от влагата, ползваш за къпане евтин препарат за миене на ръце. Галя е била готина мацка преди поне 12-15 г. но хайде, да кажем че всеки си има вкус, на някой може да му е привлекателна, за мен е средностатистическа лелка. Повярвайте ми и я пропуснете смело.
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от liubopiten »

Нека писалият мнение за Рени от Ман. ливади да опише малко повече как протича при нея масажът тяло в тяло. Някъде бях чел за нея, че ти слага презерватив /което никоя друга масажистка на тяло в тяло не прави/ и усещането било почти като проникване в нея.
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Ivosickmind »

Пускам мнение за Дилена местонахождението й е комплекса на Царибродска, с метро е най-удобно, защото няма свободни места за паркиране.
Последно се чухме преди дни, след като се е върнала с майка й сиг и спонсора от Сърбия.
Та.. има куче в салона както знаете си мирише като има куче, за нуру масаж ми взе 160 лв, помирисваше отдолу явно не се е изчистила от гъбите и се въздържах да дам още 50 лв за лизане
По отношение давам 3 от 10, не ме изкефи, много си е повярвала
Масажа е слаб, търкането добро.
Цици силиконки,
Кърпата дето ми даде беше влажна явно и друг я ползва което е голям минус.
Ходих почти всеки месец, но не препоръчвам.
Ще прекратя вече, не съм доволен с тези последни изцепки.
Иска да отваря бутик за дрехи и не влага старание за масажа , ще загуби още 1 клиент.
Bambina996
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 27, 2023 8:16 am
Благодарил: 6 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Bambina996 »

Ivosickmind написа: Пет Окт 27, 2023 1:28 am Пускам мнение за Дилена местонахождението й е комплекса на Царибродска, с метро е най-удобно, защото няма свободни места за паркиране.
Последно се чухме преди дни, след като се е върнала с майка й сиг и спонсора от Сърбия.
Та.. има куче в салона както знаете си мирише като има куче, за нуру масаж ми взе 160 лв, помирисваше отдолу явно не се е изчистила от гъбите и се въздържах да дам още 50 лв за лизане
По отношение давам 3 от 10, не ме изкефи, много си е повярвала
Масажа е слаб, търкането добро.
Цици силиконки,
Кърпата дето ми даде беше влажна явно и друг я ползва което е голям минус.
Ходих почти всеки месец, но не препоръчвам.
Ще прекратя вече, не съм доволен с тези последни изцепки.
Иска да отваря бутик за дрехи и не влага старание за масажа , ще загуби още 1 клиент.

Имаш голямо въображение почти позна! И това "нападане" по всевъзможни места от страна на застаравяща лелка, която е на път да фалира, са много жалки! Няма да постигнеш нищо с лъжите и нападките си! Съжалявам те, че съществуваш!
Kaigreane
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Фев 27, 2022 5:02 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Kaigreane »

Браво! Само тъпак би повярвал на това, толкова си личи че е женска злоба!Мъжкар не би паднал толкова ниско!
Kaigreane
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Фев 27, 2022 5:02 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Kaigreane »

oo1 написа: Пет Окт 27, 2023 9:24 am
Kaigreane написа: Пет Окт 27, 2023 9:12 am Браво! Само тъпак би повярвал на това, толкова си личи че е женска злоба!Мъжкар не би паднал толкова ниско!
Браво! Само нещастници тука!
Тебе те знаем!
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Ivosickmind »

Така и не разбрах , коя е тая застаряваща лелка, ама ако не беше истина нямаше да има засегнати.
Това че си изказваме мнението не значи , че сме нещастници или т.н всеки който е тук знае какво се коментира и пише.
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Ivosickmind »

Kaigreane написа: Пет Окт 27, 2023 9:12 am Браво! Само тъпак би повярвал на това, толкова си личи че е женска злоба!Мъжкар не би паднал толкова ниско!
На кое казваш женска злоба, че при това отношение не бих си давал парите за ниската услуга ли ? Аз ги изкарвам аз решавам на коя да ги дам.
Това ако не е мъжко да си кажеш истината , значи е по-мъжко да мишкуваш ?
Bambina996
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 27, 2023 8:16 am
Благодарил: 6 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Bambina996 »

Ivosickmind написа: Пет Окт 27, 2023 1:27 pm Така и не разбрах , коя е тая застаряваща лелка, ама ако не беше истина нямаше да има засегнати.
Това че си изказваме мнението не значи , че сме нещастници или т.н всеки който е тук знае какво се коментира и пише.

Ти при мен не си идвал, няма и да дойдеш никога! Събрал си няколко мнения от коври.инфо + добавки на изкривеното ти въображение и си седнал да пишеш 🤣 ...
Въобще не съм засегната! Ходи си при мизерните терени и не "плюй" повече по мой адрес 😉
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Ivosickmind »

Bambina996 написа: Пет Окт 27, 2023 5:23 pm
Ivosickmind написа: Пет Окт 27, 2023 1:27 pm Така и не разбрах , коя е тая застаряваща лелка, ама ако не беше истина нямаше да има засегнати.
Това че си изказваме мнението не значи , че сме нещастници или т.н всеки който е тук знае какво се коментира и пише.

Ти при мен не си идвал, няма и да дойдеш никога! Събрал си няколко мнения от коври.инфо + добавки на изкривеното ти въображение и си седнал да пишеш 🤣 ...
Въобще не съм засегната! Ходи си при мизерните терени и не "плюй" повече по мой адрес 😉
Щом има мнения за теб като моите даже и в сайта коври.инфо смятай какво мислят всички за теб.😁
Ние решаваме къде да си дадем парите, няма как като не ги владееш масажите само с еротиката ти да изпъкнеш. Има по-можещи и по-добри, изказах мнение и пак ще го правя.
Bambina996
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 27, 2023 8:16 am
Благодарил: 6 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Bambina996 »

Ivosickmind написа: Пет Окт 27, 2023 6:07 pm
Bambina996 написа: Пет Окт 27, 2023 5:23 pm
Ivosickmind написа: Пет Окт 27, 2023 1:27 pm Така и не разбрах , коя е тая застаряваща лелка, ама ако не беше истина нямаше да има засегнати.
Това че си изказваме мнението не значи , че сме нещастници или т.н всеки който е тук знае какво се коментира и пише.

Ти при мен не си идвал, няма и да дойдеш никога! Събрал си няколко мнения от коври.инфо + добавки на изкривеното ти въображение и си седнал да пишеш 🤣 ...
Въобще не съм засегната! Ходи си при мизерните терени и не "плюй" повече по мой адрес 😉
Щом има мнения за теб като моите даже и в сайта коври.инфо смятай какво мислят всички за теб.😁
Ние решаваме къде да си дадем парите, няма как като не ги владееш масажите само с еротиката ти да изпъкнеш. Има по-можещи и по-добри, изказах мнение и пак ще го правя.
Като по-умна ще отстъпя и няма повече да ти отговарям! Научи се поне грамотно да пишеш ;)
Със здраве ходи където пожелаеш, аз такива индивиди като теб не взимам!
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Ivosickmind »

Борянооо, Хората като прочетат колко ниско падаш сами ще си дадат сметка да идват ли, да си дават парите за твоя г*з или да го правят някъде , където ще си заслужава и няма да са прости, със средно образование, високо самочувствие без покритие, к**ки каквато си ти.
Ние не идваме, не ти да ни взимаш! Айде пътя!
До сега да сте виждали Джия или Лена така да изпростяват по сайтовете , не нали? Те са топа на масажа , ти се крепиш на старите лаври от салона на Мия.
Bambina996
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 27, 2023 8:16 am
Благодарил: 6 пъти

Re: Няколко отзива за "еротични" масажи

Мнение от Bambina996 »

Ivosickmind написа: Пет Окт 27, 2023 9:07 pm Борянооо, Хората като прочетат колко ниско падаш сами ще си дадат сметка да идват ли, да си дават парите за твоя г*з или да го правят някъде , където ще си заслужава и няма да са прости, със средно образование, високо самочувствие без покритие, к**ки каквато си ти.
Ние не идваме, не ти да ни взимаш! Айде пътя!
До сега да сте виждали Джия или Лена така да изпростяват по сайтовете , не нали? Те са топа на масажа , ти се крепиш на старите лаври от салона на Мия.
Ахаххахах тука вече се издаде! Ще те разочаровам като ти кажа, че от както те напуснах МАМАН ИНА имам над 30 обаждания на ден ;) .... НИКОГА повече няма да постигнеш такъв успех с НИКОЯ, наближаваш 50те и злобата тотално те е завзела... Изживей си старините смирено и остави младите и хубави девойки да работят ;) ... Нищо хубаво не ти пожелавам и нищо хубаво няма да престои ;)
Публикувай отговор