Дърта

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
krasii_21
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 10:14 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от krasii_21 »

jo9 написа: Сря Авг 16, 2023 10:31 am
Hoah80 написа: Нед Мар 26, 2023 11:08 pm Бил съм с младата, с лелката и двете накуп 😀 Младата както я наричате( не е първа младост, но както и да е) Както казаха няколко колеги за анала... Наистина го обича повече от хляба. Мое мнение разбира ги нещата, ставаше и за лафче, освен секса 🙂 На мен ми е разказва как е бачкала тази професия със сестрата и в Гърция, даже помня че казваше за сестра и че още бачка там. Но както казаха и другите, покрай тези кучета спря да се занимава с този занаят. Или поне не съм я засичал от доста време. Относно дърата(годините си и личат), но пък е изпълнителна... Каквото искаш според мен ще ти го изпълни, така предполагам. Без някаква грубост или тъпотия. Действително е имала някаква интервенция на едната гърда, но това на мен не ми е пречело. Даже преди време предлагаше тройка с една дебела от адам и ева, която иска безумни пари... Но когато съм правил тройка с тях не е искала такива пари.
Дано да съм бил полезен🙂
Преди лора работеше с тази заедно.
https://www.alo.bg/8296875
Но нещо се разделиха
Да но сега е някаква друга и немога да се свържа с тях
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Дърта

Мнение от jo9 »

krasii_21 написа: Сря Авг 16, 2023 6:28 pm
jo9 написа: Сря Авг 16, 2023 10:31 am
Hoah80 написа: Нед Мар 26, 2023 11:08 pm Бил съм с младата, с лелката и двете накуп 😀 Младата както я наричате( не е първа младост, но както и да е) Както казаха няколко колеги за анала... Наистина го обича повече от хляба. Мое мнение разбира ги нещата, ставаше и за лафче, освен секса 🙂 На мен ми е разказва как е бачкала тази професия със сестрата и в Гърция, даже помня че казваше за сестра и че още бачка там. Но както казаха и другите, покрай тези кучета спря да се занимава с този занаят. Или поне не съм я засичал от доста време. Относно дърата(годините си и личат), но пък е изпълнителна... Каквото искаш според мен ще ти го изпълни, така предполагам. Без някаква грубост или тъпотия. Действително е имала някаква интервенция на едната гърда, но това на мен не ми е пречело. Даже преди време предлагаше тройка с една дебела от адам и ева, която иска безумни пари... Но когато съм правил тройка с тях не е искала такива пари.
Дано да съм бил полезен🙂
Преди лора работеше с тази заедно.
https://www.alo.bg/8296875
Но нещо се разделиха
Да но сега е някаква друга и немога да се свържа с тях
Да знам че работи с друга вече
krasii_21
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 10:14 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от krasii_21 »

Номера дали и имаш на другата
Hoah80
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Фев 06, 2022 8:54 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Дърта

Мнение от Hoah80 »

Не е тази, това е Стефка. Да са работили заедно, възможно е. Стефка напоследък иска някакви безумни, което спрорд мен не си заслужава. Иначе преди година и нещо, правихме тройка с нейна приятелка. Лично на мен много ми допада приятелката й.
krasii_21
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 10:14 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от krasii_21 »

Hoah80 написа: Съб Авг 19, 2023 11:38 am Не е тази, това е Стефка. Да са работили заедно, възможно е. Стефка напоследък иска някакви безумни, което спрорд мен не си заслужава. Иначе преди година и нещо, правихме тройка с нейна приятелка. Лично на мен много ми допада приятелката й.
Имаш ли номера на другата
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Дърта

Мнение от jo9 »

Ero1313 написа: Пон Мар 27, 2023 2:30 am Jo9 само налучква.За Ваня ако пуска само той е бил хахаха.......
хахаха
Публикувай отговор