При коя ходиш за господарка? Доволен ли си? Пълна трагедия е с тази услуга...Чекиджията написа: ↑Пон Юни 15, 2026 9:39 am Горе съм писал и че не ме интересуват такива услуги - аз съм там само за Строга Господарка.
Cr
Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.