Господарите на ефира - Христина  0886874898

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
pizdec
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 15 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от pizdec »

Ronaldd написа: Нед Мар 12, 2023 8:09 am Че там пък коя й е обявата?
https://www.alo.bg/8636827
Малко се е поправила, но със сигурност е тя.
BigT1
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2022 9:27 am
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от BigT1 »

pizdec написа: Нед Мар 12, 2023 9:22 am
Ronaldd написа: Нед Мар 12, 2023 8:09 am Че там пък коя й е обявата?
https://www.alo.bg/8636827
Малко се е поправила, но със сигурност е тя.
наляла се е, но доста хубаво празни
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Anionimen »

BigT1 написа: Пон Мар 13, 2023 9:32 am
pizdec написа: Нед Мар 12, 2023 9:22 am
Ronaldd написа: Нед Мар 12, 2023 8:09 am Че там пък коя й е обявата?
https://www.alo.bg/8636827
Малко се е поправила, но със сигурност е тя.
наляла се е, но доста хубаво празни

Все си мисля, че ако предлагаше секс, та макар и само класически, щеше да е доста „вървежна“, както казват тийнейджърите… :D
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от liubopiten »

Привет, колега!
Колко излиза масажа с източването при тази -за половин или за цял час? На място ли си отваряш дума за тази добавка при почване на масажа? Нещо за ориентир за мястото на терена - къде в центъра?
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Чекиджията »

liubopiten написа: Пон Мар 13, 2023 8:32 pm Привет, колега!
Колко излиза масажа с източването при тази -за половин или за цял час? На място ли си отваряш дума за тази добавка при почване на масажа? Нещо за ориентир за мястото на терена - къде в центъра?
Срещу Католическата църква - ул. Вашингтон, малко по надолу е централата на ВМРО /МВРО/. Висока жилищна кооперация, то на самия вход си пише масажно студио. Не предлагат това, което търся фетиши и за мен не представляват интерес.
Последно промяна от Чекиджията на Вто Мар 21, 2023 9:34 am, променено общо 1 път.
masaja
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от masaja »

Налазихте я бързо, и обявата изчезна...
oo1
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Юли 08, 2022 10:14 am
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от oo1 »

masaja написа: Пон Мар 20, 2023 9:33 pm Налазихте я бързо, и обявата изчезна...
Сигурно бачка с редовни само , щом се покри, има яки цици, ми ги е показвала
professional massage
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Апр 11, 2023 12:38 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от professional massage »

:mrgreen: :mrgreen:
professional massage
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Апр 11, 2023 12:38 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от professional massage »

Уважаеми ГОСПОДА с цялото ми уважение към всички писали тук. Полъскана съм от вниманието с което ме удостоявате. Благодаря ви много че съм повод да разнообразите скучното си комплексарско ежедневие. За всичко , което сте написали тук се съмнявам че има и капка истина. Жалко за вас че не можете да оцените адекватно професионалното ми отношение към професията масажист и вас самите. Аз мисля че Вие нямате култура да оценните грижите и енергия която сте получили от мен. Може и да греша това е мое лично мнение .Но всеки дава това което има в себе си. Едни дават уважение , други неуважение. Един може да помогне друг не може. Едни са добри други лоши. Не съм заслужила подобно отношение ,но не ме интересува какво мислят хората за мен . Живея си живота и ще продължавам да живея по най- добрият възможен начин. Желая на всички вас и всички като вас да сте живи и здрави и много успех. Никой не хвъря камъни пи безплодно дърво. Така и всички тук сте се наредили да хулите добрите хора ,а знаете ли за всички вас какво говорят хората?
professional massage
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Апр 11, 2023 12:38 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от professional massage »

Малко благодарност прави живота на човек приятен.Но това е въпрос на възпитание . Започнете по -често да се гледате в огледалото и си кажете на глас всичко тива което пишете тук. Гледайте внимателно в огледалото там ще видите истинската ви същност ще чуете какво има вътре в самите вас.Надявам се че ще ви хареса всичко което пишете тук. Какво печелите от лошите си думи? С какво храните душичките си ? С грозни думи кажете тези думи на себе си!!! И почувствайте силата на думите който не сте казали на себе си.Емоционално неудивлетвирените хора се крият в тези сайтове и пишат без да имат смелостта да кажат това в очите на хората за който пишат. :P
masaja
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от masaja »

Пълно е с горе описаните индивиди, рядко се срещат и някой нормален индивид тук.
Pizzetti
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Pizzetti »

masaja написа: Вто Апр 11, 2023 2:05 pm Пълно е с горе описаните индивиди, рядко се срещат и някой нормален индивид тук.
Подкрепям с две ръце и три крака. :D
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Чекиджията »

professional massage написа: Вто Апр 11, 2023 1:27 pm Малко благодарност прави живота на човек приятен.Но това е въпрос на възпитание . Започнете по -често да се гледате в огледалото и си кажете на глас всичко тива което пишете тук. Гледайте внимателно в огледалото там ще видите истинската ви същност ще чуете какво има вътре в самите вас.Надявам се че ще ви хареса всичко което пишете тук. Какво печелите от лошите си думи? С какво храните душичките си ? С грозни думи кажете тези думи на себе си!!! И почувствайте силата на думите който не сте казали на себе си.Емоционално неудивлетвирените хора се крият в тези сайтове и пишат без да имат смелостта да кажат това в очите на хората за който пишат. :P
И нещо лошо ли писахме за тебе ?
Не сме ти виновни за житейските премеждия. Ако нещо някой е написал , което те е засегнало извинявай или може би ще се обърнеш към "Господари на ефира".
ple6iv4i4ka
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2022 12:51 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 57 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от ple6iv4i4ka »

Стига сте се заяждали с тия,дето ви вършат работа и ви изпълняват прищевките.Едните много серт,другите лъжат та мажат.Преди 5-6 години имаше трицифрено число обяви,с ТОЧНИ масажистки,дето ако си на зор,и те празнеха.Сега се броят на пръстите на двете ръце такива,останалите ви товарят като катъри,гледат ви пишките и се подхилват, и си праят техните си игри-претупване,прецакване,чакане,дубъл часове и прочие свинщини,и не ви увряха главите.Ма щели да огладнеят според някой...Като гледам обявите и това дето получавате,направо са ПРЕЯЛИ,а не огладнели.Ама като сте загубени мОмчета,така ще е.Но прецакахте и на другите работата.Айде,доскоро.
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Чекиджията »

ple6iv4i4ka написа: Сря Апр 12, 2023 9:28 am Стига сте се заяждали с тия,дето ви вършат работа и ви изпълняват прищевките.Едните много серт,другите лъжат та мажат.Преди 5-6 години имаше трицифрено число обяви,с ТОЧНИ масажистки,дето ако си на зор,и те празнеха.Сега се броят на пръстите на двете ръце такива,останалите ви товарят като катъри,гледат ви пишките и се подхилват, и си праят техните си игри-претупване,прецакване,чакане,дубъл часове и прочие свинщини,и не ви увряха главите.Ма щели да огладнеят според някой...Като гледам обявите и това дето получавате,направо са ПРЕЯЛИ,а не огладнели.Ама като сте загубени мОмчета,така ще е.Но прецакахте и на другите работата.Айде,доскоро.
Извинявам се, че не е по Темата
За новите масажистки, дето си писал си прав - не стават - много от тях татуирани, наркоманки и др. то беше и очаквано - смяна на поколенията. Но какво сме виновни, ние клиентите - че част от жените заминаха за чужбина, други смениха професията, а повечето от младите, не са на ниво. Ще става и по лошо - младите момичета не са като жените едно време - сега на мода са татуировки, наркотици и др.
Същото като във футбола, сегашното поколение не може да се сравнява с предишното, качеството пада така и при масажистките, поколенията са различни.
masaja
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от masaja »

Чекиджията написа: Сря Апр 12, 2023 1:14 pm
ple6iv4i4ka написа: Сря Апр 12, 2023 9:28 am Стига сте се заяждали с тия,дето ви вършат работа и ви изпълняват прищевките.Едните много серт,другите лъжат та мажат.Преди 5-6 години имаше трицифрено число обяви,с ТОЧНИ масажистки,дето ако си на зор,и те празнеха.Сега се броят на пръстите на двете ръце такива,останалите ви товарят като катъри,гледат ви пишките и се подхилват, и си праят техните си игри-претупване,прецакване,чакане,дубъл часове и прочие свинщини,и не ви увряха главите.Ма щели да огладнеят според някой...Като гледам обявите и това дето получавате,направо са ПРЕЯЛИ,а не огладнели.Ама като сте загубени мОмчета,така ще е.Но прецакахте и на другите работата.Айде,доскоро.
Извинявам се, че не е по Темата
За новите масажистки, дето си писал си прав - не стават - много от тях татуирани, наркоманки и др. то беше и очаквано - смяна на поколенията. Но какво сме виновни, ние клиентите - че част от жените заминаха за чужбина, други смениха професията, а повечето от младите, не са на ниво. Ще става и по лошо - младите момичета не са като жените едно време - сега на мода са татуировки, наркотици и др.
Същото като във футбола, сегашното поколение не може да се сравнява с предишното, качеството пада така и при масажистките, поколенията са различни.
Жалко е, че не разбираш грешките на индивидите които благодарение на своята простотия и липса на дискретност, опропастиха работата на доста свястни жени. В интерес на истината, мога да кажа доста неща за някой масажистки, но от съображения за дискретност си мълча, и добре че го правя, иначе скоро няма да има къде да отида на масаж.
Pizzetti
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Pizzetti »

masaja написа: Сря Апр 12, 2023 1:55 pm
Чекиджията написа: Сря Апр 12, 2023 1:14 pm
Извинявам се, че не е по Темата
За новите масажистки, дето си писал си прав - не стават - много от тях татуирани, наркоманки и др. то беше и очаквано - смяна на поколенията. Но какво сме виновни, ние клиентите - че част от жените заминаха за чужбина, други смениха професията, а повечето от младите, не са на ниво. Ще става и по лошо - младите момичета не са като жените едно време - сега на мода са татуировки, наркотици и др.
Същото като във футбола, сегашното поколение не може да се сравнява с предишното, качеството пада така и при масажистките, поколенията са различни.
Жалко е, че не разбираш грешките на индивидите които благодарение на своята простотия и липса на дискретност, опропастиха работата на доста свястни жени. В интерес на истината, мога да кажа доста неща за някой масажистки, но от съображения за дискретност си мълча, и добре че го правя, иначе скоро няма да има къде да отида на масаж.
Напълно споделям мнението. И аз мълча за доста неща, които съм преживял, защото знам, че са лични. Не разбраха някои хора, че тук е мястото повече да се пазим от греди, а не да се хвалим коя сме наебали (повечето само във фантазиите ни), коя ни е направила свирка и т.н.
Когато си получил добра услуга, дори да е имало необявени екстри - просто пиши, че ти е харесало, пък който отиде и до каквото се добере въз основа на своите лични качества - ок, нека се възползва.
И това го говоря особено много за нормалните масажистки, не тези от еро-раздела, въпреки, че се отнася в голяма степен и за тях.
Аватар
pizdec
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 15 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от pizdec »

Христина, напразно така с рогата. Има ЕДИН-ЕДИНСТВЕН потребител писал тъпотии по твой адрес, с различни регистрации.
Аз лично съм идвал няколко пъти още в онуй атрактивно мазенце до гара Подуяне, улица Кутловица май беше, или Юндола, не съм сигурен. И имам добри спомени, както от теб, така и от една по-възрастна колежка - беше ми дала визитка с име Нина (фамилията няма да я пиша, де да знам къде е и каква е сега). А този потребител пише измишльотина почти във всяка тема тук, нямам обяснение, нито защо го прави, нито защо не го елиминираме по някакъв начин. Вижда се, че само с игнориране не става. Вреди.
Qazwsx
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 12, 2022 12:40 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Qazwsx »

Pizzetti написа: Сря Апр 12, 2023 4:22 pm
masaja написа: Сря Апр 12, 2023 1:55 pm
Чекиджията написа: Сря Апр 12, 2023 1:14 pm
Извинявам се, че не е по Темата
За новите масажистки, дето си писал си прав - не стават - много от тях татуирани, наркоманки и др. то беше и очаквано - смяна на поколенията. Но какво сме виновни, ние клиентите - че част от жените заминаха за чужбина, други смениха професията, а повечето от младите, не са на ниво. Ще става и по лошо - младите момичета не са като жените едно време - сега на мода са татуировки, наркотици и др.
Същото като във футбола, сегашното поколение не може да се сравнява с предишното, качеството пада така и при масажистките, поколенията са различни.
Жалко е, че не разбираш грешките на индивидите които благодарение на своята простотия и липса на дискретност, опропастиха работата на доста свястни жени. В интерес на истината, мога да кажа доста неща за някой масажистки, но от съображения за дискретност си мълча, и добре че го правя, иначе скоро няма да има къде да отида на масаж.
Напълно споделям мнението. И аз мълча за доста неща, които съм преживял, защото знам, че са лични. Не разбраха някои хора, че тук е мястото повече да се пазим от греди, а не да се хвалим коя сме наебали (повечето само във фантазиите ни), коя ни е направила свирка и т.н.
Когато си получил добра услуга, дори да е имало необявени екстри - просто пиши, че ти е харесало, пък който отиде и до каквото се добере въз основа на своите лични качества - ок, нека се възползва.
И това го говоря особено много за нормалните масажистки, не тези от еро-раздела, въпреки, че се отнася в голяма степен и за тях.
Потвърждавам написаното от колегите.
Имал съм доста приятни моменти с нормални масажистки, които само това правят, но нещата са се слували(дали съм им бил си симпатичен или друго не знам).
Наистина идва един момент в който няма да има къде да отидеш на истински масаж заради такива като горните “мъже”, които уж да си начешат егото, не осъзнават как вредят на жената по този начин. Това, че получавате нещо допълнително не лепва автоматично етикет на жената.
Мислете преди да се хвалете, за да не стане така, че вашата половинка, жена или приятелка да има такова минало.
Qazwsx
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 12, 2022 12:40 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Господарите на ефира - Христина  0886874898

Мнение от Qazwsx »

По темата бил при нея още преди господарите да я хванат.
Страхотен масаж правеше.
Надявам се ако прочете това мнение да ми пише на лично при евентуално завръщане да се срещнем отново.
Публикувай отговор