масаж на адрес

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
razputin
Мнения: 415
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

Той и баща ти определено не е имал ерекция като те е правил. Даже та е събирал от мръсния под и та е сипвал с лъжицата от боба. Просто нема ка да му е ставало щом е знаел че може да са пръкнеш.

Имаш си и ти дъска с дупка и я чукаш без спирка щото немаш парички за най-евтина надуваема кукла дето и да понаприличва даже малко на източноазиатски Хомос Еректус от какъвто всъщност си произлязъл и много добре, че после е изчезнал, щото е видял ква точно мутация на низша сополива чикиджийска амеба е сътворил.
Последно промяна от razputin на Пон Юни 24, 2024 4:09 pm, променено общо 4 пъти.
Pokemon
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юни 09, 2024 3:37 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pokemon »

DonJuan92 написа: Нед Юни 23, 2024 8:27 pm
masaja написа: Нед Юни 23, 2024 5:48 pm Леле майко....тоя пъпчив чикибоец за тая ли реве като хималайска мечка на чукурлийски баир?
Даже няма и да и се обадя, ама въпрос на вкус, казало кученцето и си облизало дупенцето.
То не е въпрос коя е каква е важното е че няма жена която на мен да ми отказва. Аз не съм кой да е всеки ме знае в моите среди няма как при това че при мев идват 5 масажистки и всяка една е съгласна на ръчка а тая ми се прави няя как да стане
Имам си най секси жената за секс не ми трябват толкова оборотни масажистки ама някоя да ми откаже ръчка при това че плащам щедро няя да стане
Минчо Празния ми пише на лично че получавал какви ли не екстри що за едни да може а за други не
Съмнявам се при теб да идва която и да е масажистка но и така да е едва ли са горди с този факт. @Minchopraznikov може да си пише каквото иска но не мисля че нито ти нито той нито никой са виждали момичето на живо камо ли да се хвалят по сайтовете че са получили повече
PublicEnemy
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: масаж на адрес

Мнение от PublicEnemy »

Това момче според мен ви ,,тролва'' яко, не знам защо се връзвате да му отговаряте 4 страници, че даже и му се нервирате. :D
razputin
Мнения: 415
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

Мен лично мноо ме кефи да му бъркам в гъзъ на малкото кирливо педалче докато троли тука и се опитва да си намери късото тънко пишле, което дори не съществува :evil:
Публикувай отговор