Препоръчайте дама за хубав масаж!

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Srad
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 12:10 pm
Благодарен: 14 пъти

Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от Srad »

Ако има нещо допълнително,добре дошло...но да мачка яко,а не да се мажем само!
Пс може и на лични!
Srad
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 12:10 pm
Благодарен: 14 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от Srad »

Баси,всеки си трае...Няма ли поне един доволен от масаж някъде или само заради едната чикия е цялата работа....
Пс. За мен Леся , както някъде съм писал прави перфектният масаж...(е ръчна няма,ама си тръгваш приятно разглобен)
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от liubopiten »

За добър масаж препоръчвам това място:
https://www.alo.bg/7770748
Здрав е масажът, особено при Тина и Мими, а Ани масажира по-нежно и по-меко.
Мими е едра, с рубенсови форми и яки но неувиснали цици, а Тина е африканка - с дупе барабанче и средно големи щръкнали цици.
Цените също са повече от прилични, а за такива като мен - редовни, с голд карта, масажите са с 5 лв. надолу.
boito
Мнения: 77
Регистриран на: Чет Дек 16, 2021 3:32 pm
Благодарен: 6 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от boito »

liubopiten написа: Пет Окт 28, 2022 11:09 am За добър масаж препоръчвам това място:
https://www.alo.bg/7770748
Здрав е масажът, особено при Тина и Мими, а Ани масажира по-нежно и по-меко.
Мими е едра, с рубенсови форми и яки но неувиснали цици, а Тина е африканка - с дупе барабанче и средно големи щръкнали цици.
Цените също са повече от прилични, а за такива като мен - редовни, с голд карта, масажите са с 5 лв. надолу.
Напълно съм съгласен с казаното от колегата за този салон. Хубав масаж..не те цакат с времето, много добра еротика има при Ани.
Заслужава си
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от liubopiten »

Към колегата boito
Бил съм при Ани два пъти в салона, за който говорим. Но освен, че е много плоска откъм цици и че го раздава на пъшкане, докато си играе с юнака - не откривам друга еротика, ти да не си стигнал до френска или до нещо друго при масаж с нея "тяло в тяло"?
boito
Мнения: 77
Регистриран на: Чет Дек 16, 2021 3:32 pm
Благодарен: 6 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от boito »

liubopiten написа: Пет Окт 28, 2022 1:18 pm Към колегата boito
Бил съм при Ани два пъти в салона, за който говорим. Но освен, че е много плоска откъм цици и че го раздава на пъшкане, докато си играе с юнака - не откривам друга еротика, ти да не си стигнал до френска или до нещо друго при масаж с нея "тяло в тяло"?
Не, дори не съм подхващал подобен въпрос защото не ми е приоритет френската,но ме е карала тя самата да и стимулирам клитора докато ми праска чикията и доста се поизмокри
Leon
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Май 16, 2022 8:31 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от Leon »

Коя е Ани..на колко е може ли обява снимки и телефон
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от liubopiten »

Ани е момичето с азиатски черти /баща й бил виетнамец/ на снимки 1, 7 и 10 тук, с дългата черна коса:
https://www.alo.bg/7770748
Според мен тя е кръстоска между азиатец и ромка, но все пак е слаба и хубавка, почти няма цици. Докато ти масажира юнака пъшка, все едно тя свършва. Ако си цицоман - не си струва да си платиш да те масажира гола до кръста, но все пак беше готино двата пъти, които бях при нея.
Най-важното тук е, че салонът е дискретен, чистотата е на високо ниво /масажните маси се дезинфекцират след всеки посетител/ и че и трите момичета не цакат с времето.
Ronaldd
Мнения: 208
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от Ronaldd »

Колега, имам един въпрос-масажното олио как е, много ли е мазно, от тези дето не мож ги измиеш после или е по-нормално?
Мерси!
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от liubopiten »

Нормално е олиото, при това - неутрално на мирис, което е важно, да не се издаде човек след посещение на такова място. Освен това всички момичета там са ми предлагали да ме избършат със салфетки доБре, ако не желая да си взема душ след масажа.
famozen
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2022 2:21 am

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от famozen »

Деси. Relax Chillout.
Невероятен масаж.
Ronaldd
Мнения: 208
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от Ronaldd »

famozen написа: Нед Ное 06, 2022 11:32 pm Деси. Relax Chillout.
Невероятен масаж.
А релакс след масажа има ли?
Death_Warrior
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Ное 18, 2022 1:31 pm
Благодарен: 1 път

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от Death_Warrior »

liubopiten написа: Пет Окт 28, 2022 11:09 am За добър масаж препоръчвам това място:
https://www.alo.bg/7770748
Здрав е масажът, особено при Тина и Мими, а Ани масажира по-нежно и по-меко.
Мими е едра, с рубенсови форми и яки но неувиснали цици, а Тина е африканка - с дупе барабанче и средно големи щръкнали цици.
Цените също са повече от прилични, а за такива като мен - редовни, с голд карта, масажите са с 5 лв. надолу.
Тук е едно от малкото,които ми харесват.
Цената е много приемлива за това,което правят.Бил съм при Мими(сега и разбрах името) и при Тина(отново сега и разбирам името). И при двете масажа беше супер,но Ми и ми направи такава ръчна,че изригнах направо.Като усещане все едно ми правят свирка. Скоро не съм ходил и не знам дали са се преместили. Сега пише,че предлагат и крачета,което ми е слабост.
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от liubopiten »

Преди коледа ще правят отстъпки на горепосоченото място, като за притежателите на карта отстъпката става 10 лв. на масаж.
lohengrin
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 11:58 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от lohengrin »

famozen написа: Нед Ное 06, 2022 11:32 pm Деси. Relax Chillout.
Невероятен масаж.
А ти като съдържател на студиото, освен да си правиш реклама, ще споделиш ли, коя масажистка, какви екстри предлага?
xeyy
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 09, 2022 1:46 pm
Благодарен: 1 път

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от xeyy »

https://www.alo.bg/7770748

Здравейте, насочих се към това място да ида уикенда, но днес гледам обявената цена се промени от 55 на 125 кинта, на какво се дължи това някои знае ли?
spartan
Мнения: 118
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 43 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от spartan »

Според мен на Масаж ”Шампанско и Сметана”.
sp1972
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 1:01 pm
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от sp1972 »

Къде е това студио /ако може пишете на коя улица е без номер/ за да го видя в мапса и как да стигна до там от Лъвов мост, че не съм от София. Мерси.
liubopiten
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Май 27, 2022 10:07 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от liubopiten »

На ул. Яков Крайков е студиото, близо до Военна болница и Александровска болница. За коледа ще имат промоция с 5 лв. надолу от цените, а за тези от нас- които сме с карти там, отстъпката става 10 лв.
barbarona
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Ное 28, 2022 7:05 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: Препоръчайте дама за хубав масаж!

Мнение от barbarona »

И аз съм ходил при Ани в S-Art и съм доволен. Един път бях за тяло в тяло и имаше търкане на котето в кура, малко тя отгоре, после аз отзад си го търках в путката без да влиза разбира се, нещо като мисионерската правихме и търках главичката в клитора и, после ме довърши ръчно докато и бърках и масажирах Г-точката. Ако си допаднете с нея и сте с хубаво тяло се кефи доста. Казах и, че имам презервативи в мен, но каза, че не може да ми даде секс.
Публикувай отговор