Емили - манастирски ливади

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
radko84
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Яну 17, 2023 10:21 am

Емили - манастирски ливади

Мнение от radko84 »

Колеги, някой с мнение за тази - https://www.alo.bg/6761312

Терена е в манастарски, но не откривам нищо за нея и питам преди да отида, че ми е писнало от греди :oops:
Чекиджията
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 28 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Чекиджията »

Смело пропускай - много слаб масаж и чекия, макар и само за 50 лв.. Не казва точния адрес - казва улица номер и след това ти казва по телефона обърни се и пресечи улицата - която е и натоварен и както те инструктира по телефона може и да те сгази кола, като пресичаш. Иначе е само 50 лв. поне толкова беше допреди месец и половина. Но не повторих, грапави крака с портокалова кожа, играеш на криеница докато ти каже точния адрес.
Glen_Moray
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2022 1:19 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Glen_Moray »

Чекиджията написа: Вто Яну 17, 2023 2:01 pm Смело пропускай - много слаб масаж и чекия, макар и само за 50 лв.. Не казва точния адрес - казва улица номер и след това ти казва по телефона обърни се и пресечи улицата - която е и натоварен и както те инструктира по телефона може и да те сгази кола, като пресичаш. Иначе е само 50 лв. поне толкова беше допреди месец и половина. Но не повторих, грапави крака с портокалова кожа, играеш на криеница докато ти каже точния адрес.
Да, ама циците изглеждат много добри (поне на снимките), а така ли е в действителност
Чекиджията
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 28 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Чекиджията »

Не съм я гледал в циците, а задника и краката. Не ти пречи нищо да я пробваш за някакви си 50 лв. Но по телефона по дискретно да не ти затвори.
Bochko
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Юли 03, 2022 2:55 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Bochko »

Като гледам снимките, тялото ѝ много ми напомня на Елица от Подуене, дори описанието в обявата е сходно, с тази разлика, че преди беше 40 лева, а сега предлага и тяло в тяло. Навремето специално попитах, но ми отказа.
Чекиджията
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 28 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Чекиджията »

Bochko написа: Пон Апр 03, 2023 11:30 pm Като гледам снимките, тялото ѝ много ми напомня на Елица от Подуене, дори описанието в обявата е сходно, с тази разлика, че преди беше 40 лева, а сега предлага и тяло в тяло. Навремето специално попитах, но ми отказа.
Не е тя. Съвсем различни са и като визия и като години. Има малко портокалова кожа по краката, иначе те посреща с пола и високи обувки. Масажа и е нула - мазане с олио. И все пак 50 лв. са си нищо сравнение с др. места.
Аватар
pizdec
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 30 пъти
Благодарен: 18 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от pizdec »

Чекиджията написа: Вто Апр 04, 2023 1:18 pm... И все пак 50 лв. са си нищо сравнение с др. места.
Чак пък "нищо" - всъщност, 50 лв за половин час масаж и изпразване с ръка има на много други места.
Bochko
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Юли 03, 2022 2:55 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Bochko »

Чекиджията написа: Вто Апр 04, 2023 1:18 pm
Bochko написа: Пон Апр 03, 2023 11:30 pm Като гледам снимките, тялото ѝ много ми напомня на Елица от Подуене, дори описанието в обявата е сходно, с тази разлика, че преди беше 40 лева, а сега предлага и тяло в тяло. Навремето специално попитах, но ми отказа.
Не е тя. Съвсем различни са и като визия и като години. Има малко портокалова кожа по краката, иначе те посреща с пола и високи обувки. Масажа и е нула - мазане с олио. И все пак 50 лв. са си нищо сравнение с др. места.
В такъв случай, знаеш ли какво се случва с Елица? Имаш ли някакъв контакт?
Чекиджията
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 28 пъти

Re: Емили - манастирски ливади

Мнение от Чекиджията »

Bochko написа: Пон Апр 17, 2023 2:54 am
Чекиджията написа: Вто Апр 04, 2023 1:18 pm
Bochko написа: Пон Апр 03, 2023 11:30 pm Като гледам снимките, тялото ѝ много ми напомня на Елица от Подуене, дори описанието в обявата е сходно, с тази разлика, че преди беше 40 лева, а сега предлага и тяло в тяло. Навремето специално попитах, но ми отказа.
Не е тя. Съвсем различни са и като визия и като години. Има малко портокалова кожа по краката, иначе те посреща с пола и високи обувки. Масажа и е нула - мазане с олио. И все пак 50 лв. са си нищо сравнение с др. места.
В такъв случай, знаеш ли какво се случва с Елица? Имаш ли някакъв контакт?
Нямам. Сега на ход са по младите.
Публикувай отговор