Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Anionimen »

Привет юнаци,
Преди време Катюша предлагаше масажи в студио в кв. Орландовци, но впоследствие се премести някъде в района на кв. Красна поляна. Доколкото помня масажа беше добър, определено знаеш къде и как пипа, което при 99% от останалите в този бранш само афишират, че масажират, но иначе – греда! Цените бяха 30 лв за половин час, 60 лв. едни час, но това е било преди 7-8, а може би и повече години.
Сега виждам цена от 100 лв за час, в която обаче по телефона се заявява, че включва и стандартен секс, и забележете без кондом, със свършване вътре. Та, въпроса ми е някой имал ли е честта да се възползва!
Благодаря предварително за отговора!

Поздрави! :P

https://adamieva.info/obiava-4556198/ma ... iyska-luga
https://www.alo.bg/5185630
https://www.alo.bg/4536169
Yoan01
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 27, 2023 7:21 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Yoan01 »

Какъв кич е това "студио"...
Antonio699
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Фев 03, 2023 11:44 pm

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Antonio699 »

И мен ме интересува, ако някой е ходил скоро да сподели как е
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Чекиджията »

Баба със масажно студио на майната си. Правила ми е и свирки преди години, тогава беше дърта, сега сигурно е още по одъртяла. Снимките на обявите и не са променяни поне от 5 години.
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Anionimen »

Чекиджията написа: Съб Фев 04, 2023 12:44 pm Баба със масажно студио на майната си. Правила ми е и свирки преди години, тогава беше дърта, сега сигурно е още по одъртяла. Снимките на обявите и не са променяни поне от 5 години.
А някакъв спомен, макар и бегъл, относно френската, която ти е врътнала? 8-)
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Чекиджията »

Anionimen написа: Съб Фев 04, 2023 7:10 pm
Чекиджията написа: Съб Фев 04, 2023 12:44 pm Баба със масажно студио на майната си. Правила ми е и свирки преди години, тогава беше дърта, сега сигурно е още по одъртяла. Снимките на обявите и не са променяни поне от 5 години.
А някакъв спомен, макар и бегъл, относно френската, която ти е врътнала? 8-)
Не помня вече. С презерватив ли беше, а и дали не си носих аз, щото тя нямаше. На мен не ми хареса - не е мой тип жена. Не че не е приветлива и разбрана, но възрастта и не е малка.
Leo
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Дек 17, 2021 8:44 pm
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Leo »

През годините често съм ходил при нея,
Обича да го лапа без, скеф гълта. Един път нямах време, даже не се и обадих и минах за бърза свирка, 20 лв
Друг път и донесох бонбони за рожден ден, масаж и свирка пари не ми взе. Като отношение е топ, но годините и теглото оказват влияние
Миналата седмица имаше обява от това студио от друга жена, по телефона отказва всякаква еротика, даже и ръчно
Тази седмица пък с друга жена, дебела ми се вижда и не съм и звънял
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Anionimen »

Leo написа: Нед Фев 05, 2023 12:48 pm През годините често съм ходил при нея,
Обича да го лапа без, скеф гълта. Един път нямах време, даже не се и обадих и минах за бърза свирка, 20 лв
Друг път и донесох бонбони за рожден ден, масаж и свирка пари не ми взе. Като отношение е топ, но годините и теглото оказват влияние
Миналата седмица имаше обява от това студио от друга жена, по телефона отказва всякаква еротика, даже и ръчно
Тази седмица пък с друга жена, дебела ми се вижда и не съм и звънял
Добър ден уважаеми другари,

Както за повечето неща в този живот, и предлаганата услуга от уважаемата обсъждана другарка, е до време…!
Нека отдадем подобаващите ѝ благодарности за приноса ѝ в областта, в която е творила другарката - кака, леля, и баба Катюша, и я изпратим на заслужен отдих.
Ние, най-сърдечно ѝ благодарим, и ѝ желаем още дълги години здраве, бодрост и творческа активност, в някои други, не толкова ангажиращи от личното ѝ времето занятия…


Пролетарии от всички страни, съединявайте се!
Вечно Ваш партиен другар,
Янко /IV-ти партизански отряд – Васил Коларов/
masaja
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от masaja »

Обича да го лапа и да гълта, масажа е добър, знае какво прави, но.... чак ме е страх, че от кеф ще го изяде целия с ташаците чак. Чак ме заболя последния път, докато и пълних устата.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от nqkoi »

masaja написа: Чет Фев 16, 2023 12:48 am Обича да го лапа и да гълта, масажа е добър, знае какво прави, но.... чак ме е страх, че от кеф ще го изяде целия с ташаците чак. Чак ме заболя последния път, докато и пълних устата.


Колега в другия форум (коври инфо) вчера е писал друг колега че е хванал гъбички от тази след френска без
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Чекиджията »

nqkoi написа: Пет Фев 17, 2023 12:21 pm
masaja написа: Чет Фев 16, 2023 12:48 am Обича да го лапа и да гълта, масажа е добър, знае какво прави, но.... чак ме е страх, че от кеф ще го изяде целия с ташаците чак. Чак ме заболя последния път, докато и пълних устата.


Колега в другия форум (коври инфо) вчера е писал друг колега че е хванал гъбички от тази след френска без
Не се учудвам.
Повечето жени дето работят в тая сфера, като остареят и погрознеят и започват да предлага почти всичко. Но какъв е смисъла да отидеш за екстри при баба със съмнителна хигиена. Проблем е че жените по природа са по простовати и като са млади и привлекателни - това не предлагам, онова не предлагам и стане бабичка на 60 + и намалеят клиентите и предлага всичко, но не ми трябва на тая възраст, ако ще и да ми го лигави цял ден.
byteman
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от byteman »

Другари !
Днес се възползвах от услугата. " Бабата " за някои , за мен е "наборка" е много яка смукла , обича сперма в косматата путка и масажа и е наистина много добър.Секс масаж и на финала френска за час -100 , за презерватив въобще и не пита ( вероятно трябва да си носите , ако държите на него ) . Дали ще бера гъби :) или ще пия антибиотици ще пиша след седмица. Хайде наздраве !
Dqwol85
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Мар 29, 2022 8:13 pm
Благодарил: 7 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Dqwol85 »

Дава ли да и се празнят в устата?
Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Vasko13961878 »

byteman написа: Сря Май 03, 2023 11:32 pm Другари !
Днес се възползвах от услугата. " Бабата " за някои , за мен е "наборка" е много яка смукла , обича сперма в косматата путка и масажа и е наистина много добър.Секс масаж и на финала френска за час -100 , за презерватив въобще и не пита ( вероятно трябва да си носите , ако държите на него ) . Дали ще бера гъби :) или ще пия антибиотици ще пиша след седмица. Хайде наздраве !
Здравей, колега!
Благодаря много за информацията, която даваш.
Дали е удобно да кажеш малко по-подробно за самият секс:
1. Как минава, лежи ли като варено пиле, или се старае да бъде активна в него.
2. И, самото свършване, вътре в нея ли наистина разрешава?
3. Има ли легло за половия акт, или всичко е на масажната маса, която се вижда на снимките?
Благодаря предварително!
byteman
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от byteman »

Има диванче , обаче аз я опънах на масажната маса . Не беше активна , но направи каквото исках аз . Напълних и путката със сперма , след което се разхождаше с течаща сперма между краката . Направо ми разби представите за фетиш
byteman
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от byteman »

Dqwol85 написа: Чет Май 04, 2023 2:14 pm Дава ли да и се празнят в устата?
Не дава извън устата:)
Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Vasko13961878 »

byteman написа: Пет Май 05, 2023 4:28 am
Dqwol85 написа: Чет Май 04, 2023 2:14 pm Дава ли да и се празнят в устата?
Не дава извън устата:)
Разбирам. ;)
Благодаря за информацията, колега.
byteman
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 16 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от byteman »

Пак бях при нея . пробвах да я опъна на задна на диванчето но отказа (секса и е еднотипен ) . Иначе е чиста , няма болести . много обича да го лапа но не е " дълбоко гърло " като се опита да го лапне целия се "дави" и се отдръпва . Хем и се иска - хем не може.
Заключение : Ако искате хубав масаж с " духова музика " за хепи енд ( цена - качество) е перфектната . Ако искате приятен секс - четете другите теми във форума ;)
Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от Vasko13961878 »

byteman написа: Пет Май 19, 2023 11:02 pm Пак бях при нея . пробвах да я опъна на задна на диванчето но отказа (секса и е еднотипен ) . Иначе е чиста , няма болести . много обича да го лапа но не е " дълбоко гърло " като се опита да го лапне целия се "дави" и се отдръпва . Хем и се иска - хем не може.
Заключение : Ако искате хубав масаж с " духова музика " за хепи енд ( цена - качество) е перфектната . Ако искате приятен секс - четете другите теми във форума ;)
Здравейте, колега.
При последното Ви посещение при тази жена, казах те, че всичко е бил без кондом, дори сте свършил вътре в нея. Сега, след като сте повторил, значи, че всичко е било наред, от здравословна гледна точка, не сте посещавал венеролог?! И слава на Бога!
Както и предишния път предположих, секса се състои на масажната маса, която се вижда на снимките в обявата, диванчето не е място, което може да се използва.
Въпросът ми сега е следния:
Това означава ли, че тя ляга по гръб, вдига и разтваря малко краката, и в мисионерска поза се случва всичко, отначало, докрай? И, като допълнение – пъшка ли, или само си лежи като варено пиле и чака да приключиш?
Благодаря предварително за отговора!
oo1
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Юли 08, 2022 10:14 am
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Масажи и СПА процедури.Сауна и терапия с Поморийска луга.

Мнение от oo1 »

Vasko13961878 написа: Съб Май 20, 2023 7:53 pm
byteman написа: Пет Май 19, 2023 11:02 pm Пак бях при нея . пробвах да я опъна на задна на диванчето но отказа (секса и е еднотипен ) . Иначе е чиста , няма болести . много обича да го лапа но не е " дълбоко гърло " като се опита да го лапне целия се "дави" и се отдръпва . Хем и се иска - хем не може.
Заключение : Ако искате хубав масаж с " духова музика " за хепи енд ( цена - качество) е перфектната . Ако искате приятен секс - четете другите теми във форума ;)
Здравейте, колега.
При последното Ви посещение при тази жена, казах те, че всичко е бил без кондом, дори сте свършил вътре в нея. Сега, след като сте повторил, значи, че всичко е било наред, от здравословна гледна точка, не сте посещавал венеролог?! И слава на Бога!
Както и предишния път предположих, секса се състои на масажната маса, която се вижда на снимките в обявата, диванчето не е място, което може да се използва.
Въпросът ми сега е следния:
Това означава ли, че тя ляга по гръб, вдига и разтваря малко краката, и в мисионерска поза се случва всичко, отначало, докрай? И, като допълнение – пъшка ли, или само си лежи като варено пиле и чака да приключиш?
Благодаря предварително за отговора!
Васко много филми гледаш и спамиш, това е втория ple6iv4i4ka :)
Публикувай отговор