Дърта

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
krasii_21
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 10:14 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 4 пъти

Дърта

Мнение от krasii_21 »

https://m.adamieva.info/obiava-4736417/ ... tiri-ratse някой ходил ли е при тази лелка да сподели
lohengrin
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 11:58 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: Дърта

Мнение от lohengrin »

Това е Лора, предлага всякакви фетиши. Само да знаеш, че дясната и цица е значително по-малка.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

lohengrin написа: Чет Мар 16, 2023 9:19 pm Това е Лора, предлага всякакви фетиши. Само да знаеш, че дясната и цица е значително по-малка.
Сигурен съм че си ходил при нея след като го написа това пич. ;) Точно за тая един образ тук с Ник jo9 бе надраскал някаква глупост и като го попитах какво не и е "симетрично" при нея не можа да ми отговори а почна да обижда в опит да избяга от въпроса. :D Толкова за "разбирачи" като него. :P А въпросната лелка си е бивша курва,имаше обяви преди като компаньонка но с годините се преквалифицира. Правил съм 3-ка с нея и една по-млада от нея мацка. Бяха дошли на морето двете. Тая дъртата не е нищо кой знае какво и само иска повече пари за екстри.Но младата бе страшно развратна :P жалко че излезе от бизнеса. Като масажистка тая не я знам какво може,по-скоро преживява с чекии.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от nqkoi »

Имали някой скорошен с посещение, много ли екстри иска за ебане?

Чукане в гърлото/ гълтане ?
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

nqkoi написа: Пет Мар 17, 2023 12:38 pm Имали някой скорошен с посещение, много ли екстри иска за ебане?

Чукане в гърлото/ гълтане ?
:D Забрави за това.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от nqkoi »

Nikolaj написа: Съб Мар 18, 2023 7:56 am
nqkoi написа: Пет Мар 17, 2023 12:38 pm Имали някой скорошен с посещение, много ли екстри иска за ебане?

Чукане в гърлото/ гълтане ?
:D Забрави за това.
За стандартен тогава колко взима за час
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Дърта

Мнение от Anionimen »

nqkoi написа: Вто Мар 21, 2023 9:21 am
Nikolaj написа: Съб Мар 18, 2023 7:56 am
nqkoi написа: Пет Мар 17, 2023 12:38 pm Имали някой скорошен с посещение, много ли екстри иска за ебане?

Чукане в гърлото/ гълтане ?
:D Забрави за това.
За стандартен тогава колко взима за час

Добър ден!

Мисля, че от доста време лелката работи, но регулярно...
Какво имам предвид? Пуска отвреме-навреме обявата, и само след ден-два вече изчезва напълно, когато й позвъниш автоматичният гласовият секретар казва, че „избраният номер е зает, моля опитайте по-късно“. След време пак се появява…И те така! По едно време вършееше основно по морето, в разгара на туристическия сезон, беше забравила за столицата напълно… :roll:
Иначе, в отговор на въпроса ти, колега, това, което мога да споделя е моят опит с въпросната, от преди няколко години:
Приемаше в един приземен етаж /партер/, в непосредствена близост до Централна железопътна гара, до градинката на „Майчин дом“. Терена – нещо като масажно студио. „Нещо“, защото имаше една масажна маса… и горе-долу с това се изчерпваше мебелировката в помещението, вътре една тъмница, едно такова потискащо и неугледно. Може би аз съм улучил момент, в който тогава е приемала в такава обстановка. Просто помня, че ми направи впечатление високата, стройна фигура /тогава/, а и ми се "блъскаше" нещо дърто. Не съм повтарял повече, защото и секса не беше нищо особено – вяла френска филхармония, не особено въодушевление, когато нахлуеш в нея /не съм очаквал да чуя бурни аплодисменти, празнични залпове и божественото изпълнение на "Аве Мария", лично наблюдавана от Франц Шуберт/. Все пак чак такава апатия и демонстративното стоическо търпение да си "свършиш работа" и да си тръгнеш, някак си ме отказаха да повторя. Наистина, нищо впечатляващо, рутинен, скучен и бездушен секс. Ако не ме лъже паметта, за час време в нейната компания, ми взе 80 лв.,с право на две освобождавания.
Мисля, че с това се изчерпват спомените ми от преди, поне 4-5 години. 8-)

Поздрави, сладурковци!
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

nqkoi написа: Вто Мар 21, 2023 9:21 am
Nikolaj написа: Съб Мар 18, 2023 7:56 am
nqkoi написа: Пет Мар 17, 2023 12:38 pm Имали някой скорошен с посещение, много ли екстри иска за ебане?

Чукане в гърлото/ гълтане ?
:D Забрави за това.
За стандартен тогава колко взима за час
Взе ми 80 за тройка с нея и приятелката и. Ако беше само за нея не бих и ги дал,но току-що бяха пристигнали в града и имаха нужда от пари тогава. Миналото лято пак я видях,тук беше сама. Фигурата и беше като на гръцка амфора. :P Та си представи сам колко стройна е била :D
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от nqkoi »

Nikolaj написа: Сря Мар 22, 2023 7:24 am
nqkoi написа: Вто Мар 21, 2023 9:21 am
Nikolaj написа: Съб Мар 18, 2023 7:56 am

:D Забрави за това.
За стандартен тогава колко взима за час
Взе ми 80 за тройка с нея и приятелката и. Ако беше само за нея не бих и ги дал,но току-що бяха пристигнали в града и имаха нужда от пари тогава. Миналото лято пак я видях,тук беше сама. Фигурата и беше като на гръцка амфора. :P Та си представи сам колко стройна е била :D
В процеса и при теб ли е била като при колегата по горе
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

nqkoi написа: Сря Мар 22, 2023 8:41 am
Nikolaj написа: Сря Мар 22, 2023 7:24 am
nqkoi написа: Вто Мар 21, 2023 9:21 am

За стандартен тогава колко взима за час
Взе ми 80 за тройка с нея и приятелката и. Ако беше само за нея не бих и ги дал,но току-що бяха пристигнали в града и имаха нужда от пари тогава. Миналото лято пак я видях,тук беше сама. Фигурата и беше като на гръцка амфора. :P Та си представи сам колко стройна е била :D
В процеса и при теб ли е била като при колегата по горе
Честно да ти кажа съмнявам се дали въобще е бил при същата :P В тая тъмнина където се е бил наврял кой знае с коя е бил. :D А и те старите хора нали ги знаеш все такива "промоционални баби" си търсят да не се набутат много с паричките че са им кът. :D :D Бях го захапал идиота преди няколко дни че разпитва като старо куче за дебелани,и всякакви такива кучета и сега гледам пак използва възможноста да се заяде щото още го боли сигурно от срама и дупката в която го наврях. А иначе тая за която питаш ако ще ходиш само заради нея по-добре пропусни.Аз говорих по тел. с младата мацка щото 1 приятел с когото си помагаме с инфо ми я похвали и ме светна че ще идва по морето.Хем на почивка и моренце хем и работа.Каза ми в кой х-л ще са и ми каза че ще е с приятелка. Аз зарадван отивам вечерта с нагласата че ще се размажа с 2 млади мацки и с изненада установих че приятелката и е въпросната за която питаш. Опитах,но не стана да я разкарам,за пръв път съм бил с тях ...не ме познавали...дрън-дрън..! Искаха да изкарат повече пари,за това беше всичко, но аз пък им чупих от цената почти на половина щото искаха 140,първоначално.Дъртата само ми духа,и се качи отгоре за 10-на мин. но я разкарах. Младото обаче ми стопи лагерите. ;) Рядко попадам на такива мацки, красиво лице,нежна кожа, средни по размер гърди,нямаше никакви задръжки в секса.Дъртата в началото докато ми го плюнчеше-щото това и е свирката на нея, младата ми сложи презерватив на 2 от пръстите ми надупи ми се и и правих анален фистинг,като от време на време ме поглеждаше и ме фиксираше с очи. Много фантазия има в главата си това момиче.Две години потдържахме връзка, ходил съм и при нея в София,живееше в Надежда тогава.Беше любителка на декоративни кученца,някаква рядка порода,имаше 2 и ми беше споделила че мислела да ги развъжда и продава.Един ден се наложи да сменям апарата си че стария го изтървах в морето и му се еба майката и половината ми контакти заминаха,включително и нейния номер. Исках и координатите от тая дъртата, но не ми ги даде.Вика ми тя не се занимавала вече с тези неща, да съм си намерил друга. Както и да е, отплеснах се но при тая не ти препоръчвам да ходиш.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

https://m.adamieva.info/obiava-4736417/ ... tiri-ratse. Така,след като поразчистихме малко СПАМА на anonimnika ако някой се интересува още нещо от Лора и не е бил може да ме пита тук или на личен. Но пак казвам, харесвам МИЛФ,но не и такъв тип виснали и неподдържани жени. Те и годините и са доста и е по-трудно да поддържа някаква приемлива форма. Който уважава себе си като личност,не би тръгнал натам,според мен разбира се.!
Hoah80
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Фев 06, 2022 8:54 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Дърта

Мнение от Hoah80 »

Бил съм с младата, с лелката и двете накуп 😀 Младата както я наричате( не е първа младост, но както и да е) Както казаха няколко колеги за анала... Наистина го обича повече от хляба. Мое мнение разбира ги нещата, ставаше и за лафче, освен секса 🙂 На мен ми е разказва как е бачкала тази професия със сестрата и в Гърция, даже помня че казваше за сестра и че още бачка там. Но както казаха и другите, покрай тези кучета спря да се занимава с този занаят. Или поне не съм я засичал от доста време. Относно дърата(годините си и личат), но пък е изпълнителна... Каквото искаш според мен ще ти го изпълни, така предполагам. Без някаква грубост или тъпотия. Действително е имала някаква интервенция на едната гърда, но това на мен не ми е пречело. Даже преди време предлагаше тройка с една дебела от адам и ева, която иска безумни пари... Но когато съм правил тройка с тях не е искала такива пари.
Дано да съм бил полезен🙂
Ero1313
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Мар 24, 2023 1:54 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Дърта

Мнение от Ero1313 »

Jo9 само налучква.За Ваня ако пуска само той е бил хахаха.......
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

Hoah80 написа: Нед Мар 26, 2023 11:08 pm Бил съм с младата, с лелката и двете накуп 😀 Младата както я наричате( не е първа младост, но както и да е) Както казаха няколко колеги за анала... Наистина го обича повече от хляба. Мое мнение разбира ги нещата, ставаше и за лафче, освен секса 🙂 На мен ми е разказва как е бачкала тази професия със сестрата и в Гърция, даже помня че казваше за сестра и че още бачка там. Но както казаха и другите, покрай тези кучета спря да се занимава с този занаят. Или поне не съм я засичал от доста време. Относно дърата(годините си и личат), но пък е изпълнителна... Каквото искаш според мен ще ти го изпълни, така предполагам. Без някаква грубост или тъпотия. Действително е имала някаква интервенция на едната гърда, но това на мен не ми е пречело. Даже преди време предлагаше тройка с една дебела от адам и ева, която иска безумни пари... Но когато съм правил тройка с тях не е искала такива пари.
Дано да съм бил полезен🙂
Твоя коментар приятел е потвърждение на моя и на това че не си измислям за това което написах по-горе. Само за оня дъртак anonimen му се иска да представи нещата за фантазии щото се заяжда само с хората и спори като магаре пред мост за глупости. Бях написал младата,защото в сравнение с тази Лора наистина е по-млада и мен лично повече ме кефеше и като отношение и като визия а и като секс. И хора....апелирам подхождайте с внимание относно коментарите на тоя Anonimen ..! Не се знае дали реално е бил ,или просто си фантазира като оставя коментари.Да не се прецака някой ако прочете хвалби за някоя за която е писал. :roll:
Hoah80
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Фев 06, 2022 8:54 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Дърта

Мнение от Hoah80 »

Nikolaj написа: Пон Мар 27, 2023 7:28 am
Hoah80 написа: Нед Мар 26, 2023 11:08 pm Бил съм с младата, с лелката и двете накуп 😀 Младата както я наричате( не е първа младост, но както и да е) Както казаха няколко колеги за анала... Наистина го обича повече от хляба. Мое мнение разбира ги нещата, ставаше и за лафче, освен секса 🙂 На мен ми е разказва как е бачкала тази професия със сестрата и в Гърция, даже помня че казваше за сестра и че още бачка там. Но както казаха и другите, покрай тези кучета спря да се занимава с този занаят. Или поне не съм я засичал от доста време. Относно дърата(годините си и личат), но пък е изпълнителна... Каквото искаш според мен ще ти го изпълни, така предполагам. Без някаква грубост или тъпотия. Действително е имала някаква интервенция на едната гърда, но това на мен не ми е пречело. Даже преди време предлагаше тройка с една дебела от адам и ева, която иска безумни пари... Но когато съм правил тройка с тях не е искала такива пари.
Дано да съм бил полезен🙂
Твоя коментар приятел е потвърждение на моя и на това че не си измислям за това което написах по-горе. Само за оня дъртак anonimen му се иска да представи нещата за фантазии щото се заяжда само с хората и спори като магаре пред мост за глупости. Бях написал младата,защото в сравнение с тази Лора наистина е по-млада и мен лично повече ме кефеше и като отношение и като визия а и като секс. И хора....апелирам подхождайте с внимание относно коментарите на тоя Anonimen ..! Не се знае дали реално е бил ,или просто си фантазира като оставя коментари.Да не се прецака някой ако прочете хвалби за някоя за която е писал. :roll:
Да така е, по-млада е 🙂 Иначе да, пак ще се повторя умее ги нещата. Но аз лично и с дъртата съм си изкарал много добре, но пак ще кажа мое мнение 🙂
spartan
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 43 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Дърта

Мнение от spartan »

Тази, така наречената "млада", дали случайно говори леко на "р-р-р"? Ако ме разбирате какво имам предвид.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дърта

Мнение от Nikolaj »

spartan написа: Пон Мар 27, 2023 10:48 am Тази, така наречената "млада", дали случайно говори леко на "р-р-р"? Ако ме разбирате какво имам предвид.
Да,разбирам какво ме питаш, ако имаш предвид меко произнасяне на "р" да като се замисля така говореше. Да не би да имаш нещо в предвид че попита колега. ? ;)
traio
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Юли 31, 2023 2:40 pm

Re: Дърта

Мнение от traio »

Момчета тази по младата как се казва и може ли само с нея да се прави нещо или трябва да са и двете
krasii_21
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 10:14 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Дърта

Мнение от krasii_21 »

Имате ли номера на тази другата по младата
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Дърта

Мнение от jo9 »

Hoah80 написа: Нед Мар 26, 2023 11:08 pm Бил съм с младата, с лелката и двете накуп 😀 Младата както я наричате( не е първа младост, но както и да е) Както казаха няколко колеги за анала... Наистина го обича повече от хляба. Мое мнение разбира ги нещата, ставаше и за лафче, освен секса 🙂 На мен ми е разказва как е бачкала тази професия със сестрата и в Гърция, даже помня че казваше за сестра и че още бачка там. Но както казаха и другите, покрай тези кучета спря да се занимава с този занаят. Или поне не съм я засичал от доста време. Относно дърата(годините си и личат), но пък е изпълнителна... Каквото искаш според мен ще ти го изпълни, така предполагам. Без някаква грубост или тъпотия. Действително е имала някаква интервенция на едната гърда, но това на мен не ми е пречело. Даже преди време предлагаше тройка с една дебела от адам и ева, която иска безумни пари... Но когато съм правил тройка с тях не е искала такива пари.
Дано да съм бил полезен🙂
Преди лора работеше с тази заедно.
https://www.alo.bg/8296875
Но нещо се разделиха
Публикувай отговор