Monika Kostova Massage studio

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
snake_maniak
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Дек 03, 2023 4:00 pm

Monika Kostova Massage studio

Мнение от snake_maniak »

https://www.facebook.com/people/Monika- ... 849849407/

Здравейте, от доста време има студио вече, но никакви отзиви. Дали има някой да има информация, че е от близкия квартал и много удобно? 8-)
Ronaldd
Мнения: 212
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 78 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Monika Kostova Massage studio

Мнение от Ronaldd »

Колега, изглежда като абсолютно класически студио, с невинен масаж. Цените също не предполагат екстри.
Не се вижда снимка на масажистката.

Отделно, пише, че студиото работи Само с Жени! Дискриминация!
snake_maniak
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Дек 03, 2023 4:00 pm

Re: Monika Kostova Massage studio

Мнение от snake_maniak »

Ronaldd написа: Пон Дек 04, 2023 5:51 am Колега, изглежда като абсолютно класически студио, с невинен масаж. Цените също не предполагат екстри.
Не се вижда снимка на масажистката.

Отделно, пише, че студиото работи Само с Жени! Дискриминация!
Май само с жени да.. иначе има снимка към началото на самата страница по снимки.. има няколко нейни снимки. Има огромен потенциал, мръсница е, особено на живо!
Pizzetti
Мнения: 163
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 37 пъти

Re: Monika Kostova Massage studio

Мнение от Pizzetti »

snake_maniak написа: Пон Дек 04, 2023 8:08 am
Ronaldd написа: Пон Дек 04, 2023 5:51 am Колега, изглежда като абсолютно класически студио, с невинен масаж. Цените също не предполагат екстри.
Не се вижда снимка на масажистката.

Отделно, пише, че студиото работи Само с Жени! Дискриминация!
Май само с жени да.. иначе има снимка към началото на самата страница по снимки.. има няколко нейни снимки. Има огромен потенциал, мръсница е, особено на живо!
Всъщност това е един чудесен начин да си решиш проблема с непрекъснатите запитвания за "щастлив край" и еротика. Работиш само с жени. А явно тя си има и достатъчно работа, за да може да си го позволи.
Въпреки че на видеоклиповете има и един мъж, ама вероятно й е партньор или някой приятел.
Ivosickmind
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: Monika Kostova Massage studio

Мнение от Ivosickmind »

Днес звънях , и мен ме отряза с фразата , че приема само жени
snake_maniak
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Дек 03, 2023 4:00 pm

Re: Monika Kostova Massage studio

Мнение от snake_maniak »

Ivosickmind написа: Сря Дек 13, 2023 4:26 pm Днес звънях , и мен ме отряза с фразата , че приема само жени
Де*ба, а си е топ пиче с готино телце и як бюст... дано намалеят клиентките, че да мине и на мъже ;)
Публикувай отговор