ебалник по-добър от коври

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

ебалник по-добър от коври

Мнение от Rooder »

Коври не е добър. те не одобряват никакви публикации, никога не ви казват защо, а мястото е гадно. модераторите са глупаци и никога не можем да имаме открити дискусии, защото те изтриват всичко. защо всички не започнем да използваме това повече баща, отколкото Коври? тук няма цензура и е по-добре
Jo99
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 9 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Jo99 »

Rooder написа: Чет Дек 14, 2023 8:04 pm Коври не е добър. те не одобряват никакви публикации, никога не ви казват защо, а мястото е гадно. модераторите са глупаци и никога не можем да имаме открити дискусии, защото те изтриват всичко. защо всички не започнем да използваме това повече баща, отколкото Коври? тук няма цензура и е по-добре
Точно казано
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Rooder »

oo1 написа: Чет Дек 14, 2023 10:12 pm
Rooder написа: Чет Дек 14, 2023 8:04 pm Коври не е добър. те не одобряват никакви публикации, никога не ви казват защо, а мястото е гадно. модераторите са глупаци и никога не можем да имаме открити дискусии, защото те изтриват всичко. защо всички не започнем да използваме това повече баща, отколкото Коври? тук няма цензура и е по-добре
Точно казано
трябва да започнем да изтегляме хора от там до тук. това място определено е по-добро. просто има нужда от повече участие. тук няма правила.
Pizza&chips
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 08, 2023 2:31 pm
Благодарил: 1 път

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Pizza&chips »

Съгласен съм, тук сме си ние и нашите мнения без цензура
Kurusmuk
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 27, 2023 11:39 am
Благодарил: 12 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Kurusmuk »

Щяхме.... ако Jo, Oo, bigt и там всичките му акаунти не бяха пълен спам с неговите фантазии как всичките ги е плющял, всичките пускат, ама само ако имаш кинта и си им симпатичен. А той Jo-то явно е Ален Делон и Джим Кери в едно, и всички на него точно ВИНАГИ пускат. Кланят му се, даже пари му дават. Кво да седя тук и да му чета пълните простотии.
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Rooder »

Kurusmuk написа: Пет Дек 15, 2023 12:54 pm Щяхме.... ако Jo, Oo, bigt и там всичките му акаунти не бяха пълен спам с неговите фантазии как всичките ги е плющял, всичките пускат, ама само ако имаш кинта и си им симпатичен. А той Jo-то явно е Ален Делон и Джим Кери в едно, и всички на него точно ВИНАГИ пускат. Кланят му се, даже пари му дават. Кво да седя тук и да му чета пълните простотии.
Имам тонове контакти и истинска информация, която искам да споделя с хората и тези гей модератори трябва да одобрят и никога не мога да накарам публикациите си да преброят до 10. Един път ме обвиниха, че съм сводник. абсолютни изостанали. дори Джо да е глупак, на кого му пука. нека е глупак и се смее на този глупак. Наслаждавам се на свободното изразяване на информация тук. Kovri е силно цензуриран и неизползваем на този етап.
Ivosickmind
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Ivosickmind »

Най-тъпото е , че не можеш да изразиш мнение там, без да те помислят или за жена, или за сродник, или за маман или за на майка им п***.
Писаха, да им се препоръча хубав здрав масаж, слагам обявата на рехабилитаторка и БАМ , едно че тя самата ми пише на лично , че не искала името й да е в сайтове като коври и ебалник, друго че не е никак мой тип външно , ама в екипа на коври решиха, че съм аз тази рехабилитаторка и ми пишат на лично жлъчен коментар ай Сакън! С коя ръка да се прекръстя.
Искат масаж давам им предложение , аз съм тази рехабилитаторка, пък тя ми трие сол че не иска да й се петни името в такива сайтове
Пиша мнение за гъбясала Дилена на лично хора дето са били при нея пишат че тя сама ги предупреждава - човек на Мия съм
Пиша за Лена хубаво, ооо значи ми е пуснала
Аман и на размишленията смотани толкова ли е трудно човек да си каже мнението и да си е негово не на филан кишията
Bambina996
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 27, 2023 8:16 am
Благодарил: 4 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Bambina996 »

Ivosickmind написа: Пет Дек 15, 2023 3:59 pm Най-тъпото е , че не можеш да изразиш мнение там, без да те помислят или за жена, или за сродник, или за маман или за на майка им п***.
Писаха, да им се препоръча хубав здрав масаж, слагам обявата на рехабилитаторка и БАМ , едно че тя самата ми пише на лично , че не искала името й да е в сайтове като коври и ебалник, друго че не е никак мой тип външно , ама в екипа на коври решиха, че съм аз тази рехабилитаторка и ми пишат на лично жлъчен коментар ай Сакън! С коя ръка да се прекръстя.
Искат масаж давам им предложение , аз съм тази рехабилитаторка, пък тя ми трие сол че не иска да й се петни името в такива сайтове
Пиша мнение за гъбясала Дилена на лично хора дето са били при нея пишат че тя сама ги предупреждава - човек на Мия съм
Пиша за Лена хубаво, ооо значи ми е пуснала
Аман и на размишленията смотани толкова ли е трудно човек да си каже мнението и да си е негово не на филан кишията

Точно на теб ти е гъбясала главата, урод такъв! Смели сте много в интернет, на живо сте пълна скръб! Правите коментари само по снимки и някви измислени чужди мнения!
Точно в тази помия тук, пишат комплексирани мъже и "работещи" жени, които са вече изхвърлени от пазара!
Пишете и се подкрепяйте взаимно, явно така си качвате фалшиво самочувствието!
Съветвам ви да не ходите никъде, а си стойте при жените вкъщи, ако изобщо имате такива!
И тъй като тук, не се следи и спазват правила, "серете" на воля!
Ivosickmind
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Ivosickmind »

Ако се напише нещо хубаво, което не е баш така, защо не се коментира и оспорва? Защо не казваш дадоха ми повече пари от тези които заслужавам? Как все са обидени тези , за които не се коментира нещо, което да им се хареса.
В тази сфера си нормално е не само да те величаят колко добре се плъзваш по тялото и как краката са ти къси имаш груби пети и не ставаш за фуутджоб примерно по моя вкус, е извинявай ама , да си дойдем на думата, ако казваме качествена услуга ходете, никой не реагира, ако искаме нещо повече плащаме като попове за услугата + това и + онова, и нямаме право да си кажем , че п*** мирише, че краката не стават и т.н след 10тина години вероятно ще има нови на пазара и тях ще ги обсъждаме, те качвайки се сами в ало и Адам и Ева сами си искат да се коментират
И както каза колегата, няма негативна реклама щом се говори за дадена ковра
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Rooder »

затова този сайт е по-добър. можем да бъдем открити за всичко. не за съглашателските и цензуриращи модератори там.
razputin
Мнения: 334
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от razputin »

Ура, другари, да живее девети септември и другаря Георги Димитров ! Долу комунизъма !!! Се-Де-Се! Да живее онанизъма !!!
45 години стигат !!! Долу коври-те !!!
И трябваше ли да се пускат три отделни лозунга за тая велика "революция" ??? Не е ли пределно ясно, че някой е вбесен и си отмъщава тука
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Rooder »

добре, нека вземем малко от Коври до тук. как можем да направим този форум по-популярен и по-активен? модераторите там са ужасни.
razputin
Мнения: 334
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от razputin »

Rooder написа: Нед Дек 17, 2023 12:47 pm добре, нека вземем малко от Коври до тук. как можем да направим този форум по-популярен и по-активен? модераторите там са ужасни.
Лошо няма. Става с писане на мнения, както положителни, така и отрицателни и може би по-добра организация на мненията. Линк към обява, след него телефон и аргументирано мнение, за да се търси лесно и тайфата сама ще дойде. И двата форума ги четат активни интернет юзъри.
Мене не ми е интересно да пиша в коврите ползвам ги само за справочник.
Пък гледам там е фрашкано с некви чукундури и недорасляци.
Тук проблема е, че положителни мнения практически няма. Запитванията са само за някакви къси прасета уроди и плашила. Не знам нарочно ли се прави, но от почти всяко запитване изскача некой дзвер.
Но пък тука има най-яката и богата база за гадни, мазни грозни и лъжливи мангалки, което си е доста полезно.
Идват и прости курви с техните сводници да си правят самореклама или да се заяждат и става баси якото.
Ако почнат да идват и от платените жени, с които може да се дискутира услугата нормално без да се отяждат, също ще е хубаво, гледам това не се толерира много в другия форум
Bochko
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Юли 03, 2022 2:55 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Bochko »

Kurusmuk написа: Пет Дек 15, 2023 12:54 pm Щяхме.... ако Jo, Oo, bigt и там всичките му акаунти не бяха пълен спам с неговите фантазии как всичките ги е плющял, всичките пускат, ама само ако имаш кинта и си им симпатичен. А той Jo-то явно е Ален Делон и Джим Кери в едно, и всички на него точно ВИНАГИ пускат. Кланят му се, даже пари му дават. Кво да седя тук и да му чета пълните простотии.
Напълно съм съгласен. Именно това леке е причината да спра да посещавам този форум и да отделям повече внимание на другия. То не остана тема под която да не е спамил с някой от фалшивите си профили и всичките му коментари са в един стил, с подобен "правопис".
Jo99
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 9 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Jo99 »

Bochko написа: Вто Дек 19, 2023 10:29 pm
Kurusmuk написа: Пет Дек 15, 2023 12:54 pm Щяхме.... ако Jo, Oo, bigt и там всичките му акаунти не бяха пълен спам с неговите фантазии как всичките ги е плющял, всичките пускат, ама само ако имаш кинта и си им симпатичен. А той Jo-то явно е Ален Делон и Джим Кери в едно, и всички на него точно ВИНАГИ пускат. Кланят му се, даже пари му дават. Кво да седя тук и да му чета пълните простотии.
Напълно съм съгласен. Именно това леке е причината да спра да посещавам този форум и да отделям повече внимание на другия. То не остана тема под която да не е спамил с някой от фалшивите си профили и всичките му коментари са в един стил, с подобен "правопис".
Той правописа на Bochko направо цепи ... ;) щотттттооо
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Nikolaj »

Rooder написа: Чет Дек 14, 2023 11:38 pm
oo1 написа: Чет Дек 14, 2023 10:12 pm
Rooder написа: Чет Дек 14, 2023 8:04 pm Коври не е добър. те не одобряват никакви публикации, никога не ви казват защо, а мястото е гадно. модераторите са глупаци и никога не можем да имаме открити дискусии, защото те изтриват всичко. защо всички не започнем да използваме това повече баща, отколкото Коври? тук няма цензура и е по-добре
Точно казано
трябва да започнем да изтегляме хора от там до тук. това място определено е по-добро. просто има нужда от повече участие. тук няма правила.
:D Успех в начинанието.Макар че съм сигурен че не си се замислял че 2-те неща като.. "Тук няма правила"... и .. "Има нужда от повече участие" си противоречът А защо е така..? Първо защото модератора тук е доста зает човек и не следи строго кой какви глупости драска и трие само ако му се докладва. И второ, едно е да плямпаш глупости,съвсем различно е да научиш полезна информация. А тук такава мнооого рядко излиза и то от хора които се отказват вече да пишат. А се отказват щото тъпите олигофрени като 001,jo9, и още няколко по-обрани са масово драскащите. Ама нищо де, то хубаво е че поне повечето са събрани тук. Щото човек ако иска да се забавлява с глупости влиза тук и се смее с глас ама честно. ;) Ако иска нещо по-сериозно просто излиза от тук и влиза другаде.Аз ползвам kovri откакво е създаден, и странно защо никога не са ми трили коментар или мнение,с изключение на 1 или 2 пъти когато спорех с един такъв нещастник каквито тук са доста та трябваше да се разчисти малко СПАМА. Всеки е свободен да се регистрира където си иска и да пише където си иска.Зависи само какво иска да се забавлява,или да получи полезно инфо.А за дърпането на хора от kovri тук.. :D забавно е просто няма да го коментирам.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от deep »

Забавния ставаш ти.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Пет Дек 22, 2023 8:11 pm Забавния ставаш ти.
Ти също много ме разсмиваш :P Палячо до палячо и смях...смях...
Jo99
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 9 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Jo99 »

Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 1:04 am
deep написа: Пет Дек 22, 2023 8:11 pm Забавния ставаш ти.
Ти също много ме разсмиваш :P Палячо до палячо и смях...смях...
точно най големия палячо си ти ..смях...смях...
Joker999
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Яну 17, 2022 1:55 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: ебалник по-добър от коври

Мнение от Joker999 »

Да спрем да го коментираме това лице, по скоро дете, защото така се захранва с енергия просто който му знае профилите да направи една тема за лъжльото
Публикувай отговор