Ива от Relax Chillout

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Maniqka
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 3:00 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Ива от Relax Chillout

Мнение от Maniqka »

https://www.alo.bg/9327198
Някой да е пробвал новото момиче
БатеБончо
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Ива от Relax Chillout

Мнение от БатеБончо »

Колега, вчера бях в същия масажен салон, за да пробвам услугите му(не бях ходил преди). Натресоха ми пълна и тотална греда, която нито масаж може да прави, нито екстри
Но думата ми е за друго. За въпросното момиче. Вчера я видях в салона. На живо е по-хубав от снимките. И дупето е много яко. Но не зная какво предлага.
Да, такова момиче наистина има там. Да, уникална външност.
Силно се съмнявам, че ако на някого пусне нещо, ще си признае тук.
sp1972
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 1:01 pm
Благодарен: 5 пъти

Re: Ива от Relax Chillout

Мнение от sp1972 »

БатеБончо написа: Вто Мар 05, 2024 12:48 pm Колега, вчера бях в същия масажен салон, за да пробвам услугите му(не бях ходил преди). Натресоха ми пълна и тотална греда, която нито масаж може да прави, нито екстри
Но думата ми е за друго. За въпросното момиче. Вчера я видях в салона. На живо е по-хубав от снимките. И дупето е много яко. Но не зная какво предлага.
Да, такова момиче наистина има там. Да, уникална външност.
Силно се съмнявам, че ако на някого пусне нещо, ще си признае тук.
Добре де колега, как така ще ти натресат греда? Ти не си ли избираш? Аз например съм си набелязал въпросната Ива или Злати, щото давала и ебане. Та ако ми предложат различна от двете, директно си тръгвам... Поне кажи при коя си бил и какво стана за да я избягваме.
БатеБончо
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Ива от Relax Chillout

Мнение от БатеБончо »

Ванеса

https://www.alo.bg/9231278

Ще направя отделна тема и ще опиша всичко в подробности
Публикувай отговор