0879627505

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

0879627505

Мнение от Lamiata »

https://www.alo.bg/7944427
Ходих при тази вчера. Същата от снимките е. Приятна е пуши в студиото което на мен не пречи,пушач съм. На улица Зайчар приема. По тихо трябва да се говори когато става въпрос за ебане например че комшиите да не чували. Ходи по адреси- имаше час за адрес след мен. Ако я викнеш пуска на стандарт и френска със,но мисля че само на който си хареса,без да познава човека ще откаже. На мен лично в лице ми харесва,симпатяга си е цици не малки и не лоши естествени показва ги и мачкаш срещу 30 лв отгоре,не е слаба но не е и дебела като свиня свирката също не беше зле но не я прави без презерватив. На ръчка също не беше зле. Почнахме с ръчна, като свърших и казах да продължаваме така последва втори изстрел който не бях предвидил но знаех че мога за трети,тогава ме обърна за масаж. Мачка силно,якичка е и масажа не беше толкова зле. Не е от масажистките които само кожата ти търкат. Накрая имаше френска з завършек както пожелах. Имаше разговор на общи теми без задълбочаване. Когато я питах за повече работи каза, че само на адрес и по начина по който и го измъкнах предполагам че не го прави със всеки,иначе се харесахме каза че съм бил много сладък 😃 и че и било много приятно с мен, накрая за изпроводяк даде на два пъти целувки от които имаше и по устните. 190 лв цялата работа беше нямаше 10 лв ресто щеше да излиза с мен до магазина да разваля казах и че са бакшиш от мен,някви две монети по два лева ми пъхна в джоба докато ми пускаше две целувки,че не обичала да ощетява хората. При мен лично си спази уговорката. Обадих и се 2-3 часа по рано да отида в 6 бях 10 минути по рано и ме прие. Не бих казал че е греда като цяло препоръчвам за масаж с чекия взема 60 и си е супер според мен. Може и да повторя ако имам време
PublicEnemy
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 1 път

Re: 0879627505

Мнение от PublicEnemy »

Добре де, масаж и чикия 60лв, а как стигна до 190лв? 130лв разлика е свирката и показването на цици така ли? Или 60 е за 30 минути, а ти си бил за повече?
Glen_Moray
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 13, 2022 1:19 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: 0879627505

Мнение от Glen_Moray »

Много подробно ревю, колега.
Може ли да споделиш , за коя част на ул.Зайчар става дума.
Аз съм бил при една Кристин там. Беше някъде около Двореца на децата. Около 40-45 годишна. С готин задник и големи силиконови цици.
fen2807
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: 0879627505

Мнение от fen2807 »

Ами човека три пъти е свършил. имало е и разговори между трите пъти, две ръчни, френска, време е изтекло...Жена и даже не компаньонка, а масажистка - да те свърши три пъти - това си иска време и пари и външен вид и умения... А и на Колегата - евала, и за коментарите, а и благородно завиждам за трите пъти, ха, ха... Даже ми е интересно сега колко дена ще почива, че аз имах подобно нещо/три пъти/ в понеделник и до сряда не ми се поглеждаше жена, но ми мина, ха ха.
PublicEnemy
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 1 път

Re: 0879627505

Мнение от PublicEnemy »

fen2807 написа: Пет Мар 22, 2024 10:55 am Ами човека три пъти е свършил. имало е и разговори между трите пъти, две ръчни, френска, време е изтекло...Жена и даже не компаньонка, а масажистка - да те свърши три пъти - това си иска време и пари и външен вид и умения... А и на Колегата - евала, и за коментарите, а и благородно завиждам за трите пъти, ха, ха... Даже ми е интересно сега колко дена ще почива, че аз имах подобно нещо/три пъти/ в понеделник и до сряда не ми се поглеждаше жена, но ми мина, ха ха.
Надявам се, че не прозвуча все едно го упреквам. Чета му ревютата и съм му благодарен за тях. Просто ми стана интересно, понеже тя е писала, че цените стигат до 140лв.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: 0879627505

Мнение от Lamiata »

Масажа и чекиятв 60 за свирка обяви 70 30 да се съблече и още двайсет за допълнителна чекия. Колкото до моженето с удоволствие бих я посетил и днес 😃 макар и да съм на половин век почти, незнам при вас как е. Явно до 140 е обявено имайки в предвид две изпрзвания,но за мен две са малко. И да стоях 50-55 мин
Glen_Moray
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 13, 2022 1:19 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: 0879627505

Мнение от Glen_Moray »

Lamiata написа: Пет Мар 22, 2024 5:56 pm Масажа и чекиятв 60 за свирка обяви 70 30 да се съблече и още двайсет за допълнителна чекия. Колкото до моженето с удоволствие бих я посетил и днес 😃 макар и да съм на половин век почти, незнам при вас как е. Явно до 140 е обявено имайки в предвид две изпрзвания,но за мен две са малко. И да стоях 50-55 мин
А коя част на Зайчар е, колега?
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: 0879627505

Мнение от Lamiata »

Не мисля че има много значение. Ако желаеш да я посетиш тя ще ти даде адрес само трябва да и се обадиш. Мисля че достатъчно е че съм казал улицата.Аз лично не бих публикувал точен адрес и в интерес на истината не го знам защото един приятел ми я препоръча и лично ме остави пред вратата с кола
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: 0879627505

Мнение от Чекиджията »

На телефона ти казва 60 лв. и после ти увеличава повече от тройно, е нема що "голям кеф" и ти си и дал 200 лв. На мене ми изигра номер преди около 2 години - пазарих я за 60 лв. и после стигна до 100 лв. Пуши в гаража /не е салон, а си е гараж/, не проветрява, не е хигиенично, липсва кислород. Абе долна работа - пазарите една цена и после я чакаш и винаги закъснява и ти надига цената. Не струва, преди по ставаше - сега само казва за това се доплаща ..... за онова се доплаща ..... Въобще не да става въпрос за нормална услуга и студио - не проветрява и пуши в гаража.
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: 0879627505

Мнение от Чекиджията »

Glen_Moray написа: Пет Мар 22, 2024 10:46 am Много подробно ревю, колега.
Може ли да споделиш , за коя част на ул.Зайчар става дума.
Аз съм бил при една Кристин там. Беше някъде около Двореца на децата. Около 40-45 годишна. С готин задник и големи силиконови цици.
Надолу към Сливница, мисля че беше. В един гараж - направен на студио, но пуши, не проветрява и не тупа завивки, прашно е , ако очакваш масажен салон и да дойде навреме - а не да я чакаш пред гаража, да я докара сводника и забрави. Може би нарочно закъснява - като се измориш да чакаш, да ти надигне цената. Ако е не е имала друг клиент преди теб - поне да е отваряла вратата, студиото - гараж не е проветрявано въобще.
Публикувай отговор