Чилаута

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
БатеБончо
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 24 пъти

Чилаута

Мнение от БатеБончо »

Реших да отворя тема за това чудо на Вселената, където попадат дами, които се налага да коментираме като нови попълнения или за които някой колега е решил да попита.

Започвам с Ванеса:
https://www.alo.bg/9231278

Пълна загуба на време и пари. Не става за масажистка, мързи я, все и е едно.
Това, което виждате, това ви посреща. Снимките не са пипани. В устните има силикон, който стой много зле. Плашещо е. Иначе чертите на лицето не са й лоши. Циганка на 💯. Носи стегнати дънки, тялото й е отпуснато. Сланината прелива от дънките, гледката е неприятна. Има добро отношение. Платих за един час класически масаж - 80 лв. Масажът не беше класически. Беше релаксираш. Два пъти й го припомних, но тя сякаш не искаше и да чуе. Никога не е учила масаж задълбочено. Минала е ускорен курс. Бивша масажистка ми е разказвала, че интервюто за работа било да направи масаж на собственика - чичо Митко. По време на масажа звъни телефона й. Тя отговаря на обаждането. Започва разправия за някакви корнизи, мъжки глас от слушалката твърди, че по скоро ще се изпикае върху пердетата на сестра й, отколкото да сложи тези корнизи. Тя го нарича "монтански боклук" и всичко приключва. Връща се към мен и накрая ме обръща. Погледът й вперен в часовника на стената. Досадно й е, личи си по изражението й. Чувствам се измамен. Дадох 80 лв., за масаж, получих галене с масажно олио. Отказах се да питам за каквито и да е екстри, тъй като и тях, ако ги има, щяха да са измама. Подкани ме преди края на времето ми да отида да се изкъпя. Прецака ме и с времето.
Тази жена взима пари, друго не прави.
Публикувай отговор