Тук как протичат нещата ?

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Massimo
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2022 3:24 pm
Благодарил: 3 пъти

Тук как протичат нещата ?

Мнение от Massimo »

Последно промяна от Massimo на Вто Апр 09, 2024 3:52 pm, променено общо 1 път.
Аватар
pizdec
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Тук как протичат нещата ?

Мнение от pizdec »

Протичат като при всеки масаж от "прилична" масажистка, само дето цените сега са доста по-различни от тези в линка, който си дал.
Какво те кара да мислиш, че ще получиш нещо повече от масаж, та питаш специално за нея?
Иначе, симпатично момиче, ако за това става дума.
Jo99
Мнения: 150
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 9 пъти

Re: Тук как протичат нещата ? > pipilota.1.01.alo.bg

Мнение от Jo99 »

pizdec написа: Пон Апр 08, 2024 8:52 pm Протичат като при всеки масаж от "прилична" масажистка, само дето цените сега са доста по-различни от тези в линка, който си дал.
Какво те кара да мислиш, че ще получиш нещо повече от масаж, та питаш специално за нея?
Иначе, симпатично момиче, ако за това става дума.
https://www.alo.bg/3379718
+359 87 787 7763
pipilota.1.01.alobg

преди имаше снимки със щръкнали зърна през бузата и
тя слага подвеждащи снимки да привлича клиенти
и накрая нищо
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Тук как протичат нещата ? > pipilota.1.01.alo.bg

Мнение от deep »

Jo99 написа: Чет Апр 11, 2024 7:09 pm
pizdec написа: Пон Апр 08, 2024 8:52 pm Протичат като при всеки масаж от "прилична" масажистка, само дето цените сега са доста по-различни от тези в линка, който си дал.
Какво те кара да мислиш, че ще получиш нещо повече от масаж, та питаш специално за нея?
Иначе, симпатично момиче, ако за това става дума.
https://www.alo.bg/3379718
+359 87 787 7763
pipilota.1.01.alobg

преди имаше снимки със щръкнали зърна през бузата и
тя слага подвеждащи снимки да привлича клиенти
и накрая нищо
Щръкнал ти е на тебе мозъка, тъпанар.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Ronaldd
Мнения: 199
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 72 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Тук как протичат нещата ?

Мнение от Ronaldd »

pizdec написа: Пон Апр 08, 2024 8:52 pm Протичат като при всеки масаж от "прилична" масажистка, само дето цените сега са доста по-различни от тези в линка, който си дал.
Какво те кара да мислиш, че ще получиш нещо повече от масаж, та питаш специално за нея?
Иначе, симпатично момиче, ако за това става дума.
80 лв е цената в обявата. Колко да са по-различни сега, за масаж без нищо? 90?
Имаше, действителни преди имаше снимка по зърна през блузата, демек без сутиен. Но пак не правеше нищо.
Аватар
pizdec
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Тук как протичат нещата ?

Мнение от pizdec »

Шокиран съм.
Първият пост, на който отговорих, БЕШЕ ЗА ДРУГО МОМИЧЕ, към друга обява от друг сайт, естествено и с друг телефон!!!
И аз, съвсем коректно, отговарям за това момиче, за което е обявата. После авторът го редактира и сменя линка. Защо го правите това?
С подобни действия обезсмисляте напълно обсъждането.
Аватар
pizdec
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Тук как протичат нещата ?

Мнение от pizdec »

Ronaldd написа: Пет Апр 12, 2024 7:01 am
pizdec написа: Пон Апр 08, 2024 8:52 pm Протичат като при всеки масаж от "прилична" масажистка, само дето цените сега са доста по-различни от тези в линка, който си дал.
Какво те кара да мислиш, че ще получиш нещо повече от масаж, та питаш специално за нея?
Иначе, симпатично момиче, ако за това става дума.
80 лв е цената в обявата. Колко да са по-различни сега, за масаж без нищо? 90?
Имаше, действителни преди имаше снимка по зърна през блузата, демек без сутиен. Но пак не правеше нищо.
Абе, човек, виж че авторът на темата е редактирал поста СЛЕД като съм отговорил и е сменил линка - първият линк беше към съвсем друга обява от друг сайт и за съвсем друга масажистка - и при нея всъщност цената е по-ниска от 80 лв за час масаж :)
Съвсем коректно съм коментирал сайта и момичето, за която беше темата, когато е създадена - сега стои друг линк към друго момиче.
Публикувай отговор