The Best massage - 0889327008

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Estefes
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 9:29 am
Благодарен: 5 пъти

The Best massage - 0889327008

Мнение от Estefes »

https://www.alo.bg/7778783
Колеги, моля за мнение тук.
Pizzetti
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: The Best massage - 0889327008

Мнение от Pizzetti »

Мисля, че е тази: https://www.alo.bg/7445278
И съм сигурен, че четох нещо за това студио, но не го откривам.
Може да са сменили обявите и затова да не открива търсачката нищо.
Това е едно мнение от другия форум:

"Тук момичето много ми хареса на външен вид, но нещо не си паснахме. Може би аз съм я нацелил в лошо настроение (беше уикенда късно - към 7 вечерта), но отношението беше твърде служебно и дръпнато. Отидох за час масаж и тя се постара да ме свърши за 20-30 минути и всичко приключи. Останах още 15-тина минути, в които пробвах да си приказваме нещо преди да се усетя, че е по-добре да си тръгвам... Екстри не ми е предлагала освен да се съблече гола, което не влизаше в тогава обявената цена (става дума за масаж на кушетка, а не тяло в тяло). Язък за момичето, не бих повторил."

Въпросът е, че там видимо от едната им обява са две девойки, та не е ясно на коя е попаднал.
Иначе тази от снимките гледа малко навъсено, не ми се вярва да е много "дашна".
Estefes
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 9:29 am
Благодарен: 5 пъти

Re: The Best massage - 0889327008

Мнение от Estefes »

Благодаря Pizzetti, най вероятно си е бардак там. Не знам как да подхождаме към тия пичоци вече, все са криви нещо пък в крайна сметка предлагат някакви еротични услуги от които изкарват пари.Поздрави.
Estefes
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 9:29 am
Благодарен: 5 пъти

Re: The Best massage - 0889327008

Мнение от Estefes »

https://www.alo.bg/7389953
И тази обява е тяхна
niki12
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Юли 18, 2021 11:34 pm

Re: The Best massage - 0889327008

Мнение от niki12 »

Някой който е ходил може ли да каже адреса?
Pizzetti
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: The Best massage - 0889327008

Мнение от Pizzetti »

Ходих тук преди време.
Всъщност не е бардак - момичето си работи само. Поне аз с такова впечатление останах. Ходих през деня.
Относно студиото - приятно е, на два етажа, горе има масажна кушетка, долу има голям матрак на земята.
Аз ходи за тяло в тяло и съответно бях долу - има си баня, за горния етаж не знам - там се къпа тя. Т.е. има баня, но не знам дали я дава на клиенти.
Относно процеса и момичето. Много слабичка с малки стегнати гърди, години не знам, но не е първа младост. Абе голям образ е. Според мен не е за тази работа. Създава впечатление на нервна, а всъщност мисля, че такъв си й е характера. Претупва доста нещата - пробва да се плъзга, но е далеч от истината. Първо като движения и второ като време - явно няма търпението за тази работа с плъзгането и постепенната възбуда. По едно време ми даде аз да я масажирам, после се опита да ме свърши - естествено доста по-рано, но удари на камък ;)
С две думи - момичето няма търпението, необходимо за тази работа, става за веднъж да се пробва, но едва ли ще повторя. Поне аз.
Публикувай отговор