New Beautiful Doll... ❤Аlex❤ - 0876246638

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
maxy80
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 04, 2022 12:26 pm
Благодарен: 5 пъти

New Beautiful Doll... ❤Аlex❤ - 0876246638

Мнение от maxy80 »

Този форум нещо замря като възстановиха другия в "Data", ама там започнаха глупавите препирни и скандали. Затова правя нова публикация тук.
Една дама със среден ръст и нормално телосложение, която прави много добър масаж "Тяло в тяло" и естествено е напълно гола още от началото. Позволява да я докосваш навсякъде. Еротиката е на много високо ниво - обарване, целувки, смучки, лизане и т.н. На финала си трие голото коте в твоя морков. Минуси - не прави френска и секс дори да си редовен клиент; повишила е доста цената, но си струва да се опита. https://adamieva.info/obiava-4672125/ne ... -bada-samo
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: New Beautiful Doll... ❤Аlex❤ - 0876246638

Мнение от Nikolaj »

maxy80 написа: Чет Фев 03, 2022 4:09 pm Този форум нещо замря като възстановиха другия в "Data", ама там започнаха глупавите препирни и скандали. Затова правя нова публикация тук.
Една дама със среден ръст и нормално телосложение, която прави много добър масаж "Тяло в тяло" и естествено е напълно гола още от началото. Позволява да я докосваш навсякъде. Еротиката е на много високо ниво - обарване, целувки, смучки, лизане и т.н. На финала си трие голото коте в твоя морков. Минуси - не прави френска и секс дори да си редовен клиент; повишила е доста цената, но си струва да се опита. https://adamieva.info/obiava-4672125/ne ... -bada-samo
Благодаря за коментара колега. Полезен бе за мен. А относно "замирането" може да е от зимния период :) Аз лично не вярвам че няма много споделяне заради това че data-та е за работила. Не се знае до кога ще работи като знам колко често пада. А дивия СПАМ който се води там особено в Пловдивската тема е благодарение на 5,6 олигофрени начело с идиот MERIFLI там. Алтернативната е другия форум kovri. bg Там поне има някакъв контрол и такива образи там не виреят :)
Публикувай отговор