Да подкараме този форум

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
SaoFeng
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Юли 12, 2021 3:56 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Да подкараме този форум

Мнение от SaoFeng »

Здравейте, колеги-мераклии,
Реших да споделя първото мнение в раздел Масажи Варна в този нов форум, защото очевидно датата няма да я бъде.
Реших да пробвам насляпо тук https://www.alo.bg/6872306

Грозновата в лице, на около 40-45 год,но иначе приятно дори леко детинско поведение. Мисли си, че прави хубав масаж, но просто маже. Дърдори мега много за всякакви неща.
Ходих за проба 30мин 30лв. Финалът сравнително добре с ръчичка,но не пожела да се съблече.Офертира ме после за еротичен масаж с включена френска за час за 70лв.
Отидох след седмица да го пробвам,най вече заради циците , които не ми показа първия път но малко се разочаровах. На матрака е припряна, налапва го добре без кондом, но не се фокусира върху процеса, бърза и не можа да ме предразположи на макс.
В края на часа ме изпразни и втори път, но на кушетката.Може и с цици, за ебан не съм питал.
Като цяло става за проба, но бих се върнал само за 30лв

Искам да попитам за тази съветска леля https://www.alo.bg/7396452
Имаше 2-3 положителни отзива относно процеса.
Интересувам се дали прави качествена чикия.

Относно форума моя съвет е да пишем всички мнения в една и съща тема както беше в Дата.бг
Ще се радвам на активизация тук
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: Да подкараме този форум

Мнение от DarkDestroyer »

Ще оставя темата, но чат темите не са добра идея според мен. По-добре е да има отделна тема с телефонният номер от обявата за да излиза в Гугъл като се търси. Чат темите са ОК за форуми като дата, които не са специализирани в тази тематика. Тук не е нужно да си чатите, а можете да структурирате информацията.
Публикувай отговор