Online findom

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Sadoboy
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Дек 06, 2021 5:04 pm
Благодарен: 1 път

Online findom

Мнение от Sadoboy »

Здравейте.
Отварям тази тема тъй като имаше едно момиче което предлагаше доминация оншайн срвщу заплащане и подаръци и в замяна ти даваше задачи неща и др унизителни неща в стил строга господарка българка но не помня от кой град.
Някой знае ли такива познава ли или чул ли е за подобни жени в бг дето да правят такива неща. Не е о лайн камера секс а доминация.
krokusa39
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 14, 2022 3:59 pm
Благодарен: 1 път

Re: Online findom

Мнение от krokusa39 »

Аз ебах bdsmstereolife от гепи и тя ме помоли да и напиша коментар
но го пиша където не може да го изтрие
Огказа да лази като посреща , като почнах обработка и да доминирам опита да кръшка че да не чуели съседите сякаш е мой проблем - имаше мятане и викане отначалото чак с шамарите клекна и поспря да мрънка . Тясна е но в лице не става -пиках и в устата и мрънкаше да пие докато не натиснах за косата .циците не са големи и няма щипки и предмети за пъхане макар да го предлага.
Става само за гавра и то не скъпа. прави от гъза в устата и аналингус чак като я накарах насила
МИХАИЛ
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2022 12:28 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: Online findom

Мнение от МИХАИЛ »

Може ли малко повече инфо за тази робиня
Traper4o
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Дек 03, 2022 12:54 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Online findom

Мнение от Traper4o »

krokusa39 написа: Пон Ное 14, 2022 4:10 pm Аз ебах bdsmstereolife от гепи и тя ме помоли да и напиша коментар
но го пиша където не може да го изтрие
Огказа да лази като посреща , като почнах обработка и да доминирам опита да кръшка че да не чуели съседите сякаш е мой проблем - имаше мятане и викане отначалото чак с шамарите клекна и поспря да мрънка . Тясна е но в лице не става -пиках и в устата и мрънкаше да пие докато не натиснах за косата .циците не са големи и няма щипки и предмети за пъхане макар да го предлага.
Става само за гавра и то не скъпа. прави от гъза в устата и аналингус чак като я накарах насила
Колега, може ли телефон и като цена да кажеш?
krokusa39
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 14, 2022 3:59 pm
Благодарен: 1 път

Re: Online findom

Мнение от krokusa39 »

поиска ми 200 но я отрязах на 100 , седях няколко часамакар да мрънкаше за времето
първото пикане не изтълта всичо и чак след шамарите пое всичката пикня
пиках и директно в кухнята и до банята я влачих втория
приятеля и не се показа макар тая да квича бая
в софия в зоната
aris13
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Апр 02, 2023 1:16 am

Re: Online findom

Мнение от aris13 »

Как мога да се свържа с bdsmstereolife. Писах им в гепи но не ги четат. Пичове помогнете че отдавна търся робиня за БДСМ !
ebli
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 13, 2023 1:33 pm

Re: Online findom

Мнение от ebli »

Публикувай отговор