Двойки - Реални профили на хететосексуални семейства и двойки в сайтовете за зпознанства търсещи мъже за тройка

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
troykaPL
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Ное 27, 2022 12:16 pm

Двойки - Реални профили на хететосексуални семейства и двойки в сайтовете за зпознанства търсещи мъже за тройка

Мнение от troykaPL »

Момчета,нека споделим опит за РЕАЛНИ двойки с профили в сайтове за запознанства търсещи мъже за секс!Има доста такива,но за съжаление често съм водил дълга и безмислена комуникация с разни фалшиви профили или с мъже на които им се иска да гледат как чукат жена му пред него,но в крайна сметка не му стиска и се отказва.Има двойки които след дълга комуникация почти са се навили,но почти на финала вземеш, че изтърсиш нещо което не им допада и моментално без обяснения спират да пишат или даже те блокират.Аз имам опит(реални срещи) с няколко двойки и предлагам да споделяме опит що за хора са,какво точно им харесва,за пари ли го правят или за удоволствие и как точно да процедираме за да ни излезе късмета :D
realman
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Авг 09, 2022 10:58 am

Re: Двойки - Реални профили на хететосексуални семейства и двойки в сайтовете за зпознанства търсещи мъже за тройка

Мнение от realman »

Търся разкрепостена ,изпробвана двойка от София и мога да върна жеста с друга такава от Бургас.
Публикувай отговор