Някой има ли добър опит със sugardaters?

bigdaddy
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Мар 01, 2024 3:27 pm

Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от bigdaddy »

Правя проучване и се опитвам да разбера дали си струва да плащам абонамент за sugardaters. Някой да се е срещал и да е вкарвал?
bigdaddy
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Мар 01, 2024 3:27 pm

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от bigdaddy »

Питам, защото прочетох тази статия: https://www.viewsofia.com/article/56092 ... Balgariya-
Barista
Мнения: 207
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2021 11:15 pm
Благодарил: 81 пъти
Благодарен: 12 пъти

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от Barista »

Кажи си че им правиш реклама и дай по един промо акаунт за 6 месеца на всеки от форума и ще видиш как ще го направим популярен.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от водач_на_мпс »

БигДеди, като прочете статията не разбра ли, че сайта няма да е успешен в България!?

Концепцията не е за нашите нрави. Любимата реплика на българката е:"Ама аз не съм такава!". Регистрирайки се, тя автоматично си татуира на челото - 'златотърсачка'. Ти представяш ли си малката силиконка с АМГ-то да се регистрира в тоя пропаднал сайт, или пък шугър дадито, който го е купил!?

Собствениците на сайта разчитат на депресирани чичовци, да набиват пари с цел да намерят евтина кифла за редовен секс. Сигурно няма да различат бот акаунтите. 😃 Това е по-зле от гепиме.

Абе я да те питам, ти какво точно търсиш? Да ебеш млади пички, като им правиш подаръци и ги водиш по почивки!? Е толкова ли нямаш успех в Инстаграм, Фейсбук, Тикток, Тиндър, че ще го играеш тестови пилот в некъв мижав сайт, който никой не го знае? Пък и ако си биг шугар деди, те кифлите сами ще те намират. 😉
bigdaddy
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Мар 01, 2024 3:27 pm

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от bigdaddy »

водач_на_мпс написа: Вто Мар 26, 2024 8:42 pm БигДеди, като прочете статията не разбра ли, че сайта няма да е успешен в България!?

Концепцията не е за нашите нрави. Любимата реплика на българката е:"Ама аз не съм такава!". Регистрирайки се, тя автоматично си татуира на челото - 'златотърсачка'. Ти представяш ли си малката силиконка с АМГ-то да се регистрира в тоя пропаднал сайт, или пък шугър дадито, който го е купил!?

Собствениците на сайта разчитат на депресирани чичовци, да набиват пари с цел да намерят евтина кифла за редовен секс. Сигурно няма да различат бот акаунтите. 😃 Това е по-зле от гепиме.

Абе я да те питам, ти какво точно търсиш? Да ебеш млади пички, като им правиш подаръци и ги водиш по почивки!? Е толкова ли нямаш успех в Инстаграм, Фейсбук, Тикток, Тиндър, че ще го играеш тестови пилот в некъв мижав сайт, който никой не го знае? Пък и ако си биг шугар деди, те кифлите сами ще те намират. 😉
Не правя реклама на никого. Просто бях любопитен дали някой от вас е пробвал този уебсайт, имайки предвид, че сте добре запознати със света на дамите. Според статията, изглежда, че уебсайтът е нов в България, но е активен в много европейски страни вече години, където, очевидно, е успешен. Така че, никой не е чувал за него в България, но в Европа изглежда, че е САЙТЪТ за такива видове аранжименти.

И да, предпочитам идеята за приятелско преживяване без задръжки, вместо бърза среща. По-лесно е да намерите типа момичета, които търсят това на специализиран уебсайт, вместо в Instagram, Facebook, където дамите биха могли да го намерят обиденo.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от водач_на_мпс »

Хахаха съвсем не правиш реклама на мижавия сайт... 😂

БигДади е жена ПР-ка!

1. Името БигДади може да го измисли само жена.
2. Имаш два коментара единствено за мизерния сайт.
3. Споделяш платена статия в пропаднал новинарник, бъкан от изскачащи поп-ъп реклами.
4. "света на дамите" - това само жена може да го напише. Кои дами, златотърсачките ли!? Те са курви. Да, запознати сме със света на курвите.
5. Хем не знаеш, хем настояваш колко успешен е измамния сайт в Европа. Ми за кво питаш като си по-информирана от нас!?
6. "приятелско преживяване без задръжки" 😄🤭
Да купувам подаръци на пъпчива стажантка ПР-ка, за да ѝ тъпчем путката и да си точим маркучу в устата ѝ, приятелско преживяване ли е според теб?
7. Баш Инстаграм и ТикТок са местата за такъв тип връзки. Ни съ прай, и ти ги ползваш. 😉
Аватар
pizdec
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от pizdec »

bigdaddy , никой не чете този тип клиширани статии.
Няма лошо, вършиш си работата, ама не се прави на дръж ми шапката.
razputin
Мнения: 303
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 54 пъти
Благодарен: 93 пъти

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от razputin »

bigdaddy написа: Сря Мар 27, 2024 10:24 am
водач_на_мпс написа: Вто Мар 26, 2024 8:42 pm БигДеди, като прочете статията не разбра ли, че сайта няма да е успешен в България!?

Концепцията не е за нашите нрави. Любимата реплика на българката е:"Ама аз не съм такава!". Регистрирайки се, тя автоматично си татуира на челото - 'златотърсачка'. Ти представяш ли си малката силиконка с АМГ-то да се регистрира в тоя пропаднал сайт, или пък шугър дадито, който го е купил!?

Собствениците на сайта разчитат на депресирани чичовци, да набиват пари с цел да намерят евтина кифла за редовен секс. Сигурно няма да различат бот акаунтите. 😃 Това е по-зле от гепиме.

Абе я да те питам, ти какво точно търсиш? Да ебеш млади пички, като им правиш подаръци и ги водиш по почивки!? Е толкова ли нямаш успех в Инстаграм, Фейсбук, Тикток, Тиндър, че ще го играеш тестови пилот в некъв мижав сайт, който никой не го знае? Пък и ако си биг шугар деди, те кифлите сами ще те намират. 😉
Не правя реклама на никого. Просто бях любопитен дали някой от вас е пробвал този уебсайт, имайки предвид, че сте добре запознати със света на дамите. Според статията, изглежда, че уебсайтът е нов в България, но е активен в много европейски страни вече години, където, очевидно, е успешен. Така че, никой не е чувал за него в България, но в Европа изглежда, че е САЙТЪТ за такива видове аранжименти.

И да, предпочитам идеята за приятелско преживяване без задръжки, вместо бърза среща. По-лесно е да намерите типа момичета, които търсят това на специализиран уебсайт, вместо в Instagram, Facebook, където дамите биха могли да го намерят обиденo.
Ахаха - "света на дамите" баткоо насрах се от смех :mrgreen:
Ние тука сме добре запознати със света на курвите мацко. И се чуда чии го дървиш при назе освен ако не желаеш да се присъединиш към тях - то нема лошо ние ше те опънеме и ше изкараш некой лев. Ама другите бабини девитини дето ни ги разтягаш за специализирани сайтове и приятелско изживяване си ги запази за реклама некъде другаде - назе ни интересува за колко примерно съ плющиш да та изкецаме здравата. И не бъркай приятелството с ебането че ше изфлющиш некой път яката.
bigdaddy
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Мар 01, 2024 3:27 pm

Re: Някой има ли добър опит със sugardaters?

Мнение от bigdaddy »

Май не намирам българки и затова питам. Сравняват ме с румънки и гъркини, но вие вярвате в каквото искате да вярвате. Не е мой дълг да те убеждавам в каквото и да било.
Публикувай отговор