Как да постигам по-бърз оргазъм?

deejay80_x
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 23, 2024 3:52 pm

Как да постигам по-бърз оргазъм?

Мнение от deejay80_x »

Здравейте на всички,
имам проблем с достигането на оргазъм...
Ерекцията си я има докато не ми омръзне да клатя момичето.Като ми омръзне или се уморя след един час клатене и приключвам със секса....
Жената получава оргазми,но аз не.... трагедията е пълна за мен...
Някакви съвети?
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Как да постигам по-бърз оргазъм?

Мнение от водач_на_мпс »

Тази жена твоя ли е или е компаньонка?
Ако е компаньонка я сменяй с друга.
Ако е твоя, тя трябва да знае какво те възбужда, защото ролята(задачата) на жената е да бъде прелъстителка. Ако тя не е открила какво те възбужда, си поискай.

Афродизиак като капки "испанска муха" може да помогне. Капеш в една чаена лъжичка, пиеш и след 30 мин ще почувстваш възбуда.
fen2807
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: Как да постигам по-бърз оргазъм?

Мнение от fen2807 »

Ебаси щастливия човек. Това не е проблем, то си е за хвалба ако е така. Ебеш на воля дълго, жената свършва и се кефи явно, какво друго ти трябва?! Аз преди няколко месеца имах случай - докато го вкарвам - и вече съм свършил. Но..., това беше щото 20-ина минути се лигавихме с устни изпълнения и жената много ме възбужда. Та..., ми не знам дали да ти предложа да разнообразиш сексуалния си живот с някоя която много те възбужда /ако трябва платена/ и да видиш дали там няма да свършиш бързо... То секса си е малко и техника, ама ако не си падаш по платени и непознати - недей... А, аз само веднъж не успях да свърша - и мисля имаше две причини - жената не ме вълнуваше много сексуално и предния ден бях пил тадалакон - хапче за задържане... А, и с тази жена много си имаме приказка и губя концентрация в разговори, но.. имаше си дълга свирка, така че тадалакона си подейства и не се оплаквам, че не съм свършил. Каквото - такова, понякога...
Последно промяна от fen2807 на Нед Апр 07, 2024 11:15 am, променено общо 1 път.
Kurtizankata
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Мар 10, 2024 3:37 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Как да постигам по-бърз оргазъм?

Мнение от Kurtizankata »

deejay80_x написа: Съб Мар 23, 2024 4:01 pm Здравейте на всички,
имам проблем с достигането на оргазъм...
Ерекцията си я има докато не ми омръзне да клатя момичето.Като ми омръзне или се уморя след един час клатене и приключвам със секса....
Жената получава оргазми,но аз не.... трагедията е пълна за мен...
Някакви съвети?
Простатна стимулация, ако не си от срамежливите и мацката е навита.
Публикувай отговор