Транс мацки /травестити/шимейл

nanoz
Мнения: 24
Регистриран на: Съб Мар 23, 2024 9:12 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: Транс мацки /травестити/шимейл

Мнение от nanoz »

За кейти става въпрос.дайте мнение.мерси
БатеБончо
Мнения: 98
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 31 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Транс мацки /травестити/шимейл

Мнение от БатеБончо »

Реших да разцепя мрака с нещо по-тъмно и от него и се спрях на:
https://www.alo.bg/nejni-laski-9384157

Личи си, че е ваксаджийче. Обадих се и ме помоли да се видим на камера, тъй като искал първо да ме одобри. Малко деликатна ситуация, тъй като жена ми беше в другата стая с детето, а аз си уговарях среща с цигане с перука. На всичко отгоре като писма камерата Дейзи (както държеше да я наричам) започна да си бърка в носа. Обясняваше колко е важно за нея с кого си ляга. Продължаваше да си бърка там, а аз си намигнах на себе си и си викам ти си бъркаше в носа, до края на деня аз ще ти бръкна в гъза .
Уговорихме се след два часа. Писах й, че тръгвам. Адресът беше в кв. Хаджи Димитър. Блокът е високият, срещу Фантастико, мисля беше 145-ти. Пожела да ме види на камера как пътувам. Включих я и видя вътрешността на автобус 85, каляската, която щеше да ме отведе до моята ромска принцеса.
Блокът е до спирката и е удобно. Входът е един. Отсреща е Фантастико, откъдето може да си купите презервативи и вазелин. Уверявам ви, че продавачката няма да ви изгледа подозрително.
Писах й, че съм отпред и той каза, че слиза. Посрещна ме нагримиран и перукясъл индивид в пенюар. Избръснати крака, телосложение от обявата. Путка и половина. Направо не можех да се начудя на късмета си. Качихме се с асансьора. Апартаментът - чист. Лоша миризма нямаше. Обзавеждане като за панелно жилище. Платих 120 лв. Булката почна да ме гали и целува. Явно и харесах като мъж. Свирката с презерватив. Умее да лапа. Искаше да е без, за да й свърша вътре в устата, но Бате Бончо отде да знае тази 18трова прелест къде е ходила. Лиза топките. Каза, че ги иска за сватбен подарък. Отпуснах се. Беше ми кеф. Докато членът ми изучаваше травеститскотп гърло, някаква жена в отсрещния жълт блок простираше прането. Сигурно дъщеря й ще се окаже поредната стара мома, тъй като двама потентни момци си даваха ласки един друг. Надупих го, изрично държах да не маха пенюара, исках да го нагъзя с него. Сложих си олигавения чеп в циганския дирник. Около ануса имаше косми. Поне не бяха къдрави. Белосани от вазелина. Влезе лесно гаубицата. Мис Дейзи започна да мърка, включих на пета, дивана започна да скърца, хванах го за коса в момент на възбуда...и хоп перуката остана в ръцете ми. Той бързо я намести. Явно и друг път се е случвало. Свърших в презерватива. Даваше от гъза в устата.
Публикувай отговор