Sugar babes / платена връзка

numbers_game
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Авг 09, 2023 6:32 pm

Sugar babes / платена връзка

Мнение от numbers_game »

Здравейте. Някой има ли с платени дълготрайни връзки? Имате ли представа какъв бюджерт е нужен?
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от razputin »

Излиза по евтино, отколкото да ходиш по всякакви когато ти се докеца. Но или трябва да си железен и да не ти пука кво работи или тя да си намери друга работа (1 на 1000 са тези)
Обаче гарантирано ше ти скъса нервичките при всяко положение та не знам струва ли си въобще. А и мисълта колко са минали през нея, бе кофти си е.
numbers_game
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Авг 09, 2023 6:32 pm

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от numbers_game »

Аз имам предвид не някоя професионалистка, а по-скоро студентка или да работи нормална работа. А пък аз да я взема на втора за плата, така да се каже. Иначе ако е про, то не виждам как ще стане.
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от razputin »

Аха, по-гадно даже. Еми кво да ти кажа брато - действай, ма ше страдаш.
Лошото е, че 99.9 процента са дървета в леглото, дебилно консуматорско мислене и с големи претенции за издръжката и за живота въобще, казвам го като препатил лично.
Вие договор не може да подпишете така или иначе за таа работа, може да се споразумеете негласно и да си стиснете ръцете, но при всички случаи очаквай след известно време задължително овцата да ти се качи на главата по женски, да иска все повече от тебе и то не само кинти и да не можеш да я свалиш от там задълго, освен, че ще ти изчезне и разнообразието от секса, и радостта от живота въобще.
А сега след промените в законодателството и обществения отзвук- съвсем дебело става.
В това отношение по-лесно е да хванеш някоя по-печена кака над 40 (даже омъжена и обичаща съпруга си най-гот) поне с деца, че поне не са чак такива дебили и готованки като тия малките и пак няма гаранции, но там пък има други грижи.
Даже някоя про ми се вижда по-добър вариант за такива изпълнения.
Не очаквай договорката за отношения с некое маце пък било на база кинти (даже по-зле в случая) да ти реши проблемите с някаква си и да сложи яснота в живота ти, забрави при всички случаи, нема как да стане. Далеч по-гениални личности са се опитвали и не се е получило.
Ако не иска човек тормоз, да не се изстисква емоционално и всичко да е ясно би си ходил винаги почасово, ако щеш и все при една и съща, другото е вятър и точка. Особено в днешните времена. Това също води до определен вид личностна деградация, естествено, от друго естество. То лошото е, че и почасови не останаха свестни, ма не напразно тая професия е най-дъртата. Философски остава въпроса кои са курвите, тогава ?
Последно промяна от razputin на Чет Авг 10, 2023 8:43 am, променено общо 2 пъти.
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от jultokanarche »

Асболютно съм съгласен с Разпутин.
За същите пари ще си намериш женена, отегчена от съпруга, който не гримира щерката. В късните 40 ще си и "голямата любов", а съпругът ще отнася негативите. Идва, трескате се, 1-2 съобщения на ден и толкова. С останалите пари ако те присърби - по платени. Самотните майки, колкото и да са примамлива плячка, обикновено търсят някой да е тати на децата. И да ги гледа. Някакси не мога да приема, че всместо да дам хилядарка на сино, ще ги давам на някоя пикла, дето не знае дали и се чука или такова... Явно остарявам. За мен формулата е pay-as-you-go. Тъпченето на кинти в някоя дето си е повярвала е разхищение на пари и време.
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от Tralala »

И аз съм съгласен с Разпутин, но и зависи на каква възраст е питащият. Ако е на 25-30, може и да не му е гот с леля в късни 40, особено ако официалното му гадже е някое готино пиченце.
Иначе с омъжена жена е най-яко, щото не те натоварва с глупости. Не иска да се влачите заедно на почивки, ресторанти, театри и т.н. Срещите, 1-2 пъти месечно, са чисто ебане и няма време да ти пробива глава как я ядосали в службата или пък за тъпите си роднини. Заинтересована е еднакво с теб за дискретност, а ако решиш да прекратиш, драми няма. Преди години, когато рокендрола беше млад и Елмаза беше свестен сайт, там имаше голямо количество от този таргет. Сега не знам дали има нещо подобно.
numbers_game
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Авг 09, 2023 6:32 pm

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от numbers_game »

Мерси за коментарите. Дадохте ми материал за размисъл.
oo1
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Юли 08, 2022 10:14 am
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от oo1 »

Tralala написа: Чет Авг 10, 2023 7:03 am И аз съм съгласен с Разпутин, но и зависи на каква възраст е питащият. Ако е на 25-30, може и да не му е гот с леля в късни 40, особено ако официалното му гадже е някое готино пиченце.
Иначе с омъжена жена е най-яко, щото не те натоварва с глупости. Не иска да се влачите заедно на почивки, ресторанти, театри и т.н. Срещите, 1-2 пъти месечно, са чисто ебане и няма време да ти пробива глава как я ядосали в службата или пък за тъпите си роднини. Заинтересована е еднакво с теб за дискретност, а ако решиш да прекратиш, драми няма. Преди години, когато рокендрола беше млад и Елмаза беше свестен сайт, там имаше голямо количество от този таргет. Сега не знам дали има нещо подобно.
Само педали в гепито и елмаза
strength
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Юли 25, 2023 9:11 am

Re: Sugar babes / платена връзка

Мнение от strength »

jultokanarche написа: Чет Авг 10, 2023 12:54 am Асболютно съм съгласен с Разпутин.
За същите пари ще си намериш женена, отегчена от съпруга, който не гримира щерката. В късните 40 ще си и "голямата любов", а съпругът ще отнася негативите. Идва, трескате се, 1-2 съобщения на ден и толкова. С останалите пари ако те присърби - по платени. Самотните майки, колкото и да са примамлива плячка, обикновено търсят някой да е тати на децата. И да ги гледа. Някакси не мога да приема, че всместо да дам хилядарка на сино, ще ги давам на някоя пикла, дето не знае дали и се чука или такова... Явно остарявам. За мен формулата е pay-as-you-go. Тъпченето на кинти в някоя дето си е повярвала е разхищение на пари и време.
Pay-as-you-go, колегата явно е IT, хаха, яко. Както и да е, по темата - забелязал съм, че жените, курви по характер или не имат една обща черта, обичат да чувстват сигурност от присъствието на мъжкар, тогава вдигат краката с охота. Като се замисли човек, самото ебане е нищо ако го няма геделичкането на егото. Ако успееш да накараш жена да се прехласне по теб даже е по-добре да не и пускаш веднага за да продължава да ти прави емоционалния кеф. А да платия на някоя, която се има за повече от теб може да ти причини емоционален стрес. Обаче много от жените започват силно да се еманципират поради една или друга причина, което ги тласка все повече в областа определена за мъжете. Затова рецепта каква жена да се търси за ебане няма. Важното е, да сме атрактивни за колкото си може повече жени. Вярвам ще се съгласите, че е по-голям кефа да събереш 10-15 женски погледа (like) днес и да не си ебал, отколкото да не те погледнала нито една жена на уклицата и да платиш една шапка кинти за някаква надуваема кукла и да се успокояваш, че си ебал елитна мацка. Докато ги мислим за "елитни" ще си страдаме и ще се оплакваме по форумите. Трябва да покажем на жените, че те са слабият пол и имат нужда да бъдат доминирани.
Публикувай отговор