Секс с циганин или старче

Cuckold22
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 14, 2023 7:25 am
Благодарен: 2 пъти

Секс с циганин или старче

Мнение от Cuckold22 »

Здравейте.Пиша ви за мнение.Ние сме семейство от около 12 години,имаме деца всичко е наред между нас,но преди година две ми дойде странната идея да искам да гледам как някой друг прави секс с жена ми.Използваме винратори дилда в секса които тя с желание си купи,смуче го когато в мукам,пъха си го в путето,пробва двп абе фантазия и идва момента в които вече не е достатъчно интересно.Обмислям да и кажа че искам да я видя как се чука с циганин или някой дядо без предпазни средства.Надявам се че ще и хареса но все пак 🤷🏼‍♂️.Ако някой има мнения или предложения може да пише.Поздрави!
Ss1488
Мнения: 59
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 38 пъти

Re: Секс с циганин или старче

Мнение от Ss1488 »

Cuckold22 написа: Вто Ное 14, 2023 7:43 am Здравейте.Пиша ви за мнение.Ние сме семейство от около 12 години,имаме деца всичко е наред между нас,но преди година две ми дойде странната идея да искам да гледам как някой друг прави секс с жена ми.Използваме винратори дилда в секса които тя с желание си купи,смуче го когато в мукам,пъха си го в путето,пробва двп абе фантазия и идва момента в които вече не е достатъчно интересно.Обмислям да и кажа че искам да я видя как се чука с циганин или някой дядо без предпазни средства.Надявам се че ще и хареса но все пак 🤷🏼‍♂️.Ако някой има мнения или предложения може да пише.Поздрави!

Ти си страшен олигофрен , нямаш ли фетиш теб да те праска мангал ?
Дано и светне и да ти бие шута ,вместо да ти угажда на тъпотиите ,щото си импотентен и не го вдигаш.
Боби
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 06, 2024 6:16 am

Re: Секс с циганин или старче

Мнение от Боби »

Здравейте 52 години имам интерес
razputin
Мнения: 318
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 57 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Секс с циганин или старче

Мнение от razputin »

Cuckold22 написа: Вто Ное 14, 2023 7:43 am Здравейте.Пиша ви за мнение.Ние сме семейство от около 12 години,имаме деца всичко е наред между нас,но преди година две ми дойде странната идея да искам да гледам как някой друг прави секс с жена ми.Използваме винратори дилда в секса които тя с желание си купи,смуче го когато в мукам,пъха си го в путето,пробва двп абе фантазия и идва момента в които вече не е достатъчно интересно.Обмислям да и кажа че искам да я видя как се чука с циганин или някой дядо без предпазни средства.Надявам се че ще и хареса но все пак 🤷🏼‍♂️.Ако някой има мнения или предложения може да пише.Поздрави!
Ето ти план:
Отиваш вечерта във Факултето зимаш и жената. Изцепваш се (тва е паролата, запомни я)"Мръсни мангалски маймуни ! Хас ми те чорайбе те хас ! Чорав манте мостеее !" и веднага ше дойдат поне 10 гадни пияни циганьора с немити смръдливи пишки и ше я чукат женати повече отколкото искаш. Па и тебе ше те опънат без капут във всички дупки даже и да не искаш. Па и бой ше ядете и парите ше ви оберат искаш или не искаш .
Фетиша ше ти се преизпълни и доволен шъ останеш :mrgreen:
Публикувай отговор