Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Sadoboy
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Дек 06, 2021 5:04 pm
Благодарен: 1 път

Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от Sadoboy »

Здравейте.

Затлвието говори достатъчно само по себе си.
Някой запознат ли е има ли такива жени в България?
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от deep »

Надали, ама има доста прошляци, които представяйки се за жени пускат обяви за продажба на носено женско бельо, купят прашки от по левче от женския пазар, пръснат им малко наливен парфюм и пращат на по-наивни зажаднели фетишисти - печалбарчета всякакви.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Mani_87
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Яну 19, 2022 1:08 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от Mani_87 »

Има, аз съм купувал... От автентични момичета, но за съжаление и двете изчезнаха.. Едната е в чужбина, доколкото знам. Напоследък не ми е изпадало нищо интересно, ако се появи ще споделя :)
Sadoboy
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Дек 06, 2021 5:04 pm
Благодарен: 1 път

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от Sadoboy »

Ако ти изпадне, чуеш
Или намериш такива пиши насам с инфо.

Имаче да много мъже лъжат така и продават
just_D
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Дек 03, 2022 10:33 am

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от just_D »

Здравейте.
Има една мадама от Русе в Alo.bg,два пъти съм поръчвал от нея бельо и съм доволен.
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от Minko »

Аз имам едни бикини на бивша любовница. С капки мъзга на тях дето спа вечерта след като я ебах. Ако някой има интерес да пише на лично.
oo1
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Юли 08, 2022 10:14 am
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от oo1 »

Продавам чорапи миризливи
Който желае да пише на лично. ;)
lohengrin
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 11:58 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от lohengrin »

oo1 написа: Вто Май 16, 2023 2:23 pm Продавам чорапи миризливи
Който желае да пише на лично. ;)
Специално за теб съм приготвил използвана тоалетна хартия... Безплатно
oo1
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Юли 08, 2022 10:14 am
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от oo1 »

lohengrin написа: Вто Май 16, 2023 10:44 pm
oo1 написа: Вто Май 16, 2023 2:23 pm Продавам чорапи миризливи
Който желае да пише на лично. ;)
Специално за теб съм приготвил използвана тоалетна хартия... Безплатно
Задръж си я за теб ;)
Heard Heart ❤️
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Дек 07, 2023 11:12 pm

Re: Продажба на носено бельо чорапи/чорапогащи

Мнение от Heard Heart ❤️ »

Здравейте пичуи и евала за форумчето. Мисля първата ми писаница да е тук понеже употребяваното дамско бельо ми е зверски фетиш. Да знаете, че в тази сфера в България е пълно със измамници! Аз обаче съм ветеран в този спорт и ще дам мнението си за няколко печени реални момичита/лелки които са ми направили кефа! Надявам се да съм полезен, понеже знам колко мъже имат подобен фетиш тук.

"Легендарната" Маги от Витошка
https://www.alo.bg/3542523
Масажистка, обсъждана е доста по форумите. Приятно момиче, някои биха казали ромка. Добра хигиена и божествено дупенце, до преди 2 години й бях редовен клиент. Не знам дали го е правила и с други, но лично на мен ми е продавала прашките си, не прояви никакви претенции . Първият път даже беше безплатно. Бях я помолил докато се договаряхме да вземе нейни стари прашки и да ми ги даде да ги обуя докато ми прави масаж на простатата (случка от 2019) свърших като кон, другото няма какво да добавя, та тези прашки ми ги даде без пари. Около година по-късно й писах само за носено бельо и тя се съгласи за 50 лв да ми прати наплюти прашки. Готина и точна мацка.

https://www.alo.bg/7931291
Тази е изцяло в бизнеса с бельо. Изключително коректна и сериозна жена. Направи точно това което исках. Лесна комуникация. Прати ми и клипче със прашките преди покупката. Това й е новата обява, иначе е в играта още от 2021. От тогава насам поне 5 пъти съм си поръчвал от нея. Ако си й редовен комуникацията става още по-приятна и забавна! Препоръчвам с 3 ръце!

Млада пичка
https://www.alo.bg/8710841
Първоначално помислих, че е фейк, но потърсих инстаграма който е оставила в обявата и реших да й пиша. Момичето се оказа реално и даже праща гласови съобщения и всякакви неща та да те увери, че не е накой дърт педал. Останах приятно изненадан от нея, говори приятелски и е отворена към всякакви фетиши. Изключително лесна и приятна комуникация. Помолих я да снима как плюе едни черни прашки които си чях харесал, тя не само ги наплю, направо ги ослючни камиларската, а най-готиното е, че ми прати клипче как го прави още преди да е пуснала пратката! Момичето е пич! Младичка, снимките от инста не са нейни, защото държи на поверителност. 100/10

Още едно младо путле от инста
https://www.alo.bg/9182481
Работи по същият принцип като горната, само че, нейните снимки във инстаграм са реални. Брутална кукла! Поръчах си веднъж прашки и веднъж сутиен, убийствени аромати. Много печена дама, става и за приятелски чат. Продава също и custom клипчета и снимки, каквото искаш това ти праща. Мисля, че има и онлифенс, но не съм сигурен. За сега не ми е отказвала нищо, препоръчвам я горещо!

Топа на топовете
https://www.alo.bg/8920276
Тук няма какво да обяснявам, реална жена. То си личи. Засега съм й редовен клиент. Мастурбирам като луд със бельото й. Праща каквото пожелаете с него. Удобни цени и удобна комуникация. Най-готиното е, че предлага и скат .... не само на клипове... доволен съм от нея .... 😀

Това е от мен, дано съм ви помогнал.
Публикувай отговор