Стойте си при жените тогава

lupi78
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Апр 09, 2023 6:22 pm
Благодарил: 2 пъти

Стойте си при жените тогава

Мнение от lupi78 »

Тази била грозна оная била дебела циганка тогава си стойте при жените си като сте толкова недоволни айййй сиктир бе
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от Tralala »

Това ли ти го роди курвенското мозъче? Като гледам правописа, май мозъчето е и циганско!
lupi78
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Апр 09, 2023 6:22 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от lupi78 »

Защо не дойдеш да ми го кажеш лично бе мишок убит мръсен комплексар бягай да се пързаляш бе
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от Tralala »

lupi78 написа: Нед Апр 09, 2023 8:18 pm Защо не дойдеш да ми го кажеш лично бе мишок убит мръсен комплексар бягай да се пързаляш бе
С удоволствие бих дошъл, но не ти знам обявата. Дай линк и ако ме устройва цената, а и ако коментарите по форумите са добри, ще те посетя.
lupi78
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Апр 09, 2023 6:22 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от lupi78 »

Ела в люлин 1 съм на 26 поликлиника ела да се видим смелият ми той пиленце шарено
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от Tralala »

Миличка, сериозно ли очакваш да вися пред входа на 26-а поликлиника и да питам всяка минаваща циганка дали не е курвата, с която имам среща? И изобщо страхотна реклама/покана ми отправяш - да дойда в Кипърските общежития! :D
lupi78
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Апр 09, 2023 6:22 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от lupi78 »

Знаеш ли къде се намирам убит комлексар на трапезица номер 6 ела и ми го кажи лично не ме е страх а точно обратното ще те чакам с нетърпение миличък ела ако си мъж.на входа има табелка с масаж на третия етаж
lupi78
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Апр 09, 2023 6:22 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от lupi78 »

Това е центъра на софия сердика на метростанция Сердика
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от Tralala »

lupi78 написа: Вто Апр 11, 2023 2:57 pm Знаеш ли къде се намирам убит комлексар на трапезица номер 6 ела и ми го кажи лично не ме е страх а точно обратното ще те чакам с нетърпение миличък ела ако си мъж.на входа има табелка с масаж на третия етаж
Е добре де, дай обявата или кажи някакви цени, че там сте много лъскачки! Аз не обичам да съм пилот-изпитател. Искам да видя коментари, че ми е омръзнало от греди, мангалки, греди-мангалки, както и от мангалски номера.
Аватар
pizdec
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от pizdec »

Нека бъдем справедливи - има зрънце рационалност в основния пост на темата - и аз понякога се чудя какво очакват някои да намерят като отиват за платена услуга - разбира се, че в много случаи исканите пари не отговарят на услугата - ами на свободния пазар е така - постоянно се лъже - нали точно затова е този форум.
M4ogot
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Стойте си при жените тогава

Мнение от M4ogot »

pizdec написа: Чет Апр 13, 2023 3:01 pm Нека бъдем справедливи - има зрънце рационалност в основния пост на темата - и аз понякога се чудя какво очакват някои да намерят като отиват за платена услуга - разбира се, че в много случаи исканите пари не отговарят на услугата - ами на свободния пазар е така - постоянно се лъже - нали точно затова е този форум.
Глупачката не я интересува това а просто се дразни че някой я е нахранил тук :)
Форума е добър но аз лично не взимам под внимание всичко което е написано тук, добре в да се описват нещата по-подробно защото често търсим различни неща и всеки сам трябва да може да си направи преценка за себе си дали си заслужава или не.
Публикувай отговор