До админите

Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: До админите

Мнение от Vasko13961878 »

DarkDestroyer написа: Съб Авг 05, 2023 12:03 am
Vasko13961878 написа: Пет Авг 04, 2023 8:04 pm
Tedi написа: Пет Авг 04, 2023 7:30 pm Аз също по подобие на колегата "Анонимен" смятам, че е доста по-удачно да се подминават с пълно безразличие провокациите и натрапчивите спамове на сутеньорчетата и циркаджии с наранено его, които не могат да си преглътнат своето лично падение.
Виждам, че върви спор дали е по-удачно да се подмине аристократично или отвърне на простащината, но не виждам смисъл да се хабят нерви, време и се принизяваме до нивото на тези, които посочих по-горе.
Когато попаднем на такъв типаж, вместо да отговаряме с: „Хафтее со кереез цялуту факултето е дошло тука на това адрес на форума и сичкуту е бяла българкааа и сичкуту е жентълмен батеее. Айдии кога ша ходиме да береме бакъъър и да играеме тука има тука немааа“, можем съвсем спокойно да обърнем гръб на циганията. Иначе какво показваме с подобен израз – какво точно осъждаме, и не показваме ли, че сме по-големи цигани от тези, срещу, които негодуваме?!
Не знам обаче дали по-големият проблем са сводниците или това наранено его, което споменах и постоянно разводняване на темата с лични нападки, само защото се чувстваме застрашени от нещо и някого?!
Това е моето мнение… 8-)

Хахах, куче си... Аз поне те разбрах какво имаш предвид. Мисля, че и този, който се разпознае разбра какво точно каза, но да не влизаме в детайли. :D
Опасен си. :D
Човек, не знам как не те домързява да пишеш едни и същи неща през три различни профили - Vasko13961878, Tedi и Anionimen. Не знам какво се опитваш да постигнеш, но внимавай да не си докараш шизофрения. 😉

Аааа, ето какво било – на Админа не му хареса, че му гоним сводниците, които му заплащат, за да ги котира в този сайт, а той уж да се бори с тях, и започна да уличава и набеждава всеки един потребител в комбина… Аматьори!
В този измислен сайт, в който играете заедно със сводниците е пълен провал и не ви хареса, че ни светна лампата!
Хайде, продължавайте в същия дух!
само, че нали знаете, че и Вас Ви дебнат иможе съвсем скоро да нахлуяхт и вав Вашите офиси и да съобщят, че е разбита нова престъпна група! ;)
razputin
Мнения: 314
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: До админите

Мнение от razputin »

^Шизофренията определено е налице, а аз, горкия си мислех, че е нелечим идиотизъм. Заеби !
Tedi
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юли 23, 2023 11:47 am
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: До админите

Мнение от Tedi »

Vasko13961878 написа: Съб Авг 05, 2023 10:39 am
DarkDestroyer написа: Съб Авг 05, 2023 12:03 am
Vasko13961878 написа: Пет Авг 04, 2023 8:04 pm


Хахах, куче си... Аз поне те разбрах какво имаш предвид. Мисля, че и този, който се разпознае разбра какво точно каза, но да не влизаме в детайли. :D
Опасен си. :D
Човек, не знам как не те домързява да пишеш едни и същи неща през три различни профили - Vasko13961878, Tedi и Anionimen. Не знам какво се опитваш да постигнеш, но внимавай да не си докараш шизофрения. 😉

Аааа, ето какво било – на Админа не му хареса, че му гоним сводниците, които му заплащат, за да ги котира в този сайт, а той уж да се бори с тях, и започна да уличава и набеждава всеки един потребител в комбина… Аматьори!
В този измислен сайт, в който играете заедно със сводниците е пълен провал и не ви хареса, че ни светна лампата!
Хайде, продължавайте в същия дух!
само, че нали знаете, че и Вас Ви дебнат иможе съвсем скоро да нахлуяхт и вав Вашите офиси и да съобщят, че е разбита нова престъпна група! ;)

Охооооооо, и аз съм в кюпа, и аз съм от набедените. Забравихте обаче да споменете и останалите наши акаунти – Разпутин, Николай, Йо9 и ред други… :D
Абе тези "обективни Админи" наистина ще се окажат в синхрон с онези, срещу които привидно борят, банват и блокират.
А защо ли е тази атака и срещу мен. Я помислете! :P
След апела ми за подкрепа на призива за пълно игнориране на сводниците, можеше да се озовем в ситуация, в която наистина никой не им обръща внимание и те да изгубят интерес да публикуват в сайта и въобще да влизат. А това дали няма да удари по портмонетата на тези „борци“ срещу сводничеството и най-вече в спамовете тук. В свой пост те признаха, че имат „изгода от сайта“. ;)
Едва ли има желание някой да се занимава с тях, да ги преследва, да ги затваря и нахлува – просто са прекалено малки и незначителни. Но наистина са аматьори!
Времето тук е пълна загуба. 8-)
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: До админите

Мнение от Anionimen »

Добър ден!

Уважаеми колеги с различни профили, разкрити сме! :D
Единствената възможност, която ни оставиха е тази да замълчим, при това, за вечни времена!

Моля, съобразете поведението си с Господстващата класа на този обективен и в никакъв случай нецензуриран сайт. В противен случай ще бъде приложена цялата строгост на императивните норми на закона и добрите нрави!
Още преди няколко месеца видях, че мястото е свърталище на сводници, които биват внедрявани от точно тези прословути админи, които регулярно влизат и трият избирателно, това, което е в техен ущърб и им пречи на бизнеса.
Разбира се, те няма как официално да признаят нещо подобно, а дори симулират и режисират прилагането на крути мерки срещу това спамаджийство и хейт, дори напротив - прилагат превантивен, текущ и последващ контрол срещу сутеньорството и нерегламентираната реклама, но на огромна част от потребителите им стана ясно, че това е пълен фалш.
Ако ви прави впечатление, мястото тук за уж възможността за споделяне на опит и мнение, замира, а целта с предприетите от тях действия, е горепосоченото да се раздвижи, респективно и акумулира търговска печалба…

В пощата си получавах редица писма от точно тези просветени потребители, но на всеки един обяснявах, че е пълна загуба на време да се хаби времеви ресурс и нерви за борба с аматьорщина и фалшификация.

Колега, казвайки ето това: „След апела ми за подкрепа на призива за пълно игнориране на сводниците, можеше да се озовем в ситуация, в която наистина никой не им обръща внимание и те да изгубят интерес да публикуват в сайта и въобще да влизат. А това дали няма да удари по портмонетата на тези „борци“ срещу сводничеството и най-вече в спамовете тук. В свой пост те признаха, че имат „изгода от сайта“., забележете най-вече, изречение последно, че същите имат „изгода“ от това, мисля, че е напълно показателно за облагите, които получават за внедряването на мургави сетуньори, които им заплащат, за да могат спокойно да рекламират напълно безвъзмездно , а регулаторните органи, каквото се явяват Господстваща класа на форума да подскача демонстративно и дори да ги „изтриват“…
Затова и подведох разговора в тази насока – Да се загърби, да се пренебрегне и по този начин заглуши провокативното поведение, но подобен рекурс, би довел до крах на тази тяхна изгода!
Сега, нека просто замълчим и дадем възможност на Админите да се борят срещу спамаджийството и хейтърството. Все пак те ни разкриха!
Считам за необходимо, че е време да си самозбараним да бъде част от тази режисура и не участваме в опитите за извличане на облаги от тяхна страна, като се превърнем в едни от многото потребители, които напуснаха това място и вече дори не знаят дали съществува.

А колкото то това защо сме набедени – един от основните принципи, познат още от Римски времена, е „РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ, и дори за аматьори като тях, току-що посоченият е познат.


Поздрави –
Вечно Ваш добронамерен критик,
Анонимен


DarkDestroyer написа: Вто Авг 01, 2023 12:52 pm Валидация по е-мейл няма да реши проблемът. Ще си направят сто е-мейла. Просто приеме, че форумът пречи на едни хора и ще се опитват да го осерът. Както виждате голяма част от коментираните обяви се трият и се сменят номера постоянно. Разни дебили от време на време пишат заплахи в пощата на форумът. Очевидно има някаква полза от форумът и за това екипът е мотивиран да го поддържа, но не очаквайте денонощно следене и проверка на всички профили. Също така не всеки профил, който пише подвеждаща информация за някого е задължително злонамерен. Има всякакви хора тук и за това трябва да става дискусия в темите за да може хората да си преценяват по-добре. За едни една е греда, а за други може да е това, което търсят.
razputin
Мнения: 314
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: До админите

Мнение от razputin »

Всички вие клонинги на раздвоеното ваше "аз" -пийте си хапчетата редовно, че иначе очевидно доста се обостряте и съвсем започвате да не знаете кой-кой е. Така, ако я карате заделените интернет адреси за диспансер Карлуково бе ге скоро няма да ви стигнат.
M4ogot
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: До админите

Мнение от M4ogot »

Какъв мотив имал админа или екипа поддържащ сайта, сигурно има някакъв, но това няма никакво значение все пак си е техен форума. Форумът е прекрасен за разкриване на гредите според мен. Сводниците трябва да се разкриват, трият и блокират а момичета само за да се оправдават ако някой се опитва да ги клевети. Това че се пишели много мнения за някоя и с това им се прави реклама според мен не вярно ако всичко написано е негативно.
opiten
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Апр 02, 2022 10:45 am
Благодарен: 21 пъти

Re: До админите

Мнение от opiten »

Голяма дандания се получи. Не съм чел дискусията в тази тема (нямам желание) но само факта че я има показва безсилие. ;)
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: До админите

Мнение от DarkDestroyer »

Преместих темата в раздела "Общи приказки". Може тук или в друга подобна тема да се обсъждат съмнителни акаунти като - Vasko13961878, Tedi и Anionimen или jo9, BigT1 и oo1, които пишат от едни ИП адреси и се представят за различни хора.
Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: До админите

Мнение от Vasko13961878 »

DarkDestroyer написа: Нед Авг 06, 2023 2:28 pm Преместих темата в раздела "Общи приказки". Може тук или в друга подобна тема да се обсъждат съмнителни акаунти като - Vasko13961878, Tedi и Anionimen или jo9, BigT1 и oo1, които пишат от едни ИП адреси и се представят за различни хора.

По времето на комунизма имаше един прословут израз "Лица, които са политически неблагонадеждни", т.е., онази, които не са били удобни на господстващата класа, които не се подчиняват на пропагандата им, а тях това ги е ужасявало - как може да не се подчиниш на това, което ти се набива в главата и ти се казва, че е правилно...
Нещо подобно в случая, е и израза, който използвахте "съмнителни акаунти".

И сега като я перместихте, напълно ни убедихте, че вие нямате изгода и в никакъв случай НЕ внедрявате сводници тук, те НЕ са под вашия чадър, за да се опитате да ви върви форума... :D
То бива, бива, но чак път такава аматьорщина, граничеща с наивността, ама вие направо прекалихте. :negative:
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: До админите

Мнение от Anionimen »

Добър ден!
Представям на вниманието на всички „неблагонадеждни“ споделено мнение на човек, който преди повече от 20 години, е поддържал подобен форум, и съвсем откровено разказва как работят същите. Мнението на колегата „неблаонадежден“, е от есента на 2021г., и дали пък няма да се окаже, че това е пак някой от тези „съмнителни акаунти“?! Според админите – със сигурност!
С едно изречение от горепосоченото се потвърждава и доказва, представената от мен теза за сливане на икономически и финансови интереси на регулаторния орган на форума и момченцата, които пазят и предлагат своите феи. Не забравяйте, това не е безвъзмездно.
Вие си лайте, псувайте се, подкрепяйте богоизбраните, които определят кога, как и какво да се пише.

Поздрави, другари!



veteran написа: Нед Окт 24, 2021 1:40 am Приятна изненада, че отново се появи такъв форум! Но до тук с хубавите неща...
Много се чудих дали да споделя с какво се захващате и какво ви чака, защото не знам кой стои зад идеята за групата, но накрая се реших да споделя малко опит, за да не изгорят много хора както стана навремето.
Първият ми сайт за компаньонки, който направих беше в далечната 2002 почти преди 20 години, но нека споделя за форумите.
Когато направихме първият форум за обсъждане на компаньонки, клубове, услуги, цени и т.н. не предполагахме, че ще станем толкова бързо от една страна оперативно интересни, а от друга интересни за сутеньорите и за момичетата. Имахме си проблеми и с полицаите и мутретата, както и помежду си започнаха проблеми и разделения на малки и тайни групички и подгрупички за избран елит в подфоруми, който да решава какво да се пише, кои профили да се трият, кои коментари да се манипулират, кои момичета да се рекламират и т.н. и т.н. Общо взето всичко във форума и последвалте подфоруми беше менажирано от оперативните и от мутретата, и двете страни работят в симбиоза и в същото време имаха админски акаунти. Бяхме привиквани на сводки, бяхме причаквани пред домовете си. Трябваше да се дават IP-та на потребители, да се дават е-mail-и и лични телефони, за да им се търси сметка на хората за коментари, да се пишат доклади, за да си повиши някой пагоните. Някои ядеха бой, други си плащаха глоби. Едните искаха информация, а другите ни караха да съдаваме фалшива информация, някои съдействаха срещу безплатни услуги от пчеличките, а други по неволя. Оперативните караха да правим общи срещи на групите, за да ги знаят кои са хората участващи във форумите. След време едни форуми се закриха, направиха се и втори и трети форуми, имаше форуми и сайтове зад които стояха изцяло сутеньори, други се държеха от жрици, трети от оперативните, абе гольомо шоу. Така че на едни хора им се виждаше доста забавно всичкото това, но това е бизнес за много и то за адски много пари и никой не иска да пусне фандък на никой, и доста хора си платиха цената по един или друг начин - разбити семейства, осветляване в работата, по местоживеене с какво се занимаваш, някои бой ядоха, глоби имаше, коси с ножове се режеха, киселини, абе дивият запад си беше. Със сигурност вече тук има хора от ГДБОП, така че дами и господа успех и умната! И един съвет дръжте баба Линда далече от тук колкото и профила да има, че от нея ще ви започнат доста от проблемите.
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: До админите

Мнение от DarkDestroyer »

Anionimen написа: Нед Авг 06, 2023 5:50 pm Добър ден!
Представям на вниманието на всички „неблагонадеждни“ споделено мнение на човек, който преди повече от 20 години, е поддържал подобен форум, и съвсем откровено разказва как работят същите. Мнението на колегата „неблаонадежден“, е от есента на 2021г., и дали пък няма да се окаже, че това е пак някой от тези „съмнителни акаунти“?! Според админите – със сигурност!
С едно изречение от горепосоченото се потвърждава и доказва, представената от мен теза за сливане на икономически и финансови интереси на регулаторния орган на форума и момченцата, които пазят и предлагат своите феи. Не забравяйте, това не е безвъзмездно.
Вие си лайте, псувайте се, подкрепяйте богоизбраните, които определят кога, как и какво да се пише.

Поздрави, другари!



veteran написа: Нед Окт 24, 2021 1:40 am Приятна изненада, че отново се появи такъв форум! Но до тук с хубавите неща...
Много се чудих дали да споделя с какво се захващате и какво ви чака, защото не знам кой стои зад идеята за групата, но накрая се реших да споделя малко опит, за да не изгорят много хора както стана навремето.
Първият ми сайт за компаньонки, който направих беше в далечната 2002 почти преди 20 години, но нека споделя за форумите.
Когато направихме първият форум за обсъждане на компаньонки, клубове, услуги, цени и т.н. не предполагахме, че ще станем толкова бързо от една страна оперативно интересни, а от друга интересни за сутеньорите и за момичетата. Имахме си проблеми и с полицаите и мутретата, както и помежду си започнаха проблеми и разделения на малки и тайни групички и подгрупички за избран елит в подфоруми, който да решава какво да се пише, кои профили да се трият, кои коментари да се манипулират, кои момичета да се рекламират и т.н. и т.н. Общо взето всичко във форума и последвалте подфоруми беше менажирано от оперативните и от мутретата, и двете страни работят в симбиоза и в същото време имаха админски акаунти. Бяхме привиквани на сводки, бяхме причаквани пред домовете си. Трябваше да се дават IP-та на потребители, да се дават е-mail-и и лични телефони, за да им се търси сметка на хората за коментари, да се пишат доклади, за да си повиши някой пагоните. Някои ядеха бой, други си плащаха глоби. Едните искаха информация, а другите ни караха да съдаваме фалшива информация, някои съдействаха срещу безплатни услуги от пчеличките, а други по неволя. Оперативните караха да правим общи срещи на групите, за да ги знаят кои са хората участващи във форумите. След време едни форуми се закриха, направиха се и втори и трети форуми, имаше форуми и сайтове зад които стояха изцяло сутеньори, други се държеха от жрици, трети от оперативните, абе гольомо шоу. Така че на едни хора им се виждаше доста забавно всичкото това, но това е бизнес за много и то за адски много пари и никой не иска да пусне фандък на никой, и доста хора си платиха цената по един или друг начин - разбити семейства, осветляване в работата, по местоживеене с какво се занимаваш, някои бой ядоха, глоби имаше, коси с ножове се режеха, киселини, абе дивият запад си беше. Със сигурност вече тук има хора от ГДБОП, така че дами и господа успех и умната! И един съвет дръжте баба Линда далече от тук колкото и профила да има, че от нея ще ви започнат доста от проблемите.
В такъв случай очаквай скоро мутрите да те посетят в Брезник. Човек, не се ли умори да се излагаш?! 😊
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: До админите

Мнение от Anionimen »

DarkDestroyer написа: Нед Авг 06, 2023 8:33 pm
Anionimen написа: Нед Авг 06, 2023 5:50 pm Добър ден!
Представям на вниманието на всички „неблагонадеждни“ споделено мнение на човек, който преди повече от 20 години, е поддържал подобен форум, и съвсем откровено разказва как работят същите. Мнението на колегата „неблаонадежден“, е от есента на 2021г., и дали пък няма да се окаже, че това е пак някой от тези „съмнителни акаунти“?! Според админите – със сигурност!
С едно изречение от горепосоченото се потвърждава и доказва, представената от мен теза за сливане на икономически и финансови интереси на регулаторния орган на форума и момченцата, които пазят и предлагат своите феи. Не забравяйте, това не е безвъзмездно.
Вие си лайте, псувайте се, подкрепяйте богоизбраните, които определят кога, как и какво да се пише.

Поздрави, другари!



veteran написа: Нед Окт 24, 2021 1:40 am Приятна изненада, че отново се появи такъв форум! Но до тук с хубавите неща...
Много се чудих дали да споделя с какво се захващате и какво ви чака, защото не знам кой стои зад идеята за групата, но накрая се реших да споделя малко опит, за да не изгорят много хора както стана навремето.
Първият ми сайт за компаньонки, който направих беше в далечната 2002 почти преди 20 години, но нека споделя за форумите.
Когато направихме първият форум за обсъждане на компаньонки, клубове, услуги, цени и т.н. не предполагахме, че ще станем толкова бързо от една страна оперативно интересни, а от друга интересни за сутеньорите и за момичетата. Имахме си проблеми и с полицаите и мутретата, както и помежду си започнаха проблеми и разделения на малки и тайни групички и подгрупички за избран елит в подфоруми, който да решава какво да се пише, кои профили да се трият, кои коментари да се манипулират, кои момичета да се рекламират и т.н. и т.н. Общо взето всичко във форума и последвалте подфоруми беше менажирано от оперативните и от мутретата, и двете страни работят в симбиоза и в същото време имаха админски акаунти. Бяхме привиквани на сводки, бяхме причаквани пред домовете си. Трябваше да се дават IP-та на потребители, да се дават е-mail-и и лични телефони, за да им се търси сметка на хората за коментари, да се пишат доклади, за да си повиши някой пагоните. Някои ядеха бой, други си плащаха глоби. Едните искаха информация, а другите ни караха да съдаваме фалшива информация, някои съдействаха срещу безплатни услуги от пчеличките, а други по неволя. Оперативните караха да правим общи срещи на групите, за да ги знаят кои са хората участващи във форумите. След време едни форуми се закриха, направиха се и втори и трети форуми, имаше форуми и сайтове зад които стояха изцяло сутеньори, други се държеха от жрици, трети от оперативните, абе гольомо шоу. Така че на едни хора им се виждаше доста забавно всичкото това, но това е бизнес за много и то за адски много пари и никой не иска да пусне фандък на никой, и доста хора си платиха цената по един или друг начин - разбити семейства, осветляване в работата, по местоживеене с какво се занимаваш, някои бой ядоха, глоби имаше, коси с ножове се режеха, киселини, абе дивият запад си беше. Със сигурност вече тук има хора от ГДБОП, така че дами и господа успех и умната! И един съвет дръжте баба Линда далече от тук колкото и профила да има, че от нея ще ви започнат доста от проблемите.
В такъв случай очаквай скоро мутрите да те посетят в Брезник. Човек, не се ли умори да се излагаш?! 😊



Веднага го записвам това, като доказателствен материал и го предавам… знаеш на кого!
Още утре като си ожуля коляното на път между Брезник и Бреша, познай кой ще търсят…
Хубаво е, че отправи публично заплаха.
А дали теб не те изморих вече?!

Поздрави!
razputin
Мнения: 314
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: До админите

Мнение от razputin »

Ожулен ти е мозъка по рождение, направо е изшлайфан. А "органите" от Карлуково предполагам вече те търсят, не са го обявили публично, но знам със сигурност, че от там са те изтървали по някаква жестока грешка. Не е ясно кой те плаши с твоето тежко шизоидно разстройство, но май шти вържат ръкавите скоро, че представляваш заплаха сам за себе си, като не си пиеш медицината.
Ясно е, че докато чичковците в бели престилки не ти сложат ризката наобратно и не ти турят инжекция, няма да се измориш а само ще се потиш. Можеш да ползваш констатацията ми и всичко написано от теб във форума за доказателствен материал пред ЛКК, когато те освидетелстват за жълт картон.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: До админите

Мнение от Nikolaj »

razputin написа: Нед Авг 06, 2023 11:23 pm Ожулен ти е мозъка по рождение, направо е изшлайфан. А "органите" от Карлуково предполагам вече те търсят, не са го обявили публично, но знам със сигурност, че от там са те изтървали по някаква жестока грешка. Не е ясно кой те плаши с твоето тежко шизоидно разстройство, но май шти вържат ръкавите скоро, че представляваш заплаха сам за себе си, като не си пиеш медицината.
Ясно е, че докато чичковците в бели престилки не ти сложат ризката наобратно и не ти турят инжекция, няма да се измориш а само ще се потиш. Можеш да ползваш констатацията ми и всичко написано от теб във форума за доказателствен материал пред ЛКК, когато те освидетелстват за жълт картон.
Нямаше да пиша защото искрено се забавлявах да чета опитите за оправдания на Anonimen.. другите му профили няма да ги цитирам че ми е тегаво да ги споменавам. :D Но понеже бе намесено и моето име няма как да си замълча.За пореден път се убеждавам че нюха ми за хората не ме е подвел.Тоя идиот явно си е намерил хоби да пише в такива форуми и да плете интриги. Но когато опре до конкретика и детайли за дадена компаньонка не го търси. :D Ясно е че човека му дай да пише, не да чука. :P Такива хартиени професорчета им дай да те затрупат с думи,но не и да ти помогнат конкретно с нещо. Смешно ми е просто представете си колко време отделя за да пише глупости от различните си профили че и да си "благодари" сам на себе си :D Верно както писа и модератора човек трябва или да не е наред с главата,или да има много свободно време за такива глупости. Предполагам и 2-те предположения за тоя образ са вярни,защото преди време една бюджетна мацка с регистрация тук ми бе писала за тоя. Anonimen какво представлява реално като външност а и като мъж. :P понеже бил ходил при нея И да ви кажа честно съжалявам го тоя образ. Ясно ли ви стана защо човека кисне нон,стоп в тоя форум. :D Казах ти и преди Anonimnik.. объркал си форума. Тук е за чукащи,не за плямпащи Пиша ги тези неща за да не се подвеждате по оставените му коментари от многото му профили.
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: До админите

Мнение от jo9 »

DarkDestroyer написа: Нед Авг 06, 2023 2:28 pm Преместих темата в раздела "Общи приказки". Може тук или в друга подобна тема да се обсъждат съмнителни акаунти като - Vasko13961878, Tedi и Anionimen или jo9, BigT1 и oo1, които пишат от едни ИП адреси и се представят за различни хора.
Е и???
Публикувай отговор