дискорд

tzakarda
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2021 11:06 am
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 1 път

дискорд

Мнение от tzakarda »

здравейте момчета, някой може ли да даде линк или покана към дискорд групата за курви на старата дата.бг
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: дискорд

Мнение от DarkDestroyer »

Виж с този линк дали ще стане:
https://discord.com/invite/UDArmGFYdm
tzakarda
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2021 11:06 am
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 1 път

Re: дискорд

Мнение от tzakarda »

еее брат голям си

мерси много

само тесни пичета ти пожелавам :)
Аватар
Dione
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юли 04, 2021 7:03 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 20 пъти

Re: дискорд

Мнение от Dione »

Внимавайте в дискорд групата, защото всичките сводници и симпове, които бяха в дата.бг сега са се преместили там. И там не може да се четат предните коментари на потребителите за да се рабере какви са.
usmivkata
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Окт 26, 2021 7:34 pm

Re: дискорд

Мнение от usmivkata »

val13 написа: Вто Сеп 28, 2021 10:15 pm Внимавайте в дискорд групата, защото всичките сводници и симпове, които бяха в дата.бг сега са се преместили там. И там не може да се четат предните коментари на потребителите за да се рабере какви са.
Могат да се четат мненията, само трябва да имаш достатъчно акъл да ползваш търсачката. Интересно е как определяш някой като сводник или курва? Специално човека използващ термина "симп" се опита да налага мнение на 5000 човека в дискорда, какво е редно и какво не, освен със спам с нищо друго не е допринесъл ;)
Аватар
Dione
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юли 04, 2021 7:03 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 20 пъти

Re: дискорд

Мнение от Dione »

usmivkata написа: Вто Окт 26, 2021 7:40 pm
val13 написа: Вто Сеп 28, 2021 10:15 pm Внимавайте в дискорд групата, защото всичките сводници и симпове, които бяха в дата.бг сега са се преместили там. И там не може да се четат предните коментари на потребителите за да се рабере какви са.
Могат да се четат мненията, само трябва да имаш достатъчно акъл да ползваш търсачката. Интересно е как определяш някой като сводник или курва? Специално човека използващ термина "симп" се опита да налага мнение на 5000 човека в дискорда, какво е редно и какво не, освен със спам с нищо друго не е допринесъл ;)
Когато някой пише ебати хвалбите за някоя посредствена курва според теб какъв е? Не съм налагал никакво мнение на никого. Просто обясних защо има обяви по 500 лв и какви идиоти ходят по такива и някакви симпове веднага се разпознаха и почнаха да ме нападат и да ме изкарват клошар, че не си давам всичките пари на някакви прехвалени и смешни курви. Това беше цялата разправия. Предполагам и ти не си давал 500 лв за съвсем обикновен и нормален секс със съвсем нормална и обикновена курва.
Аватар
Dione
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юли 04, 2021 7:03 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 20 пъти

Re: дискорд

Мнение от Dione »

kor написа: Съб Ное 06, 2021 1:54 am Ти сам си го просиш в някакви трагични жалки опити да изглеждаш компетентен и налагщ мнения и някакво влияние. А и клошар се изкарваш сам като си отваряш устата и се издаваш.Тука усмивката няма да те спаси и ще ти го обясня добре. Понеже си очеваден галфон и не разбираш значението на думата "simp" която използваш и не знаеш глупако, че употребата на някой думи има значение от контекста на изречението и темата ще се опитам да и го обясня. Първото значение е буквално "глупав човек", главата ти е доста празна за да осъзнаеш кога думата придобива това значение. Второто значение се използва за млад и неопитен мъж изгубил умът си по някоя жена и е готов едва ли не на всичко само за да привлече вниманието й. И тетото значение драги ми глупчо, недостатъчно чел в малоумна статия и разбрал недоразбрал драскащ е по модерна дума за Generation Z което какво означава ще ми отнеме милион години да ти обясня. Тези значения на думата нямат ама абсолютно никакъв смисъл в твоя жалък речник, да не говорим, че думата има и други значения отново зависещи от контекста и темата. Най абсурдното е, че тази дума е адски безсмислена когато бива употребена на Български, но откъде толкова мозък да разбереш това. Всичко до което се свежда е че наричаш всички глупаци, а всъщост глупака си ти защото ползваш дума чието значение не знаеш за щяло и нещяло. За да разбереш 3-тото значение първо трябва да осъзнаеш какво означава "женствен мъж", второ какво е "манипулативен" и ще разбереш евентуално, че пляскаш тъпотии безсмилени които хем са обидни хем са забавни. Вадиш с болния си увреден мозък някакви заключения за хора за които нищо не знаеш, не че на мен ми дреме от някакъв увреден психар без диагноза. А клошар сам се изкара - опитваш се да се изкажеш за някакви бивши които дори аз който не съм ги виждал и не знам за какво става дума разбирам лесно, че не си виждал а просто си чел за тях. За сметка на това отлчично и детайлно знаеш за тотален кенеф в чиято уста си се празнил както и някакви бегли детайли за 4-ката в мизерния бардак. Картинката сам я допълваш с 0 ревюта и 0 запитвания за някоя обява.
Съвет от мен - не се прави на по-умен и интелигентен да слагаш определения чието значение не разбираш и го правиш за широк кръг хора а самия ти си много нива под тях. Втори съвет - гукай си със себеподобните, има още няколко увредени макар и може би по различен начин и няма да пречиш на никого и никой няма да те пъха в кучи гъз а и усмивката ще има по-малко разправия и евентуално няма да те разкара за да може да угаждаш на болния си мозък висейки в дискорда без да знаеш защо. Направете си общ чат и плюте на воля и ще се чувствате добре след като нямате пари за психиатри.
Симп е съкращение от Sucker Idolizing Mediocre Pussy. Ако идолизираш посредствени курви значи си симп, ако не значи не си. Не знам защо толкова се впрягаш. За едни курвите са просто средство за постигане на някаква цел, а за други са някакви жрици на любовта, феи и не знам си какво и ги превъзнасят и им снасят маса пари, които не заслужават. Ако някой се влюбва в курвите си е негов проблем, но ако с писането си във форумът подвежда и прецаква нормалните хора това трябва да се знае за да няма разочаровани. Съжалявам че курвите те манипулират и те използват за банкомат, но не въвеждай и другите хора в проблемите си.
Аватар
Dione
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юли 04, 2021 7:03 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 20 пъти

Re: дискорд

Мнение от Dione »

Не четеш ли или нарочно се правиш на идиот не знам. Очертал съм го с червено от същата статия, която си пратил и не си чел.
simp.jpg
Отивай да лижеш задниците на курвите и не ме занимавай повече с проблемите си! ;)
sexynman
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Яну 07, 2023 10:51 pm

Re: дискорд

Мнение от sexynman »

Makashito,bg
някой знае ли я
Говедо
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 22 пъти
Благодарен: 43 пъти

Re: дискорд

Мнение от Говедо »

DarkDestroyer написа: Вто Сеп 28, 2021 11:23 am Виж с този линк дали ще стане:
https://discord.com/invite/UDArmGFYdm
Това ли е единственият канал в дискорд за курви и масажистки ? Има ли други?
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
Публикувай отговор