Идеи за форума

deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от deep »

veteran написа: Нед Окт 24, 2021 1:40 am Приятна изненада, че отново се появи такъв форум! Но до тук с хубавите неща...
Много се чудих дали да споделя с какво се захващате и какво ви чака, защото не знам кой стои зад идеята за групата, но накрая се реших да споделя малко опит, за да не изгорят много хора както стана навремето.
Първият ми сайт за компаньонки, който направих беше в далечната 2002 почти преди 20 години, но нека споделя за форумите.
Когато направихме първият форум за обсъждане на компаньонки, клубове, услуги, цени и т.н. не предполагахме, че ще станем толкова бързо от една страна оперативно интересни, а от друга интересни за сутеньорите и за момичетата. Имахме си проблеми и с полицаите и мутретата, както и помежду си започнаха проблеми и разделения на малки и тайни групички и подгрупички за избран елит в подфоруми, който да решава какво да се пише, кои профили да се трият, кои коментари да се манипулират, кои момичета да се рекламират и т.н. и т.н. Общо взето всичко във форума и последвалте подфоруми беше менажирано от оперативните и от мутретата, и двете страни работят в симбиоза и в същото време имаха админски акаунти. Бяхме привиквани на сводки, бяхме причаквани пред домовете си. Трябваше да се дават IP-та на потребители, да се дават е-mail-и и лични телефони, за да им се търси сметка на хората за коментари, да се пишат доклади, за да си повиши някой пагоните. Някои ядеха бой, други си плащаха глоби. Едните искаха информация, а другите ни караха да съдаваме фалшива информация, някои съдействаха срещу безплатни услуги от пчеличките, а други по неволя. Оперативните караха да правим общи срещи на групите, за да ги знаят кои са хората участващи във форумите. След време едни форуми се закриха, направиха се и втори и трети форуми, имаше форуми и сайтове зад които стояха изцяло сутеньори, други се държеха от жрици, трети от оперативните, абе гольомо шоу. Така че на едни хора им се виждаше доста забавно всичкото това, но това е бизнес за много и то за адски много пари и никой не иска да пусне фандък на никой, и доста хора си платиха цената по един или друг начин - разбити семейства, осветляване в работата, по местоживеене с какво се занимаваш, някои бой ядоха, глоби имаше, коси с ножове се режеха, киселини, абе дивият запад си беше. Със сигурност вече тук има хора от ГДБОП, така че дами и господа успех и умната! И един съвет дръжте баба Линда далече от тук колкото и профила да има, че от нея ще ви започнат доста от проблемите.
По-леко с филмите.
Имаше жалки опити за възползване от нерегулираната среда от самозвани дришльовци, които успешно крънкаха от неориентирани хора, нищо повече. Всеки се вживява в някакви техни си мъгляви представи.
Дръж се на положение малко, нещата са далеч по-прости и ясни - има ниша с пари в нея, има и ползвачи, и използвачи, и работнички, и
търтеи. Както е навсякъде.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 13 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от Tralala »

Някакъв сводник се е регистрирал с 3-4 ника. В темата за София едни ги плюе, други хвали. По неграмотността се познава, че е един и същ. Нека модерацията се заеме с въпроса.
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от DarkDestroyer »

Така е. От един ИП адрес пише. Поразчистих малко раздела, но сводниците като цяло трябва да се разобличават в темите за да може хората като попаднат на темата да знаят, че има нещо нередно в обявата. Ако почне да наглее ще го банна.
Maniqka
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 3:00 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от Maniqka »

Има ли начин да се добавят роли на потребителите?

Тука колегите, както и аз сме забелязали, че дадения индивид с никове: jo9/ Ero1313/ BigT1/ Strat /оо1 пуска подвеждащи и лъжливи коментари:
http://www.ebalnik.net/viewtopic.php?p=7162#p7162
http://www.ebalnik.net/viewtopic.php?p=7181#p7181

Та мисълта ми е има ли как да се добавия няква роля за него и хора като него и никовете им да светнат в даден цвят и хората да не вземат за чиста монета неговите мнения?
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от DarkDestroyer »

Maniqka написа: Пет Апр 07, 2023 10:15 am Има ли начин да се добавят роли на потребителите?

Тука колегите, както и аз сме забелязали, че дадения индивид с никове: jo9/ Ero1313/ BigT1/ Strat /оо1 пуска подвеждащи и лъжливи коментари:
http://www.ebalnik.net/viewtopic.php?p=7162#p7162
http://www.ebalnik.net/viewtopic.php?p=7181#p7181

Та мисълта ми е има ли как да се добавия няква роля за него и хора като него и никовете им да светнат в даден цвят и хората да не вземат за чиста монета неговите мнения?
Има начин, но не мисля, че ще помогне, защото винаги могат да си направят нови акаунти. За съжаление винаги се намират разни сводници и фантазьори по форумите. Най-добрият начин за борба с тях е като ги разкривате в темите, в които пишат. Когато стане дискусия в дадена тема хората най-добре могат да преценят. От 1-2 мнения винаги има риск от разочарование. Да не говорим, че има хора с различни критерии и предпочитания.
javabear
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 09, 2023 12:36 pm

Re: Идеи за форума

Мнение от javabear »

има идеи за форума
1) забранете всички безполезни потребители, които пишат публикации като ... реклама с връзки... който и да е опитал. Тази информация е безполезна, точно както хората, които публикуват.
2) Когато изпращате информация за курва, винаги включвайте нейната снимка и телефонен номер, тъй като информацията за профила се губи и публикацията става неуместна, докато курвата все още е уместна. Това повишава стойността на форума.
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 13 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от Tralala »

Колко е интервалът между две мнения?
paco04
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 13 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от paco04 »

може ли да се банват или блокират потребителите тип спамери например има един индивид .. които се мисли за изключително оригиналнен като пише много неграмотно за половин година има над 200 мнения от които сигурно реално 10 смислени кисне по цял ден тук и осира редовно всички теми.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от deep »

paco04 написа: Чет Фев 29, 2024 3:02 am може ли да се банват или блокират потребителите тип спамери например има един индивид .. които се мисли за изключително оригиналнен като пише много неграмотно за половин година има над 200 мнения от които сигурно реално 10 смислени кисне по цял ден тук и осира редовно всички теми.
Да, може. Цъкваш върху линка на името на кой да е потребител и в страницата която се отваря цъкваш 'добави враг', така няма да виждаш мненията им. Простичко и без нужда от показност.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
razputin
Мнения: 314
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от razputin »

paco04 написа: Чет Фев 29, 2024 3:02 am може ли да се банват или блокират потребителите тип спамери например има един индивид .. които се мисли за изключително оригиналнен като пише много неграмотно за половин година има над 200 мнения от които сигурно реално 10 смислени кисне по цял ден тук и осира редовно всички теми.
Кой е пa тоа, да фана, та да го прибия ?!

Ма после нема ли да ти липсва щом си имал време да му прочетеш сичките неграмотни 200 мнения май нещо си са влюбил баце и тоа неосъзнато за тебе та привлича да знаеш.
Ти пробвай първо да си треснеш една хайдушка здравословна мое па да олабиш та да не си толкова напрегнат заради несподелената ти любоФфф
Последно промяна от razputin на Пет Мар 01, 2024 2:50 pm, променено общо 1 път.
Jo99
Мнения: 152
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 9 пъти

Re: Идеи за форума

Мнение от Jo99 »

Maniqka написа: Пет Апр 07, 2023 10:15 am Има ли начин да се добавят роли на потребителите?

Тука колегите, както и аз сме забелязали, че дадения индивид с никове: jo9/ Ero1313/ BigT1/ Strat /оо1 пуска подвеждащи и лъжливи коментари:
http://www.ebalnik.net/viewtopic.php?p=7162#p7162
http://www.ebalnik.net/viewtopic.php?p=7181#p7181

Та мисълта ми е има ли как да се добавия няква роля за него и хора като него и никовете им да светнат в даден цвят и хората да не вземат за чиста монета неговите мнения?
Хахахаха
Публикувай отговор