Споделяне на личен опит

fanetti.mazakura
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Авг 28, 2021 4:38 pm
Благодарен: 2 пъти

Споделяне на личен опит

Мнение от fanetti.mazakura »

Здравейте колеги!
В тази тема ще споделя малко личен опит при търсенето на компаньонка. Аз лично съм много капризен или по-скоро са ми високи изискванията и много трудно намирам. Какво правя аз, когато ми се доебе? Отварям за начало ало.бг и преравям обявите от първите 6-7 страници, като отварям в нови табове "интересните" обяви. След това започвям пресяване - хубаво чета цялата обява, най-вече описанието към обявата дали е написана грамотно. Както знаете циганите са масово неграмотни и това ми е първия филтър по който отсявам обявите. Тук искам да направя пояснение, че всяко правило си има изключение, но в 95% от случаите се оказвам прав. След това проверявам дали има коментари. Липсата на коментари повечето пъти не говори хубаво - повечето пъти е имало негативни коментари и са били изтрити, но и е възможно обявата да е от скоро, но опита ми говори, че повечето пъти е първото. Ако всеки ден разглеждате обявите в конкретен сайт след месец ще знаете повечето и новите ще ви се набиват на очи. Следващата стъпка която предприемам е да потърся в гугъл телефонния номер, да видя дали няма да излязат други обяви със същия телефонен номер. Ако излязат обяви по други сайтове с различни снимки - греда. При търсенето в гугъл на телефонния номер правя няколко комбинации - обявите в ало.бг телефонния номер е с празни интервали след третата и шестата цифра. Правя едно търсене с този формат на номера, второ без интервалите и трето като замествам 0 с +359. Следващата стъпка е да проверя снимките дали не са крадени някъде от интернет. За целта кликате на снимката, след това десен бутон на мишката "Copy link address" и го поставяте тук -> https://www.google.bg/imghp?hl=bg&ogbl (натискате фотоапаратчето и в бялото поле което ще се появи слагате копираното от предишната стъпка). По този начин ще видите дали снимките не са крадени от интернет, дали ги има по други обяви и т.н. Следващата стъпка която правя (от скоро, защото форума е сравнително от скоро) е да потърся телефонния номер в търсачката на форума, дали ще излезе някаква информация. След цялата процедура по филтрация и проверяване повечето пъти остават по няколко обяви. След това звъня по телефона и питам това което ме интересува, точната параметри на услугата и колко ще ми струва. От обаждането можете да изчерпите много информация, по самата интонация на гласа, как говори, дали се чува мъжки глас (сводник) или други женски гласове (колежки), как отговаря на въпросите - дали отговаря възпитано или се сопва. Не на всеки се отдава да анализира човек по телефона, просто ако го можете се възползвайте. Винаги искайте точен адрес по телефона, макар и повечето пъти да дават съседен номер на улицата или блока. Разгледайте адреса в Google Street View, да не се окаже някой катун. Аз лично хвърлям едно око и горе-долу къде би могло да паркирам в близост до дадения адрес. НИКОГА не носете повече от 50лв в повече в себе си спрямо цената на услугата (по телефона сте се разбрали колко ще иска за свирка без, отзад, време и т.н.). Аз лично 2 пъти съм ставал жертва на обир по време на взимането на душ. Тук имайте не едно, а две на ум. Ако ме питат как се казвам си измислям име, дори винаги ползвам едно и също. Мой личен съвет към вас е да не ходите пияни по компаньонки, от това могат да излязат само проблеми (от личен опит отново). Друго което се сещам да споделя с вас е, че по моя статистика по-читавите не работят през нощта, но и тук всяко правило си има изключение. С времето ще попаднете на няколко читави, които ще са коректни и ще ви харесва отношението и услугата, аз гледам да си намеря няколко такива и ходя само при тях, но с времето я изчезват в чужбина, я излизат от занаята и се започва търсенето на нови "сигурни" по алгоритъма описан по-горе в темата. Та, толкова за сега от мен, със сигурност пропускам още опит да споделя, ако се сетя нещо ще пиша коментари в темата. Надявам се на някого информацията и опита ми да са му от полза.
Поздрави!
Аватар
firego
Мнения: 51
Регистриран на: Съб Юни 12, 2021 12:19 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Споделяне на личен опит

Мнение от firego »

Горе долу и аз прилагам същите неща описани от теб, но според мен повечето хора не си дават зор да проверяват обявите. Едни ходят на ръш и каквото стане, а други може би са доволни на малко женско внимание и нямат проблем с лошата услуга като цяло.
Публикувай отговор