Не-еротични масажи

deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Не-еротични масажи

Мнение от deep »

Да препоръчваме тук качествени масажи без еротика, от жени.
Ако искате добро масажиране на цяло тяло, къде бихте отишли?
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: Не-еротични масажи

Мнение от DarkDestroyer »

deep написа: Нед Май 15, 2022 3:56 am Да препоръчваме тук качествени масажи без еротика, от жени.
Ако искате добро масажиране на цяло тяло, къде бихте отишли?
Тази тема не е ли за раздела за масажите? Или поне раздела 'Общи приказки'? Ако става въпрос за споделяне на материали ще я оставя в този раздел.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Не-еротични масажи

Мнение от deep »

DarkDestroyer написа: Нед Май 15, 2022 8:01 pm
deep написа: Нед Май 15, 2022 3:56 am Да препоръчваме тук качествени масажи без еротика, от жени.
Ако искате добро масажиране на цяло тяло, къде бихте отишли?
Тази тема не е ли за раздела за масажите? Или поне раздела 'Общи приказки'? Ако става въпрос за споделяне на материали ще я оставя в този раздел.
Не бях много сигурен и реших тук, но ако прецениш че другаде ще е по-добре, премести я, моля.
Идеята е за мнения за чисти масажи без друго, а онзи раздел е за еротични масажи все пак. Може би 'Общи приказки' ще да е по-подходящ, не знам.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Публикувай отговор