Bety ❤️ new - 0879863816

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 90
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Bety ❤️ new - 0879863816

Мнение от nightmaretg »

Колеги, някой посещавал ли е ето това момиче - https://www.alo.bg/8492935 .

Аз проявих интерес към обявата, т. к. в говорими езици е отбелязала само руски и реших, че тя е рускиня или украинка, а както е известно това са най-добрите жени в секса :) . Аз успях да се свържа и започнах да я питам на руски за условия, време адрес и т.н. Веднага усетих много силен и дразнещ акцент. Тя ми каза, че цената не била 300, както пише в обявата, а 350 (първа сигнална лампа за греда) и че цената е само за 1 тек (втора сигнална лампа за греда)
В един момент тя ме попита какъв съм по народност и като й казах, че съм българин, тя леко троснато ме попита на български защо й говоря на руски и от там нататък продължихме на български. (Това лично за мен е трета сигнална лампа за греда - пишейки, че говори само руски се опитва да подведе хората, че е рускиня.) В крайна сметка се оказа, че за вечерта, в която я търсих, тя няма терен и реших, че няма да се занимавам да търся хотели по нощите. Въпреки трите сигнални лампи за греди ще се радвам да чуя мнение и от колега, който е успял да я посети :) и съответно да потвърди или отхвърли моите подозрения.
Изображение
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Bety ❤️ new - 0879863816

Мнение от M4ogot »

В скоро време с все по увеличаващата им се нагласт, очаквам да почнат да се пускат и за 500 или 1000лв на час за едно свършване без екстри :) Но най-баналното е че щом се пускат явно има и такива които им се вържат :)
Bochko
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Юли 03, 2022 2:55 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Bety ❤️ new - 0879863816

Мнение от Bochko »

Въпрос на време е и няма как да бъде друго, при положение, че се навъдиха супер много отчаяни симпове, готови да ги дават тези пари.
byteman
Мнения: 66
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 19 пъти

Re: Bety ❤️ new - 0879863816

Мнение от byteman »

Много вдигнаха пенсиите и като за последно , някои дават много :)
Публикувай отговор