Блонди

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Lamiata
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 22 пъти

Блонди

Мнение от Lamiata »

Някой да е играл тук?
https://www.alo.bg/9341127
Не мога да видя номера а по обявата нищо не излиза
Barista
Мнения: 243
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2021 11:15 pm
Благодарил: 106 пъти
Благодарен: 15 пъти

Re: Блонди

Мнение от Barista »

Това и е другата обява според мен.

https://www.alo.bg/9248558

В полезрението ми е заради хубавите зърна.
Според мен 100/100 е от боята.
Това ме спира да платя кода на алото и да я посетя.
Аватар
надървен
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Фев 26, 2024 9:50 am
Благодарен: 1 път

Re: Блонди

Мнение от надървен »

Тя е и в двете обяви, Криси или Краси беше се кръстила. Мяркал съм също обява и сред масажите. От боята е, бил съм 1 път преди години с нея за половинка. Честно казано не бях впечатлен и не повторих, зъбките също бяха зле доколкото помня. По спомен беше зле и терена, опушено и застоял въздух, както и чаршафите май не се сменяха. Не вярвам нещата да са станали по-добре. Терена беше срещу арката на Александровска.
БатеБончо
Мнения: 204
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: Блонди

Мнение от БатеБончо »

Надървеният колега е напълно прав. Това е Криси, която в текста на обявата си се пишеше Краси и когато се обърнеш към нея така, тя те поправяше троснато, че е Криси.
Циганка. Наистина е срещу арката на Александровска.
Теренът е мизерен. Там се вихри и травеститът Мими.
Става за веднъж. Макар да очаквам Разпутин да се похвали как с правилно отношение и добро нейно настроение я е предразположил да му изпие чорабето.
Аватар
razputin
Мнения: 549
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 100 пъти
Благодарен: 156 пъти
Обратна връзка:

Re: Блонди

Мнение от razputin »

БатеБончо написа: Пон Фев 26, 2024 9:02 pm Надървеният колега е напълно прав. Това е Криси, която в текста на обявата си се пишеше Краси и когато се обърнеш към нея така, тя те поправяше троснато, че е Криси.
Циганка. Наистина е срещу арката на Александровска.
Теренът е мизерен. Там се вихри и травеститът Мими.
Става за веднъж. Макар да очаквам Разпутин да се похвали как с правилно отношение и добро нейно настроение я е предразположил да му изпие чорабето.
Тоа па @БатеБончо ти как реши че ше предразполагам некви там съблезъби мангалки - щото им знам диалекта ли. Ми аз знам още 12 ама всичките ми пийват чойрабето не за тва а щото съм точен.
А ти бате си хапвай там кротко акитата по-добре и не философтвай много върху моето битие.
Иначе за ревюта те бива и ти си пич когато не намесваш пословично любимите ти кафяви "вкусотии" с глазура - та кютай там и се радвай на живота и глей така да направиш щото да не ти се стори твърде кратък (поне си мий зъбите след похапване на кафяво ромско ако, да не те заболАт после)
Публикувай отговор