Палаво и секси бонбонче Алисиа Студентски Град - 0879597677

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
JohnGalt
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 12, 2021 7:33 pm

Палаво и секси бонбонче Алисиа Студентски Град - 0879597677

Мнение от JohnGalt »

Здравейте колеги,

да напиша впечатленията си от въпросното момиче. Бях миналата година там, така че нещата може да са се променили. Никът и е Алисиа намира се на последната спирка на 280 в Студентски Град в един нов голям блок. Пушачка, в лице е нищо особено дори грозновата. Пълна програма за 80 лева, свирката беше без желание и вяла. Пусна отпред и отзад без да се прави на интересна, но като цяло не се постара особено. Не миришеше долу и бих казал, че беше чиста. Свършихме работа, но е средна работа. Определено не беше с надномерно тегло.

https://adamieva.info/obiava-4664151/pa ... -bonbonche
ivaka90
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Юни 25, 2021 11:39 am
Благодарен: 3 пъти

Re: Палаво и секси бонбонче Алисиа Студентски Град - 0879597677

Мнение от ivaka90 »

И аз бях попадал на тази ,бях тръгнал за бърза половинка .Тя ме офертира за пълна програма .Навих се ,свирката найстина вяла.За стандарта беше зле мрънкаше че я боли и тн.ме се навиваше да сменяме пози ,редовните номера не така не иначе .За анала , единственото хубаво беше ,че беше разработен и се влезна бързо и без проблем. Като я засилих на задна поизцапа доста ,Абе направо си се насра .
Публикувай отговор