Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
hard
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 27, 2021 4:59 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 2 пъти

Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от hard »

https://www.alo.bg/9090106

Някой бил ли е тук? Мисля да я пробвам за половинка.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 66 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от водач_на_мпс »

Няколко пъти съм я посещавал. На стария терен се раздаваше много, яздеше брутално. :twisted: Сега на новия става, но е пасивна и без желание. Новият терен е на Лъвов мост и вече има баня.

Годините отговарят, снимките са актуални. Млада, красива българка от ромски етнос, в лице също е красива. Не говори на характерното 'х' и няма диалект.

Голям плюс е, че работи със записани часове! Не е конвейер и не ми се е налагало да чакам. С времето също е точна. Засича от минутата, в която влезна в стаята.

В секса качеството падна, но предвид другите в този ценови диапазон - става. Започна да прави дребни номера, например застава неудобно, за да не мога да я блъскам здраво или се прави, че не знае позата и как да си сложи краката. Преди не ползваше лубрикант и понеже е тясна, направо си ме стискаше, сега слага много и не ми е толкова кеф. Но пак си свършвам в нея(в презерватива). Френската е слаба откъм духане(смуче слабо), но компенсира с много слюнка и плюе върху хуя. Изчаква да се стече и хубаво разнася по целия ствол. Правила ми е френска без и не съм имал проблеми. Миризми също няма, чиста е.

Най-големият проблем за мен е, че не оставя телефона. Във всяка свободна минута, когато почивам, тя си чати с приятелки, вместо да ми обръща внимание и да се старае да ми е хубаво. Извинява се и продължава да чати. Трябва търпение с нея, все пак е дете. Така са тийнейджърките от тикток поколението. :)
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 66 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Някой ебал ли го е това котенце 0885733770

Мнение от водач_на_мпс »

Да, аз. Няколко пъти миналата година.
Ето ревюто ми - viewtopic.php?f=5&t=1783

Щом се е върнала на стария терен, е загубила редовни клиенти. Мен мен изгуби, заради постоянното чатене на телефона, дори тиктоци си гледаше последния път. Отношение 0. И от тогава не съм ходил.
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от paco04 »

Мда само заради тялото за нещо на бързо става но ако е за час към гредичка си пада според мен. Цигански номера буташ я дърпа се уж гъдел я било апатична и си гледа телефона. Разбрах ме се за час но като отидох каза само за половин можела съжелявала но не работела със записани часове което означава че и тенекии върже. Една дебела циганка я пази.
Patron
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 25, 2024 12:08 pm

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от Patron »

Аз също я посетих на ,,терена,, в Западен Парк. При мен се осети миризма и не се изкъпа нито преди, нито след сеанса. Да отвън седеше една дебела циганка в една кола. Мисля че беше синьо Пежо. Аз лично не препоръчвам, язък и за хубавото тяло и излъчване.
Публикувай отговор