Изабела 0892728965

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Изабела 0892728965

Мнение от razputin »

Айде обсъждайте я тука - секви клюки са на почит
https://www.alo.bg/6145472
Kassy
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Юни 04, 2024 2:47 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от Kassy »

Тази е най-рекламираната в коврите. Всички я хвалят.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от водач_на_мпс »

Kassy написа: Вто Юни 04, 2024 2:49 pm Тази е най-рекламираната в коврите. Всички я хвалят.
Не е вярно, че всички я хвалят! Хвалят я няколко човека, които са ѝ фенове. Това е нормално. Дълго време тя плащаше на kor, пари или в натура, и той триеше всички негативни мнения за нея. Това до преди няколко месеца, когато колега отиде при колежката ѝ - русата Мария със шкембето. Оная го претупала за 15мин при платен цял час. Тогава стана наплив от негативни коментари и ревюта по адрес и за двете. Вече май не работят заедно, скарали са се.

Факт е, че kor единствено позволяваше на Изабела да пише коментари. Тя стана смешна със саморекламата, която си направи - имала два луксозни апартамента в Младост и ходели айти-та да готвят в луксозната кухня... :laugh2: Това ми беше достатъчно да разбера, че е греда по моите критерии и да я пропусна. И нея и цялата ѝ групичка(вече бивша).

Факт е, че ако не пишете постоянно за нея, едвам достига 500 преглеждания на ден. Това казва всичко! Нито има сочно дупе, нито цици. Има къси крака. Не се целува. Е няма за какво да ходя при нея.
Izabella999
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 04, 2024 10:07 pm

Re: Изабела 0892728965

Мнение от Izabella999 »

водач_на_мпс написа: Вто Юни 04, 2024 9:20 pm
Kassy написа: Вто Юни 04, 2024 2:49 pm Тази е най-рекламираната в коврите. Всички я хвалят.
Не е вярно, че всички я хвалят! Хвалят я няколко човека, които са ѝ фенове. Това е нормално. Дълго време тя плащаше на kor, пари или в натура, и той триеше всички негативни мнения за нея. Това до преди няколко месеца, когато колега отиде при колежката ѝ - русата Мария със шкембето. Оная го претупала за 15мин при платен цял час. Тогава стана наплив от негативни коментари и ревюта по адрес и за двете. Вече май не работят заедно, скарали са се.

Факт е, че kor единствено позволяваше на Изабела да пише коментари. Тя стана смешна със саморекламата, която си направи - имала два луксозни апартамента в Младост и ходели айти-та да готвят в луксозната кухня... :laugh2: Това ми беше достатъчно да разбера, че е греда по моите критерии и да я пропусна. И нея и цялата ѝ групичка(вече бивша).

Факт е, че ако не пишете постоянно за нея, едвам достига 500 преглеждания на ден. Това казва всичко! Нито има сочно дупе, нито цици. Има къси крака. Не се целува. Е няма за какво да ходя при нея.
Господинът с късия разказ...Интересно ми е на теб ли някой ти дава нещо без пари,че си измисляш смешни и неверни истории или те е яд , че съм те изгонила или блокирала??? Как реши кои са ми приятелки и кои не и кой си ти ,че да ми казваш какъв сервиз да предлагам и на кой ,какво давам ??? И да с малки гърди съм ,но за дупето и краката ще имаш да взимаш...за момиче 1.65 висока и тежаща 50кг. Дали ? Обявата и снимките ми говорят достатъчни стига да можеш да четеш.Когато ми звъниш значи знаеш къде отиваш и какво се предлага при мен.Все пак си ми видял номера в обявата.А това,че имам гости ,които харесват различен тип срещи и явно си изкарват доста добре с мен за дълъг диапазон от време,ама грам не е твоя работа.А във форуми бях решила да не пиша ,просто защото нямаааа смисъл,но винаги ще се намери някой трол - ШОФЬОР НА МПС и ще е нужно да си получи отговора.Хайде да си жив и здрав и може да смениш професията с писател,но ме съмнява да ти потръгне.
Последно промяна от Izabella999 на Вто Юни 04, 2024 10:54 pm, променено общо 1 път.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Изабела 0892728965

Мнение от zhekov »

Тя пък и тук имала регистрация, язък за дългия ми коментар 🤣🤣🤣 ама все пак ще го постна


Май най-вече аз я хваля ама
Предполагам знаеш, че в коврите ме изкарват сводник и влюбен в Изабела щото я защитавам, да не казвам, че сигурно само аз говоря за нея и на 2-3 месеца се появява някой нов с "тука съм бил" 😀 Дали и как е плащала не знам, ама за триенето на негативните коментари си в (голяма) грешка, има доста негативни коментари за нея, не съм търсил, но предполагам, че ще ти излезнат коментари като търсиш по скумрия, кокали, скелет, болна, травестит и друго не се сещам.
Единственото триене на коментари за нея и с нея беше преди 2 години може би, когато се разбра, че някакъв отишъл мърляв и тя го изгонила май и той я нахранил в коврите(по спомен). Това го помня щото четох сеира и тогава за първи път й отворих обявата.
Колко апартаменти има не знам, ама съдейки по мен, на всеки редовен при нея е казала, че си увеличава цените, че се мести, че трябва да се изкъпе и какво ли още не.
Тази тема също е коментирана, като не искаш да ти се хвалят колко апартамента са си купили, спри да ходиш. Аз след 1 седмица излизам отпуска а имам да мина още 2, нали се сещаш какво ще ям после - ама поне ебах 😀 Като ай-ти човек мога да ти кажа, че хол, кухня и трапезария без стени е една голяма стая, която е добре подредена, но не и луксозна(в сравнение с моята е луксозна, за у вас не знам), аз лично там при нея и за нея не съм готвил, съмнявам се и някой друг да го прави, аз лично не бих дал 300+ лв за да сготвя на някой. Kor позволява на нея да пише коментари защото само тя отговаря адекватно или може би нормално, ходи кажи нещо за горгоната да видиш какво ще стане(пробвал съм го). Дупето й е сочно(за мен, който предпочита жени като Димана) ! Ако краката й не бяха къси щеше да е висока, ама на, ниска е.
И като за край, тук също мога да си оцветявам и удебелявам текста 🙂 😃

Мисля, че Биляна Дол е в по-луксозни апартаменти, особено този в Лозенец.
Не знам защо им гледаме парите, като ние им ги даваме и те си правят каквото си искат. Изабела си купува апартаменти, вечните 18ки се друсат
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от водач_на_мпс »

Жеков, не ѝ гледам парите, точно това е смешното. Тя сама се рекламира с апартаментите си. Като няма с какво друго...

Изабела, не съм идвал при теб, не съм ти звънял. Не ме привличаш.
MrUnknown
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Юни 07, 2022 1:15 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от MrUnknown »

Хм добра драма се получава само ми стана интересно защо човека трябва да си сменява работата какво лошо има да си шофьор по тази логика шофьорите от градският транспорт или дори пилотите на самолети трябва да се срамуват че работят това ако питаш мен да си компаньонка също не е лесно но щом предлагаш такива услуги трябва да можеш да носиш на критика и това че предполага какво е станало или не трябва по спокойно да се приема също за хваленето може и да не е имало изобщо но колегата с който е била да го е приел за хвалене в крайна сметка хора много различни вкусове също много здраве и хубав секс за всички
Izabella999
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 04, 2024 10:07 pm

Re: Изабела 0892728965

Мнение от Izabella999 »

MrUnknown написа: Сря Юни 05, 2024 8:29 am Хм добра драма се получава само ми стана интересно защо човека трябва да си сменява работата какво лошо има да си шофьор по тази логика шофьорите от градският транспорт или дори пилотите на самолети трябва да се срамуват че работят това ако питаш мен да си компаньонка също не е лесно но щом предлагаш такива услуги трябва да можеш да носиш на критика и това че предполага какво е станало или не трябва по спокойно да се приема също за хваленето може и да не е имало изобщо но колегата с който е била да го е приел за хвалене в крайна сметка хора много различни вкусове също много здраве и хубав секс за всички
Здравейте.Нямам нищо против професията му,а идеята ми беше за измислиците ,които пише.Никога не съм се хвалила с нищо и това може да се види в другия форум.Въпросният коментар ,за който господинът говори е на темата ,че съм се преместила от Младост 1А в Младост 4,защото някой си ме бил изгонил.Тогава просто написах,че на мен ми трябва самостоятелен апартамент заради гостите,които ме посещават .Много пъти съм казвала,че няма как да се харесваме всички,но това не означава да се плюем чрез лъжливи истории.
Последно промяна от Izabella999 на Сря Юни 05, 2024 9:04 am, променено общо 1 път.
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: Изабела 0892728965

Мнение от razputin »

Мацко мноо плямпаш и таа уста шти изеде гъзъ да знаеш. Ползвай я повече по предназначение и нема а сбръкаш.
Izabella999
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 04, 2024 10:07 pm

Re: Изабела 0892728965

Мнение от Izabella999 »

razputin написа: Сря Юни 05, 2024 9:03 am Мацко мноо плямпаш и таа уста шти изеде гъзъ да знаеш. Ползвай я повече по предназначение и нема а сбръкаш.
Много добре знам как да си използвам устата 😂 Всеки път я използвам спрямо нуждите....Когато за каквото се наложи 😊😊
MrUnknown
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Юни 07, 2022 1:15 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от MrUnknown »

Изглежда прекалено лесно се връзвате на провокация и сама си вредите така много информация споделяте а има хора който гледат само да направят интрига/драма вериятно и заради това колегата разпутин е пуснал този пост решението да не отговаряте не е грешка
Izabella999
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 04, 2024 10:07 pm

Re: Изабела 0892728965

Мнение от Izabella999 »

MrUnknown написа: Сря Юни 05, 2024 11:48 am Изглежда прекалено лесно се връзвате на провокация и сама си вредите така много информация споделяте а има хора който гледат само да направят интрига/драма вериятно и заради това колегата разпутин е пуснал този пост решението да не отговаряте не е грешка
Тук сте напълно прав и точно това мисля да направя за в бъдеще 😊 Благодаря ви
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Изабела 0892728965

Мнение от zhekov »

водач_на_мпс написа: Сря Юни 05, 2024 3:02 am Жеков, не ѝ гледам парите, точно това е смешното. Тя сама се рекламира с апартаментите си. Като няма с какво друго...

Изабела, не съм идвал при теб, не съм ти звънял. Не ме привличаш.
Нещата отиват към писане на глупости, не съм на 100% сигурен, но мисля, че не е писала някъде колко апартамента има, къде се намират, какво има в тях, кое колко струва. Трябва да е доста проста за да напише "Имам 5 апартамента от вас, в гаритидж парк(оная ливада до младост с шарените къщи, които не знам дали имат канализация)", със 120 инчови телевизори, роботи чистят, мият, готвят, перат и че си е купила гащи за 500лв на бърбъри(или там как се казваше марката) :D Ако го караш по спомени от подобен коментар в коврите - аз съм го писал, когато й отидох в новия апартамент :D коментара ще си го изтрия ако ми кажеш къде го е писала, да не седи така, че все едно ще се бия за нея :D

Ще допълня,
1. този коментар ще го изтрия
2. не си ходил при нея, но знаеш, че краката са й къси? как става това.
БатеБончо
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 44 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от БатеБончо »

zhekov написа: Сря Юни 05, 2024 1:55 pm

2. не си ходил при нея, но знаеш, че краката са й къси? как става това.
Стана наскоро.
Водачът на МПС ни вози с Изабела на задната седалка и докато й дигах краката, той погледна в огледалото за задно виждане.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Изабела 0892728965

Мнение от zhekov »

Тези потребители благодариха на автора БатеБончо за поста:
водач_на_мпс

Предполагам, че като сте я върнали там откъдето сте я взели после ти е врътнал свирка и той, а ти си му хрупал акитата :D

С една дума може да хареса, но не и да се оправдае?
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от водач_на_мпс »

zhekov написа: Сря Юни 05, 2024 1:55 pm
водач_на_мпс написа: Сря Юни 05, 2024 3:02 am Жеков, не ѝ гледам парите, точно това е смешното. Тя сама се рекламира с апартаментите си. Като няма с какво друго...

Изабела, не съм идвал при теб, не съм ти звънял. Не ме привличаш.
Нещата отиват към писане на глупости, не съм на 100% сигурен, но мисля, че не е писала някъде колко апартамента има, къде се намират, какво има в тях, кое колко струва. Трябва да е доста проста за да напише "Имам 5 апартамента от вас, в гаритидж парк(оная ливада до младост с шарените къщи, които не знам дали имат канализация)", със 120 инчови телевизори, роботи чистят, мият, готвят, перат и че си е купила гащи за 500лв на бърбъри(или там как се казваше марката) :D Ако го караш по спомени от подобен коментар в коврите - аз съм го писал, когато й отидох в новия апартамент :D коментара ще си го изтрия ако ми кажеш къде го е писала, да не седи така, че все едно ще се бия за нея :D

Ще допълня,
1. този коментар ще го изтрия
2. не си ходил при нея, но знаеш, че краката са й къси? как става това.

Жеков, все едно ме караш да търся прашките Бърбъри из мръсното бельо на Изабела. :D Сега имам работа, но довечера ще потърся коментара ѝ из мръсното, но луксозно бельо. И да, цитирам по спомен. Толкова лошо впечатление ми направи, че запомних част от него. Ако не е изтрит, ще го постна тук да се посмеем. Пък ако грешно съм запомнил или разбрал, се посмейте на мен. Все пак съм просто шофьорче. Важното е веселба да има! :dance2:
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Изабела 0892728965

Мнение от zhekov »

Като каза луксозно бельо, май се сетих за какво говориш :D Тогава се коментираше, че искала 30 лв за да си сложи бельо различно от това, с което отваря вратата, посреща. Това също май го коментирахме, там не си спомням да е казвала, че кухнята й е луксозна и че някой ще готви.
Най-много да е казала, че целия апартамент е на разположение(демек сте само двама) и не е нужно да се изчаквате с някой друг(визирам клиентите на колежката й)
Казах ви, че коментарите вървят към глупости, значи ще отидеш при нея и на вратата ще ти каже днес ми се яде смилянски боб, ей там ми е кухнята отивай и готви, какво, ще платиш 2 бона за да й сготвиш боб ли, къде се вари 8 часа и :D Тук може да се включи друг ай-ти да каже дали го е правил, аз лично не съм й давал 2 бона :D
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: Изабела 0892728965

Мнение от razputin »

Големи лакърдии големо чудо.
След смилянския боб пътя на темата неотлъчно води до специалността на Бате Бончо.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Изабела 0892728965

Мнение от zhekov »

razputin написа: Сря Юни 05, 2024 5:37 pm Големи лакърдии големо чудо.
След смилянския боб пътя на темата неотлъчно води до специалността на Бате Бончо.
А даже не съм го написал нарочно, знам, че се вари няколко часа и водата се сменя 3+ пъти :D По-рано забравих да напиша, че си представям как преди да свърши казва "трябва да отида да сменя водата на боба" и така 3+ пъти без да свърши и накрая идва и пищи тя е дърво, греда и т.н. обичайното :D
Ss1488
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: Изабела 0892728965

Мнение от Ss1488 »

Трябва ви специалист,даже може да взема да изкарам един бърз курс , та да ви взема парите. Не може такова внимание да отделите на една ковра. Даже скандал става. Я и ебете дупката на гъза и стига сте и вдигали акциите на тая пача,после що вдигат цените пачаврите
Публикувай отговор