ebalnik е по-добър от Kovri

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Коври ке падне :D
Последно промяна от deep на Нед Сеп 01, 2024 2:38 pm, променено общо 1 път.
Smart Men Don't Get Married
Аватар
razputin
Мнения: 539
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 150 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ма да са опраат бе, кат са мушмороци. Мойто са само предположения. Факт е, че ако се държат коректно нема кой юзър да ги напада - ма не са съвсем защитени никога щот у нас сичко е възможно - и на кьосето брада да поникне.

Аз доколкото разбирам админа им е що-годе свестен ма има някъв проЗ модератор Кор, дето беше упоменат и майка му също сто пъти тука, който явно се заяда и заради него може да ги пецкат по чорапи с немиени уюове па и може да дошло време да го лапа сополив, щом си развява коня и всички са се видели в чудо от него. Па може и да се кефи да го гньетат в сфинктера.

Факт е, че админа разправяше там некви лакърдии за кинти че юзърите били пишели много и за некви бъгове.

Оставам с впечатлението, че провайдъра си им е един и същ - не знам за кво сменят айпита въобще, ма не съм ип специалист, аз съм си прост курвар, там тря'а да са произнесе Данчо VPN-a с експертите му първокурсници.
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

:mrgreen: Админа си разтяга лакърдии, кво да праи момчето, няма да седне да снася. че IP-то му е блокнато в БГ.
Те и тия от ГДБОП са едни ИТ специалисти та знае ли се, ама каквото такова, лошото идва когато те погнат лично, е тогава си ебава майката всичко :mrgreen:
Smart Men Don't Get Married
natoporchen
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Авг 10, 2024 12:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от natoporchen »

deep написа: Нед Сеп 01, 2024 4:57 am :mrgreen: Админа си разтяга лакърдии, кво да праи момчето, няма да седне да снася. че IP-то му е блокнато в БГ.
Те и тия от ГДБОП са едни ИТ специалисти та знае ли се, ама каквото такова, лошото идва когато те погнат лично, е тогава си ебава майката всичко :mrgreen:
Ти хубаво ги разправяш сега тея врели некипели да се намираш на работа, ама респонс-а от сървъра няма нищо общо с IP-to, и сега и миналия път :)
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

natoporchen написа: Нед Сеп 01, 2024 5:15 am
deep написа: Нед Сеп 01, 2024 4:57 am :mrgreen: Админа си разтяга лакърдии, кво да праи момчето, няма да седне да снася. че IP-то му е блокнато в БГ.
Те и тия от ГДБОП са едни ИТ специалисти та знае ли се, ама каквото такова, лошото идва когато те погнат лично, е тогава си ебава майката всичко :mrgreen:
Ти хубаво ги разправяш сега тея врели некипели да се намираш на работа, ама респонс-а от сървъра няма нищо общо с IP-to, и сега и миналия път :)
Ама идеално ми е така да са врели-некипели, аз съм само ник в пространството, може да съм шизофреник и да се намирам на работа, нека да е респонс-а от сървъра и сега и миналия път.. докато спре да е 'респонс-а от сървъра' :mrgreen:
Как пък така 'респонс-а от сървъра' се срива всеки път по същото време когато се задейства апаратът по сигнал, бахти съвпадението...? 'Киберпрестъпност' правят DDoS атаки ли вече, бах мааму.

И да не е блокирано ИП-то все нещо ще има накрая, не съм ИТ специалист като повечето от вас :mrgreen:

После само да не плачкате в районното :mrgreen:
Smart Men Don't Get Married
natoporchen
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Авг 10, 2024 12:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от natoporchen »

deep написа: Нед Сеп 01, 2024 5:22 am
natoporchen написа: Нед Сеп 01, 2024 5:15 am
deep написа: Нед Сеп 01, 2024 4:57 am :mrgreen: Админа си разтяга лакърдии, кво да праи момчето, няма да седне да снася. че IP-то му е блокнато в БГ.
Те и тия от ГДБОП са едни ИТ специалисти та знае ли се, ама каквото такова, лошото идва когато те погнат лично, е тогава си ебава майката всичко :mrgreen:
Ти хубаво ги разправяш сега тея врели некипели да се намираш на работа, ама респонс-а от сървъра няма нищо общо с IP-to, и сега и миналия път :)
Ама идеално ми е така да са врели-некипели, аз съм само ник в пространството, може да съм шизофреник и да се намирам на работа, нека да е респонс-а от сървъра и сега и миналия път.. докато спре да е 'респонс-а от сървъра' :mrgreen:
Как пък така 'респонс-а от сървъра' се срива всеки път по същото време когато се задейства апаратът по сигнал, бахти съвпадението...? 'Киберпрестъпност' правят DDoS атаки ли вече, бах мааму.

И да не е блокирано ИП-то все нещо ще има накрая, не съм ИТ специалист като повечето от вас :mrgreen:

После само да не плачкате в районното :mrgreen:
И сайта пак е горе, кво прайме ся, ГДБОПе от кварталната кръчма? Тичай пак да подаваш сигнали :D
а че не си специалист по ИТ или каквото и да било друго, е видно и без да уточняваш.
stan
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Ное 27, 2021 4:23 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от stan »

Админът на коври беше писал, че няма пари за по-скъп хостинг. За това всеки месец в краят от хостбг го режат завалията.
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

natoporchen написа: Нед Сеп 01, 2024 8:07 am
И сайта пак е горе, кво прайме ся, ГДБОПе от кварталната кръчма? Тичай пак да подаваш сигнали :D
а че не си специалист по ИТ или каквото и да било друго, е видно и без да уточняваш.
Живи и здрави, тичкай да щракаш по клавиатурката на сайт, в който често се обсъждат проституиращи ненавършили 18, обменят се социални профили на жени без тяхно знание, да не говорим съгласие, с уговорката че се думкат за пари, което може изобщо да не е и вярно, и помагачи и сводници често се сбират там да рекламират стоката, или да дискредитират чуждата.
ГДБОП може да са пълни головодници, ама упоритостта винаги дава някакъв резултат накрая, питай 'Емил Кюлев' :mrgreen:

Като напише някой сополив тънкопишко там за дъщеря ти или жена ти как 'го прави за пари' и започне голямото менкане на фейсбуци и работни места на лични, да не пееш тогаз друга песничка относно 'сигналите в кварталната кръчма' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smart Men Don't Get Married
ChipiChapa
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Дек 11, 2023 12:08 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 15 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от ChipiChapa »

deep написа: Нед Сеп 01, 2024 10:35 am
natoporchen написа: Нед Сеп 01, 2024 8:07 am
И сайта пак е горе, кво прайме ся, ГДБОПе от кварталната кръчма? Тичай пак да подаваш сигнали :D
а че не си специалист по ИТ или каквото и да било друго, е видно и без да уточняваш.
Живи и здрави, тичкай да щракаш по клавиатурката на сайт, в който често се обсъждат проституиращи ненавършили 18, обменят се социални профили на жени без тяхно знание, да не говорим съгласие, с уговорката че се думкат за пари, което може изобщо да не е и вярно, и помагачи и сводници често се сбират там да рекламират стоката, или да дискредитират чуждата.
ГДБОП може да са пълни головодници, ама упоритостта винаги дава някакъв резултат накрая, питай 'Емил Кюлев' :mrgreen:

Като напише някой сополив тънкопишко там за дъщеря ти или жена ти как 'го прави за пари' и започне голямото менкане на фейсбуци и работни места на лични, да не пееш тогаз друга песничка относно 'сигналите в кварталната кръчма' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Вярно ли такива неща са ставали в коврите? Аз мислех че е само за помощ на ходещите по курви!
Аватар
razputin
Мнения: 539
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 150 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Тцтцтц, алеле, ти да видиш чудо ;)
srhshgsg
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Апр 16, 2023 1:27 am
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от srhshgsg »

ChipiChapa написа: Нед Сеп 01, 2024 2:46 pm
deep написа: Нед Сеп 01, 2024 10:35 am
natoporchen написа: Нед Сеп 01, 2024 8:07 am
И сайта пак е горе, кво прайме ся, ГДБОПе от кварталната кръчма? Тичай пак да подаваш сигнали :D
а че не си специалист по ИТ или каквото и да било друго, е видно и без да уточняваш.
Живи и здрави, тичкай да щракаш по клавиатурката на сайт, в който често се обсъждат проституиращи ненавършили 18, обменят се социални профили на жени без тяхно знание, да не говорим съгласие, с уговорката че се думкат за пари, което може изобщо да не е и вярно, и помагачи и сводници често се сбират там да рекламират стоката, или да дискредитират чуждата.
ГДБОП може да са пълни головодници, ама упоритостта винаги дава някакъв резултат накрая, питай 'Емил Кюлев' :mrgreen:

Като напише някой сополив тънкопишко там за дъщеря ти или жена ти как 'го прави за пари' и започне голямото менкане на фейсбуци и работни места на лични, да не пееш тогаз друга песничка относно 'сигналите в кварталната кръчма' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Вярно ли такива неща са ставали в коврите? Аз мислех че е само за помощ на ходещите по курви!
Като типичен олигофрен колегата говори врели-некипели, които само в неговата стая на бялата болница съществуват и слага хилещи се емотиконки, за да смегчи гнева на четящите, защото няма топки. Или иска да изрази, че се хили защото е дебил. Най-вероятно и двете.

В коври се обсъждат обяви от алото и адамиевата, никой не обсъжда малолетни проституиращи. Сводници 100% има, както и тук 100% има и ако някой се заблуждава ми е тъжно за него. Профили на жени се споделят без тяхно съгласие много ясно, както аз мога да постна линк към който си искам фейсбук или друг профил тук така мога да го направя и там, не е незаконно, не случайно е публично достъпна информация.

Като цяло там забелязвам доста по-малко умствено обременени да фъфлят абсолютни глупости и да се хапят едни други за пълните лайна.

Но е абсолютно вярно, че админа им е некадърен в АйТи-то и сайта има технически проблеми през седмица.
paco04
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от paco04 »

srhshgsg написа: Вто Сеп 03, 2024 3:53 am
Като цяло там забелязвам доста по-малко умствено обременени да фъфлят абсолютни глупости и да се хапят едни други за пълните лайна.

Но е абсолютно вярно, че админа им е некадърен в АйТи-то и сайта има технически проблеми през седмица.
е то така да, прав си, но някои тези за които говориш цъфнаха изведнъж тук на куп баннати и изритани именно от корвите и почнаха веднага да кензат тук по всички теми. Няма да давам примери всички ги знаем. Явно на админа тук не му се занимава много да вкарва ред и трие спам. Например тази тема е за раздел "Общи приказки" не за раздела компаньонки Сф.
Nikolaj
Мнения: 374
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

paco04 написа: Вто Сеп 03, 2024 5:52 am
srhshgsg написа: Вто Сеп 03, 2024 3:53 am
Като цяло там забелязвам доста по-малко умствено обременени да фъфлят абсолютни глупости и да се хапят едни други за пълните лайна.

Но е абсолютно вярно, че админа им е некадърен в АйТи-то и сайта има технически проблеми през седмица.
е то така да, прав си, но някои тези за които говориш цъфнаха изведнъж тук на куп баннати и изритани именно от корвите и почнаха веднага да кензат тук по всички теми. Няма да давам примери всички ги знаем. Явно на админа тук не му се занимава много да вкарва ред и трие спам. Например тази тема е за раздел "Общи приказки" не за раздела компаньонки Сф.
Ами те тези за които пишеш нали точно за това си им харесва тук. ;) Щото няма кой знае какъв контрол на спама и простотийте с които пълнят темите.Аз за това писах преди че по-скоро човек ще намери достоверна информация там отколкото тук. А който ще да ми се обижда.Бас ловя че тези които най-много го плюят и те го следят :P . ама нищо де нека се имат за много знаещи и разбиращи.
Аватар
razputin
Мнения: 539
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 150 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Бах таа философия.
Кат толко не ви харесва тоа форум щот сме прости и въ кефът коврите дето е цвета на ентеленцията, що влизате тука бе да го е'а ? Или получавате оргазми да ни са правите на мноо умни :mrgreen:
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Абе молим ти се. Най - ентелегентните, грамотните и знаещите са благоволили да се поразпишат пак тука. Каймакът на курварите, топа на топа, само хайвера.
В оня форум лижат задника на kor и пишат изсмукани от пръстите мнения и преразкази по картинка, ама то така се става списвател там.

Огромна част от свестните жени се изпопокриха или прегоряха от наплива на турбо селяни вследствие на постове от там и от датата преди това.
Този тип отворени форуми с достатъчна популярност и висок трафик са нездравословни и антипродуктивни за собствената си ниша (говоря конкретно за платен секс и подобни услуги и то в БГ, за форуми в други сфери и други страни е друго), това е иронията. Всеки мазен мангал и дивен селски дистарикат от каквито бъка в тази среда вече знае как да злоупотреби с него или с информацията от него. Един единствен по - описателен пост на сополанко, който не знае за какво да пише и за какво да си затрае е напълно достатъчен да извади от играта читава труженичка, която работи на нормална цена, лично съм преживял вече десетки такива. Особено тъпо се получава за супер попадения които си работят без да надават вой и са или без обяви или с много обрано присъствие в нета и някой тъпак се изтропка на метеното и ѝ плесне телефона и обясни как, какво и колко. Дотам.

Менкането на лични също е супер простотия, изглежда по-малка простотия докато не попаднеш на сополанкото от по-горе, който я пляска в дискорда примерно.
Или на замаскиран пимп дето на момента пали и отива да съобщи на 'непрото', че очевидно има спешна нужда от охрана каквато той предоставя.
Или "търговец на данни" дето иска бутилки с уиски/100лв за 'контакти' и си попълва колекцията от ентелегентните и после я трейдва с още 200 човека.
Или на селски бек с полицейска значка който събира такива по-самосиндикални и ходи да ги треска и после си развява значката и пита кога е втория ден в седмицата когато пак ще е безплатно за служители..
И т.н., и т.н. убавини и специфики от 'бранша'.

Ама най-ентелегентните не ги бригат тия работи, те гледат да си начешат езика и първосигналното си его, живи и здрави, могат да си чешат и двете в коврите.
Докато го има.
Smart Men Don't Get Married
Аватар
razputin
Мнения: 539
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 150 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Едно е сигурно - олигофрените и техната свита които напълзяха коврите всъщност представляват болшинството от клиентите на тия моми и от там всички тежки последствия за тоя тип услуга, от които същите тия олигофрени сега реват, нищо, че се шири мнението дето форумите нищо не били значели.
Част от същите умници и сие се пробват да се влачат и тука и да се пра'ат на много интересни, когато няма къде да дрискат.
Триста пъти предпочитам да дискутирам тука курви с Бате Бончо па дори и фетиша му по акита.
paco04
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от paco04 »

razputin написа: Съб Сеп 07, 2024 8:53 pm Част от същите умници и сие се пробват да се влачат и тука и да се пра'ат на много интересни, когато няма къде да дрискат.
я виж ти, поздрави! Какво добро самоописание си направи !
Аватар
razputin
Мнения: 539
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 150 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

paco04 написа: Съб Сеп 07, 2024 11:02 pm
razputin написа: Съб Сеп 07, 2024 8:53 pm Част от същите умници и сие се пробват да се влачат и тука и да се пра'ат на много интересни, когато няма къде да дрискат.
я виж ти, поздрави! Какво добро самоописание си направи !
Поздрави си предавай сам в огледалото, Пако ли си Саше ли си, все таа къв си. Точно за тебе е ясно че си допадате много с огледалния ти образ, даже може да се изчукате и да си родите още олигофренчета с него, щом в написасаното виждаш некой
различен от тебе самия, демек се правиш на ни лук ял ни мирисал.
Тъкмо като ви се пръкнат малки пишлемета с раздвоеня личност кат тебе, ше има още цървули със самочувствие, надявам се само за другия форум.
Последно промяна от razputin на Нед Сеп 08, 2024 1:09 pm, променено общо 1 път.
stan
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Ное 27, 2021 4:23 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от stan »

deep написа: Съб Сеп 07, 2024 1:57 pm Огромна част от свестните жени се изпопокриха или прегоряха от наплива на турбо селяни вследствие на постове от там и от датата преди това.
Този тип отворени форуми с достатъчна популярност и висок трафик са нездравословни и антипродуктивни за собствената си ниша (говоря конкретно за платен секс и подобни услуги и то в БГ, за форуми в други сфери и други страни е друго), това е иронията. Всеки мазен мангал и дивен селски дистарикат от каквито бъка в тази среда вече знае как да злоупотреби с него или с информацията от него. Един единствен по - описателен пост на сополанко, който не знае за какво да пише и за какво да си затрае е напълно достатъчен да извади от играта читава труженичка, която работи на нормална цена, лично съм преживял вече десетки такива. Особено тъпо се получава за супер попадения които си работят без да надават вой и са или без обяви или с много обрано присъствие в нета и някой тъпак се изтропка на метеното и ѝ плесне телефона и обясни как, какво и колко. Дотам.
На мен пък са ми много смешни такива, които се влюбват в курвите и си ги пазят само за себе си като razputin. Няма 200 лв да я наебе Деси/Вики и беснее в нейната тема, докато половината форум я кърти. За мен е важно да се разпиша при някоя добра, а вече дали ще повторя не е толкова важно. И това със сводниците, които ходят да тормозят добрите курви също е глупост. Първо 99% от курвите си имат сводници по начало и второ винаги една читава може да работи и без обяви и пак никой нищо не може да и направи. Мит е че форумите гонят добрите курви.

Също така е факт, че в коврите е пълно със сводници, фантазьори и чикибойци, които пишат пълни глупости и балъците им се вързват. В този форум се пише по-малко, просто защото няма за какво толкова да се споделя и като цъфне един фантазьор от коврите тук веднага в темата ще бъде разкрит като такъв и за това не смеят да се появяват. Ясно е че 99% от обявите не стават и няма какво да се коментират.
Аватар
razputin
Мнения: 539
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 150 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Тоа па цифункьо мазен ти тъп ли си или си мноо тъп ?! Що не погледнеш междувременно колко съм наебал и съм споделил мнение включително се прежалих веднъж и за любимата ти дрисла Вики дето още я наболява гъзъ от мене докато ти си бил на курва точно николко пъти щот кат те гледам колко ревюта имаш само си си изкъртил чепа от чекии.
И понеже не си просто тъп, а си единица мярка за тъпота и представителна извадка на смачканяците в съвременното общество щи кажа -докато смръцафръцняците кат тебе продължавате да й се слагате на таа и на такива кат нея дето ви се правят на велики и ви наглеят из темите и се държат с вас като с роби като идете да им давате пари, не ще ви обират заплатите а и заеми ще почнете да ходите да взимате заради тях, и ще квичите смачкани и наебани и те ще продължават да ви ебат и да ви тъпчат, тъкмо както се случва и в реалния живот па и в коврите за които говорим.
И накрая, глей да не се влюба и в тебе, че има да те сърби гъза.
Публикувай отговор