Саша от Украйна - 0885521295

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
hamster
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Май 15, 2022 9:14 pm
Благодарен: 8 пъти

Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от hamster »

https://www.alo.bg/7430585 0885521295
Терен в центъра близо до парк. Св. Никола. Мястото не е от най-дискретните, ама това ще почне да ме притеснява, когато Гала почне да ме кани да си пием кафето в ефир. На входа се засякох с предния клиент. То неминуемо, когато погледите ви се срещнат, в миг разбирате, че ти отиваш там, откъдето той идва. Картинка! Влизам и на първия етаж се открехва една врата, викам си тука съм и влизам (а ако не съм, ще имам да ви разказвам в какъв обяснителен режим съм изпаднал с живущите вътре). Е за там бях. Ама…. де е Сашето !? Посреща ме руса леля – дабъл Саша. Все едно е отвлечена от руснаците и един месец е тъпкана с дюнери. Години 40-45. Ама приветлива такава, викам си, какво пък, и без друго го обърнах на социално ведомство и само раздавам помощи на секви динозаври. Кеш и айде на леглото. Леля Сашка добре се постара. То не ми смука зърната, то не ми лиза кълбата, пък като я подхванах аз, удри… удри с топа… Слава Украйна! Стана ми забавно, като ме яхна и доближи лице над мен – ем тялото мирише на плодов лосион, ем от устата й се носи аромат на уиски. Това, в комбинация с акцента, все пак ме увериха, че туй си е баш Саша.
Не е лошо да си актуализира снимките, че подвеждат много. Инак за почитателите на раздела Russian mom, е тя е ваш‘та мама. Чистоплътна, приветлива, изпълнителна, но не е мойто.
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от jo9 »

Бил съм при Саша.
Жената е мила.
Около 40 год +
Свирката беше добра.
ivv21
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 18, 2023 7:59 pm

Re: Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от ivv21 »

Някой скоро да е бил и да даде актуално мнение?
themorph
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Мар 02, 2023 6:08 pm

Re: Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от themorph »

Последно една друга и ползваше телефона/обявата. Ама не ти казва докато не стигнеш там. На мен не ми хареса и си тръгнах. Та ако ти вдигне по телефона някоя без руски/украински акцент да знаеш, че не е Саша.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от deep »

themorph написа: Сря Ное 22, 2023 1:56 pm Последно една друга и ползваше телефона/обявата. Ама не ти казва докато не стигнеш там. На мен не ми хареса и си тръгнах. Та ако ти вдигне по телефона някоя без руски/украински акцент да знаеш, че не е Саша.
Една нисичка, слаба, без цици, към 40-те с рехава изрусена косица?
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
arti777@abv.bg
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юли 13, 2021 1:20 pm
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от arti777@abv.bg »

deep написа: Сря Ное 22, 2023 5:44 pm
themorph написа: Сря Ное 22, 2023 1:56 pm Последно една друга и ползваше телефона/обявата. Ама не ти казва докато не стигнеш там. На мен не ми хареса и си тръгнах. Та ако ти вдигне по телефона някоя без руски/украински акцент да знаеш, че не е Саша.
Една нисичка, слаба, без цици, към 40-те с рехава изрусена косица?
=========/
Да. Те и преди бяха 2те заедно, когато бяха на края на ул. Зайчар към Сливница.
Тая слабичката се пишеше Деси/ Моника и се заменяха взаимно.
Тая си спря обявите не знам защо. Явно още бачка без обява.
Абе не може да им разбереш схемите на курвите, ама това е тъпо.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Саша от Украйна - 0885521295

Мнение от водач_на_мпс »

И аз се разписах при Саша -
https://www.alo.bg/9282266

Снимките в старата обява са актуални - https://www.alo.bg/9321216

Теренът е между Зона Б-18 и Била.

Саша ми осъществи фантазията за руска милфка. Спрях се на нея основно, заради цената - 100лв. Другите две, които знам са едната на 250лв, другата на 350лв.

Саша е вежлива, усмихната жена. Има характерните черти - руса коса, сини очи, малко носле. Години около 45.

Добра френска. Много тясна вагина, свърши ме бързо. :) По време на секса казва по някоя мръсотийка на руски. :D Активна е, не лежи като труп както много българки. Доволен съм.
Публикувай отговор