Не добро попадение 0897282827

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Stoian2020
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Дек 21, 2022 8:20 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 1 път

Не добро попадение 0897282827

Мнение от Stoian2020 »

https://m.adamieva.info/obiava-4529938/ ... -bryunetka


Възрастта изглежда приблизително реална, но е по-пълна от това на снимките. Изглеждаше адекватна, без признаци за употреба на НВ. Въпреки стремежа за демонстрация на възпитание и изтъкването, че практикува само с кондом, според мен не беше наред хигиената. Бързо ми спадна още в началото и прекратих сеанса , след като усетих неприятна миризма, за което й казах в пряк текст, а тя отвърна, че не усещала неприятната миризма и, че скоро щял да й дойде цикъла.
zewuisss
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Яну 26, 2022 4:03 pm
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: Не добро попадение

Мнение от zewuisss »

Аз като бях при нея беше средна работа. После не успявах да се свържа. Май въртеше номера, че само с редовни го правила...Ти за пръв път ли си отишъл при нея?
Stoian2020
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Дек 21, 2022 8:20 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Не добро попадение

Мнение от Stoian2020 »

Да
pervert
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Ное 14, 2022 3:03 pm
Благодарил: 3 пъти

Re: Не добро попадение 0897282827

Мнение от pervert »

Аз съм и ползвал услугите два пъти преди 4-5г. Преди приемаше в един апартамент в Дружба 2. Нисичка, с много апетитно оформен задник с тесен ханш но без цици. Изглежда добре надупена на 4-ри крака. По спомен тогава даваше да си я чукам на воля надупена иначе е малко стегната по отношение нахигиената. Преди да ти сложи презерватив го трие с кърпички (въпреки, че съм се измил в банята преди това). Явно някаква мания има. Свирката не е нещо особено въпреки, че се опитва и старае но толкова си може просто.
Тогава не съм имал ядове с хигиената от нейна страна.
Като цяло нищо особено не е.
Публикувай отговор