Бягайте далече от тази!

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Scarface
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Юли 24, 2023 12:53 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 8 пъти

Бягайте далече от тази!

Мнение от Scarface »

Здравейте колеги реших да опитам с тази на снимките ми изглеждаше добре….
https://www.alo.bg/8170302#collapsecomments
0899752224
Отивам аз там посрещна ме с някаква раздърпана нощница вика ми влизай нито здравей нито нищо, влизам аз малко ме стрестна с външния и вид устните и бяха като някакви наденици прекалила е с хиалурона доста ама си викам така или иначе вече съм дошъл.
Викам и за 30мин казва ми 100 въпреки,че пише 80лв давам аз 80 даже и тези са и много ама айде намуси се ама нищо не каза..
Предложи ми директно секс без кондом за екстра от 100лв 🤮
Отказах разбира се, слага кондома тя и започва да го лапа свирката беше слаба
Минаха се 5 Мин сводника и започна да звънни да и дава зор
викам давай към секса съблече се и се обърна назадна като ме лъхнаха едни ужасни миризми на пот и т.н директно се отказах станах и си тръгнах.
БЯГАЙТЕ ОТ ТОВА ЗАРАЗЕНО КУЧЕ, ПАРИ НА ВЯТЪРА !!
antonio74
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Юли 05, 2023 3:01 pm

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от antonio74 »

🤣Колега един роман си писал с глупости....
Само да ти кажа че по нататака има много добри отзиви за нея,дори аз съм ходил много пъти при нея докъто бях в софия.
Сигорно си и ти бате поредният сводник умрял от глад но не е редно да спамиш мо момичетата който ги знаем и сме доволни от тях.
marian1212
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 24, 2023 8:05 pm

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от marian1212 »

Здравейте не бях влизал от досто време и си забравих профила за което се извинявам много
Сега видях че в форома става голям проблем тука се опитват да си правят вече анти реклама хахахахах
-Искам да кажа само че аз също съм ходил при нея казва се теди мега приятната мадама и е Българка
*Посреща клиентите си както трябва момичето просто думи нямам за нея
(Искам да помоля администраторите на ебалник да премахнат профилите на traper4o и Scarface по забелязаното от мен това са профили който пишат само негативни и невярни неша и нямат работа в този форум БЛАГОДАРЯ.
antonio74
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Юли 05, 2023 3:01 pm

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от antonio74 »

Да найстина е редно Администратор да вземе мерки.
Абе колега че ми стана интересно Scarface как така изреди от а до я всички негативи а момичето има други обяви в ало.бг с хубави коментари 🤣🤣🤣
Или си бил мега задръстения брат да се държи лошо с теб или си поредния тъп сводник който се прави на много знаен🤣🤣🤣
и как разбра и кой говори по телефона ????
ти да немаш някакви хипер умения братле 🤣🤣🤣
Май си умрял от глад с твойте мангалки и сега сриваш имиджа на едни от най добрите момичета в сф🤣🤣🤣
Чак яд ме хваща на такива педераси къто теб вън от форума ни.
АДМИНИСТРАТОР раскарайте този недоразвития от тук моля.
Scarface
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Юли 24, 2023 12:53 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 8 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Scarface »

Абе айде правите си по няколко профила сводниците да си хвалите курвите където за нищо не стават
Goldman
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Авг 21, 2022 10:47 pm
Благодарил: 143 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Goldman »

Тая за нищо не става. Греда!
antonio74
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Юли 05, 2023 3:01 pm

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от antonio74 »

🤣 Виж профила ми от кога е създаден мухло точно зарати твойте глупости профил тръгнах да си правя хахаха
Ти смятай какъв мухло си щом се оплакваш от всяка втора най вероятно проблема е в твоя телевизор 🤣🤣🤣
BateLudiq
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 24, 2023 9:45 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от BateLudiq »

Да работеше с още една чернокоса и двете предлагаха секс без кондом като исках информация директно се отказах сигурно са заразени и наистина много лоши коментари съм чел за тази кво я хвалите?
antonio74
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Юли 05, 2023 3:01 pm

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от antonio74 »

🫣🫣🫣🫣Бате ти си луд провиш си 100 профила да пишеш за едни и същи момичета празни глупости ти си бах ти здухания кретен хахахах вече няма да коментирам хората сами да правят преценка😏
Nasto66
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Авг 02, 2021 1:50 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 14 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Nasto66 »

Редовни номера на мангалите Сводници,научили са ги да режат времето и да искат пари за екстри,познати мангалски номера
Предатор
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Окт 31, 2022 12:43 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Предатор »

antonio74 :Е виждам кога ти е създаден профила преди 20 дена Мишкар мангалски 😂 Мики Маус си Голям =кучоглава Маймуно.
BA1HYU
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 7:15 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от BA1HYU »

Съвсем случайно antonio74 започва огромното си присъствие в форума именно с тънка реклама на тази курва. СигОрно тонката въобще не е мангал и е завършил 12клас, барем. Сега очаквам и от новия си профил, който е marian1212, да натрупа някой друг коментар и да продължи със защитата на стоката си.
Бате прозрачен си.
BA1HYU
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 7:15 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от BA1HYU »

Разрових се по форума и евала братоци, оправихте ми деня😂😂😂😂 Пълен цирк е тук. Сводници се бият до кръв за последното късче сиренясало месо😂
Като гледам скарфейса клони да е от конкуренцията на antonio74.
Тонката(Тишо пандата) пък му намерих фейсбука, писал се по професия гинеколог 😂😂😂😂 много оригинално баце, само дано наистина ти да не им правиш и техническия на курвите, че ще пламне София. А те тия курви колко са, май поне 4, 5😂 Само не ми казвай, че си паднал толкова долу да пускаш и майката на детето си.
Благодаря за всичките трохички, дето си оставил.
Основния жокер беше татуса с посредствения цитат и подпис отдолу Тихомир Макавеев, вижда се на снимките в тази тема. И другото беше препратка към профила на колега от форума, който явно добре те познава.

Така, Част от профилите под които се подвизава Тишката са petar95, koko20, gosho20, marian1212, antonio74 може да има и още много. От профилите си пише и негативни коментари за конкуренцията, в повечето случай набляга на смърдящи и гъбясали путки.
Не знам къде обаче му е бардака, има инфо за ул. Веслец и друг около парк Заимов
spartan
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от spartan »

BA1HYU написа: Вто Юли 25, 2023 6:05 pm
Не знам къде обаче му е бардака, има инфо за ул. Веслец и друг около парк Заимов
Има и една в хотела до езерото Суходол, която за нищо не става. Мисля, че и той се подвизава там.
Hoah80
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Фев 06, 2022 8:54 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Hoah80 »

antonio74 написа: Пон Юли 24, 2023 7:49 pm 🤣Колега един роман си писал с глупости....
Само да ти кажа че по нататака има много добри отзиви за нея,дори аз съм ходил много пъти при нея докъто бях в софия.
Сигорно си и ти бате поредният сводник умрял от глад но не е редно да спамиш мо момичетата който ги знаем и сме доволни от тях.
Въглен, няма да ти мине номера!
Traper4o
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Дек 03, 2022 12:54 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Traper4o »

Hoah80 написа: Вто Юли 25, 2023 10:52 pm
antonio74 написа: Пон Юли 24, 2023 7:49 pm 🤣Колега един роман си писал с глупости....
Само да ти кажа че по нататака има много добри отзиви за нея,дори аз съм ходил много пъти при нея докъто бях в софия.
Сигорно си и ти бате поредният сводник умрял от глад но не е редно да спамиш мо момичетата който ги знаем и сме доволни от тях.
Въглен, няма да ти мине номера!
СигУрно, У,У...... както и да е, не е толкова важно. Ходил съм и аз веднъж. Няма добри отзиви, апатични са......абе бургаЗка му раота.
Suzi
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юли 26, 2023 11:14 am

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Suzi »

🤣 Въй тъпанари
Последно промяна от Suzi на Сря Юли 26, 2023 5:08 pm, променено общо 1 път.
Предатор
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Окт 31, 2022 12:43 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от Предатор »

Аре кере маневра Крокодил 😂
razputin
Мнения: 384
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 67 пъти
Благодарен: 109 пъти
Обратна връзка:

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от razputin »

Предатор написа: Сря Юли 26, 2023 1:00 pm Аре кере маневра Крокодил 😂
:) :) :)
spartan
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Бягайте далече от тази!

Мнение от spartan »

Заглавието на темата казва всичко!
Публикувай отговор