Адриана

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Адриана

Мнение от paco04 »

https://www.alo.bg/5791705 0885865245
Някаква информация ? добре изглежда ;)
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Адриана

Мнение от M4ogot »

В Англия работи идва си в бг през няколко месеца и обикаля градовете. Готино тяло и цици не мн хубава в лице става за един максимум 2- 3 пъти само заради тялото и цената, защото е голямо дърво много амортизирана пасивна гнус я е за това онова.. и го прави с голяма апатия и нежелание все едно че надуваема кукла чукаш.
opiten
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Апр 02, 2022 10:45 am
Благодарен: 21 пъти

Re: Адриана

Мнение от opiten »

Адриана не става за тази работа. Толкова изнервено същество не бях виждал. Постоянно мрънка че нещо не и е добре, не дава да я пипаш, слага си ръката отдолу и не виждаш какво става, отказва пози, не спазва времето, постоянно командори и още много простотии. Силно не препоръчвам да се ходи. Тази женица има нужда от лечение.
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Адриана

Мнение от M4ogot »

opiten написа: Сря Сеп 20, 2023 7:37 am Адриана не става за тази работа. Толкова изнервено същество не бях виждал. Постоянно мрънка че нещо не и е добре, не дава да я пипаш, слага си ръката отдолу и не виждаш какво става, отказва пози, не спазва времето, постоянно командори и още много простотии. Силно не препоръчвам да се ходи. Тази женица има нужда от лечение.
Значи хептем е влошила колега. Явно преработва от лакомия обявите са активни от рано сутрин до вечерта. Аз като ходих не беше нервна но просто някак изморена, много пасивна и ужасно апатична бувално все едно надуваема кукла чукаш. Още от тогава не съм повтарял. А сега това мнение даже явно вече и за 1-3 пъти не става както бях написал.
Последно промяна от M4ogot на Сря Сеп 20, 2023 10:48 pm, променено общо 1 път.
turboto
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Ное 11, 2022 1:25 pm
Благодарен: 1 път

Re: Адриана

Мнение от turboto »

буквално ти скапва настроението тая пача ,няма такава апатия
Публикувай отговор