Готини и точни курви в София

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Ако не си забелезал тая тема я направих точно за споделяне на информация и съм споделил поне три информации тука. Ма се засра. И ако също ти прави впечатление бройката на тия дето не са виждали жена далече не се свежда до един човек с тоа манталитет тука са стотици идат и още.
А аз за тва те питах бил ли си или не си бил тия дни, щото ако имаше нещо по темата "готини и точни" щеше да е далече по-удачно, а То напоследък никой няма.
Ма чукча не читатель :roll:
Айде повече готини попадения пожелавам
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от paco04 »

Само за статистиката :
Nikolaj регистриран 15 септ 2021 346 мнения и 0.35 мнения на ден
razputin регистриран 1 юли 2023 с безумното число от 346 мнения и 1.07 мнения на ден.
Така че не знам кой насран но имаме безпорен победител в категорията "топ спамер".
Иначе относно тази тема според мен беше то едно време преди години когато имаше много точни готини и точни курви на разумни цени та спокойно межеше да похвалиш някоя. За съжаление това в момента много е деградирало и тези които са готини и точни работещи все още на поносими цени са по малко от 5 за цяла Сф. За мен в момента масови цени от 200, 250, 300 лв/ч и то само за базови екстри е абсолютно безумие и просто не си заслужава човек да се занимава с глупости.
Така че в момента ако похвалиш някоя това което ще стане е
1. Че и се изсипва маса народ и вече трудно ще може да се уредиш.
2. Ще вдигне цените
3. Ще намали качеството и ще се увеличи служебното отношение.
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

И се появява изведнъж paco04, който искаше да има специална тема за това коя не била гадна циганка
( https://ebalnik.net/viewtopic.php?t=402&start=80#p11332)
и като се създаде точно такава тема сега изтъква че немало смисъл да пишеме за точните щото ше се развали качеството и шсе дигнат цените.
Ебем ти логиката и заеби кое е безумно и кой кво как ма деменцията си е тегаво заболяване и определено води до насиране :mrgreen:
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от paco04 »

Ааа мерси че ми напомни само че аз друго бях имал в пред вид. Понеже темата бе "Внимание циганки" то повечето обяви в момента за Сф сигурно 80% от всички трябва да попадат там. Та понеже са толкова много по-лесно щеше да бъде да има тема за не-циганки :) Но това беше шега иначе това че не са циганки не ги прави автоматично "готини и точни" курви. Аз готини и точни работещи на разумни цени няма да споделям тук заради това което написах горе но гредите е хубаво да се знаят - да се избягват и да си оправят услугите ! Мисля всички ще са доволни да знаят кои са греди. Относно спама си има раздел за Общи приказки, а в този раздел всяка си има отделна тема.
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Мисла дето не е лошо да има готини и точни в отделна тема, ако не я засират секви кавали.
Язе още в началото рекох, че баш попаденията секи си ги къта.
Ма за некои като последната коментирана кво да си траеш бате - таа я знаят сички.
Ма като аз в темата за гредите на пиша - търса ленчето да речем, така и тука нема смисъл да се изшиват олигофрении с малоумни писания.
Както съм и съгласен за разсъждението по отношение на циганките.
А лакърдиите за коя ква била в частност и кой кво а правил с нея и как и го е турял могат да са си в отделни теми.
Предлагам така да приключиме тоа разговор щото като потребители все сме на едно мнение дето че искаме малко по-информативен форум.
И в тоа смисъл кретените ще продължавам да си ги хейтя, щото на тия спамери с тъпите им изцепки само със същото може да се противодейства.
Публикувай отговор