ebalnik е по-добър от Kovri

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
paco04
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от paco04 »

Леле тоя разпутин нещо яко му хлопа дъската няма такъв олигофрен ! С право те е изритал админа на корвите но намери място да сереш тук и да ти четем малоумията ! после колко смотани били корвите ...
Ss1488
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 71 пъти
Благодарен: 51 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Ss1488 »

Кво го налазихте разпутчето малолетни онанисти 🤣. Че е спамерче,така е. Ама па как ви сипва с голумия черпак , май много ви рови в сфинктерите 🤣
Аватар
razputin
Мнения: 540
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 151 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

paco04 написа: Нед Сеп 08, 2024 10:03 pm Леле тоя разпутин нещо яко му хлопа дъската няма такъв олигофрен ! С право те е изритал админа на корвите но намери място да сереш тук и да ти четем малоумията ! после колко смотани били корвите ...
Много интересно как ше ме изрита като немам регистрация там.
Или това е като баща ти да забрави, че те е произвел пиян съгрешавайки със сестра си за пореден път в кенефите на гара Левски, та за това си се родил малоумен, а е смотана системата, че е позволила някак си да ти издаде свидетелство, че да отраснеш до пълнолетиe макар с ментални па и сигурно физични недъзи. А и да те кръстят Пако като административно случайно пропуснат Глу- пред името ти, а то е щото са се смилили да не го д
сложат, че и без това съдбата ти е генетично предопределена да си квалитетен дебил рожба на кръвосмешение и да си изритан от живота въобще.
paco04
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от paco04 »

razputin написа: Пон Сеп 09, 2024 1:08 am
paco04 написа: Нед Сеп 08, 2024 10:03 pm Леле тоя разпутин нещо яко му хлопа дъската няма такъв олигофрен ! С право те е изритал админа на корвите но намери място да сереш тук и да ти четем малоумията ! после колко смотани били корвите ...
Много интересно как ше ме изрита като немам регистрация там.
Или това е като баща ти да забрави, че те е произвел пиян съгрешавайки със сестра си за пореден път в кенефите на гара Левски, та за това си се родил малоумен, а е смотана системата, че е позволила някак си да ти издаде свидетелство, че да отраснеш до пълнолетиe макар с ментални па и сигурно физични недъзи. А и да те кръстят Пако като административно случайно пропуснат Глу- пред името ти, а то е щото са се смилили да не го д
сложат, че и без това съдбата ти е генетично предопределена да си квалитетен дебил рожба на кръвосмешение и да си изритан от живота въобще.
Точно 2013 когато дойде почти заедно с няколко други от корвите които си признаха че са изгонени на куп от корвите и веднага почнахте да храните колко са зле корвите. Скоро преди това почна твоето великото сране тук, айде пък като че ли да не си спамил/срал преди по същия начин на друго място/там нали!? голяма случайност нали? Врачански селски лайномет вземи напиши някаъв вулгарен роман поезия на дебилен български примесен с врачански диалект и му се радвай колко само си остроумен. Ти си просто един селски врачански боклук излязъл от врачанската лудница търсещ някаква изява някъде мажещ с лайната си тук и които не знайно защо админи толерира ?!? И не ми отговаряй повече защото въобще не не си правя труда да ти чета постовете !
Аватар
razputin
Мнения: 540
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 151 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Маллии колко време ти требваше да издрайфаш некъв елементарен бълвоч с лайняния си мозък на амеба. Или тва го сънува като чичковците ти биха следобедната ижекция да не буйстваш из заведението.
Само лекинко а са не забакнеш от злоба, че моа да получиш неко гръч и освен да ти са запенат лигите мое и да са насереш от напъване. Или я си затъкни отзаде един мамул - ма то па ше почне да ти избликва през ушите.
То се таа, кат гледам не ти пречи на тебе ти и без тава си одиш се посран ма смръдиш на другите деба.
Па точно ти ше ми кажеш на кои постове да отговрям - то тва да не си прави труда е требвало да го рекат на баща ти ма е вече твърде късно. Поне кажи на тоа дет ти поддържа болестта че твойта се не лекува да си направи труда а ти смени хапчетата, медицината е напреднала дотам, че мое поне да ти подтисне насирането другото за съжаление е патология.
Последно промяна от razputin на Пон Сеп 09, 2024 10:42 pm, променено общо 3 пъти.
Аватар
razputin
Мнения: 540
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 151 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ss1488 написа: Нед Сеп 08, 2024 10:40 pm Кво го налазихте разпутчето малолетни онанисти 🤣. Че е спамерче,така е. Ама па как ви сипва с голумия черпак , май много ви рови в сфинктерите 🤣
Не моа да понасят собствената си шизофрения и малоценност - ту коврите им лоши ту тоа форум не им е уйдисва, ту дискорда, па администраторите им виновни, па модераторите па разпутин и целия свет, че тия са нефелни и не знаат да си намерат къде им е носа та да го избришат и къде кура та да си ударат чекия без да си причинат тежка телесна повреда и в двата случая.
Последно промяна от razputin на Вто Сеп 10, 2024 12:54 am, променено общо 5 пъти.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 109
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 83 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от водач_на_мпс »

Поредната организирана атака на групичка изнудвачи комплексари в коврите! Този път срещу Виктория - https://www.alo.bg/9023850

Абе смотаняци от коврите, цяло лято момичето го немА и вий не спряхте да питате къде е, в Германия ли работи пак и кога ще се връща. Върна се, изредихте ѝ се, обаче не ви е пуснала без презерватив или отказала да ви прави федерос и я засипахте със обиди без аргументи. Ако вас е обслужила с отвращение и презрение, то мен - не. И понеже сте големи разбирачи айде дайте друга, която за 100лв изглежда като Виктория и прави истински стандарт? Не само във региона на Студенстки/Витоша, а в цяла София. Айде поне една дайте да видиме.
Nikolaj
Мнения: 376
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

razputin написа: Чет Сеп 05, 2024 10:51 pm Бах таа философия.
Кат толко не ви харесва тоа форум щот сме прости и въ кефът коврите дето е цвета на ентеленцията, що влизате тука бе да го е'а ? Или получавате оргазми да ни са правите на мноо умни :mrgreen:
Не бе пич, пак не си разбрал. Форума си е сглобен добре,само му трябва по-сериозна модерация и недорузоменията и болните мозъци ще изхвърчат на секундата.Аз и сега влизам да се забавлявам или да обменим инфо с приятелчета.Рядко но влизам и не за да споря с такива като теб. Не се изненадвай не всички са спамаджии като теб или фантазьорчета като deep :P Тъпо е да плюеш по всеки който има различно мнение от твоето.Ако спореше с аргументи е друга бира както се казва. Но ти просто явно си тъпо парче или ти е кеф да дразниш хората.Каквото и да е, комплексите не се избиват във форуми. Но за теб това явно е основно забавление.Не го приемай като заяждане,казах ти рядко влизам тук просто защото полезна информация намирам другаде. А не защото ми е кеф да споря с такива като теб.Както искаш така ме разбирай.
Аватар
razputin
Мнения: 540
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 151 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Мерси много брато ! Ей, добре, че беше ти да ми овориш очите, дето форума е сглобен добре и въобще за кво са сглобени форумите. Отивам да си намеря аргументи, ако случайно знаеш в коя железария се намират евтино, пиши на лични. Бе я пиши на публични, че кат гледам на много им трябват не само аргументи ми и акъл да сглабят мнения па и очила им теябват да четат кво пише.
Много благодара още веднъж.
Cheffonv
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2024 9:14 pm
Благодарен: 1 път

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Cheffonv »

водач_на_мпс написа: Пон Сеп 09, 2024 11:45 pm Поредната организирана атака на групичка изнудвачи комплексари в коврите! Този път срещу Виктория - https://www.alo.bg/9023850

Абе смотаняци от коврите, цяло лято момичето го немА и вий не спряхте да питате къде е, в Германия ли работи пак и кога ще се връща. Върна се, изредихте ѝ се, обаче не ви е пуснала без презерватив или отказала да ви прави федерос и я засипахте със обиди без аргументи. Ако вас е обслужила с отвращение и презрение, то мен - не. И понеже сте големи разбирачи айде дайте друга, която за 100лв изглежда като Виктория и прави истински стандарт? Не само във региона на Студенстки/Витоша, а в цяла София. Айде поне една дайте да видиме.
Точно така колега, по не бяха обиди и какво ли не се изсипа върху момичето, което е най-красиво и не може да се сравнява с циганките в студентски град и техните долни номера, аз лично също съм бил при нея няколко пъти и ми беше супер, може ли да си представиш каква , злоба и неуважение се изсипа, един от колегите даже я заплаши че на майка и ще пише, защото е работила това, това все едно да кажа и аз на неговата майка или жена му че по курви ходи , то процеса е двустранен ( мъжка курва), както се изрази един човек. Всеки има право да прави това каквото иска и на никой не му е работа да се меси в чуждите неща..., като не ти харесва момичето не ходи, при всеки е индивидуално....циганчета колкото си искаш в ст. град , те сигурно номера не правят, даже са ужасни...
Nikolaj
Мнения: 376
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

razputin написа: Сря Сеп 11, 2024 4:43 pm Мерси много брато ! Ей, добре, че беше ти да ми овориш очите, дето форума е сглобен добре и въобще за кво са сглобени форумите. Отивам да си намеря аргументи, ако случайно знаеш в коя железария се намират евтино, пиши на лични. Бе я пиши на публични, че кат гледам на много им трябват не само аргументи ми и акъл да сглабят мнения па и очила им теябват да четат кво пише.
Много благодара още веднъж.
Точно такъв отговор очаквах от теб. :D
Аватар
razputin
Мнения: 540
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 98 пъти
Благодарен: 151 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Евала, кат ми затребва врачка шсе обърна задължително към тебе.
Аре вече по същество, мисла сичкото оратор и профайлър се изврека тука по въпроса за Разпутин и колко е проз тоа комплексар. Ако па ви са жвака още, направете си му тема, да са чуства важен и той в живота.
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

razputin написа: Сря Сеп 11, 2024 4:43 pm Мерси много брато ! Ей, добре, че беше ти да ми овориш очите, дето форума е сглобен добре и въобще за кво са сглобени форумите. Отивам да си намеря аргументи, ако случайно знаеш в коя железария се намират евтино, пиши на лични. Бе я пиши на публични, че кат гледам на много им трябват не само аргументи ми и акъл да сглабят мнения па и очила им теябват да четат кво пише.
Много благодара още веднъж.
А, той тоя глупчо е тъп на гъдулка, комплексар до мозъка на костите си и прави/е правил абсолютно всичко, за което лицемерно се жалва от 'другите'. Много, ама много тъпо парче, но пък самочувствие вади... :roll: ; от къде го вади - някъде отзад го вади.
Последно промяна от deep на Пет Сеп 13, 2024 10:09 pm, променено общо 2 пъти.
Smart Men Don't Get Married
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Nikolaj написа: Вто Сеп 10, 2024 11:43 pm
razputin написа: Чет Сеп 05, 2024 10:51 pm Бах таа философия.
Кат толко не ви харесва тоа форум щот сме прости и въ кефът коврите дето е цвета на ентеленцията, що влизате тука бе да го е'а ? Или получавате оргазми да ни са правите на мноо умни :mrgreen:
Не бе пич, пак не си разбрал. Форума си е сглобен добре,само му трябва по-сериозна модерация и недорузоменията и болните мозъци ще изхвърчат на секундата.Аз и сега влизам да се забавлявам или да обменим инфо с приятелчета.Рядко но влизам и не за да споря с такива като теб. Не се изненадвай не всички са спамаджии като теб или фантазьорчета като deep :P Тъпо е да плюеш по всеки който има различно мнение от твоето.Ако спореше с аргументи е друга бира както се казва. Но ти просто явно си тъпо парче или ти е кеф да дразниш хората.Каквото и да е, комплексите не се избиват във форуми. Но за теб това явно е основно забавление.Не го приемай като заяждане,казах ти рядко влизам тук просто защото полезна информация намирам другаде. А не защото ми е кеф да споря с такива като теб.Както искаш така ме разбирай.
Вземи да се научиш да буквуваш думите правилно като за начало и чак после се опитвай да разсъждаваш на глас.
По-голямо недорАзумение от тебе тук трудно може да се намери. То не са комплекси, то не са чудо, месеци наред офтопик излияния и емотиконни войни с други бастуни на твоето ниво в хисторито ти и имаш очи да говориш за комплекси и спамаджии.

Погледни Dunning - Kruger effect. Изследването е правено като по еталон точно за тебе.
Smart Men Don't Get Married
sfpolice
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 13, 2024 8:26 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от sfpolice »

Загорелите пъпчасали чикибойци от Корите са ми изтрили всички коментари и мнения, също така не ми допускат нови коментари и мнения защо ли ?

П.С идва ГД БОП носи два казана с БОБ
Nikolaj
Мнения: 376
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Пет Сеп 13, 2024 10:00 pm
Nikolaj написа: Вто Сеп 10, 2024 11:43 pm
razputin написа: Чет Сеп 05, 2024 10:51 pm Бах таа философия.
Кат толко не ви харесва тоа форум щот сме прости и въ кефът коврите дето е цвета на ентеленцията, що влизате тука бе да го е'а ? Или получавате оргазми да ни са правите на мноо умни :mrgreen:
Не бе пич, пак не си разбрал. Форума си е сглобен добре,само му трябва по-сериозна модерация и недорузоменията и болните мозъци ще изхвърчат на секундата.Аз и сега влизам да се забавлявам или да обменим инфо с приятелчета.Рядко но влизам и не за да споря с такива като теб. Не се изненадвай не всички са спамаджии като теб или фантазьорчета като deep :P Тъпо е да плюеш по всеки който има различно мнение от твоето.Ако спореше с аргументи е друга бира както се казва. Но ти просто явно си тъпо парче или ти е кеф да дразниш хората.Каквото и да е, комплексите не се избиват във форуми. Но за теб това явно е основно забавление.Не го приемай като заяждане,казах ти рядко влизам тук просто защото полезна информация намирам другаде. А не защото ми е кеф да споря с такива като теб.Както искаш така ме разбирай.
Вземи да се научиш да буквуваш думите правилно като за начало и чак после се опитвай да разсъждаваш на глас.
По-голямо недорАзумение от тебе тук трудно може да се намери. То не са комплекси, то не са чудо, месеци наред офтопик излияния и емотиконни войни с други бастуни на твоето ниво в хисторито ти и имаш очи да говориш за комплекси и спамаджии.

Погледни Dunning - Kruger effect. Изследването е правено като по еталон точно за тебе.
:P :D :D Биеш ме признавам си. Ама знаеш ли в какво..? Сега вземи бавничко ако щеш и с химикалче да си преброиш правописните грешки в 3 и половина изречения. :D :D :D Аз с такива професори на мисловната дейност и лауреати на фантастичните разказчета никъде другаде не съм срещал.Само тук и вие си се знаете поименно предполагам.Забавляваш ме ...ама честно.
deep
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 50 пъти
Благодарен: 36 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Nikolaj написа: Съб Сеп 14, 2024 9:04 pm
deep написа: Пет Сеп 13, 2024 10:00 pm
Nikolaj написа: Вто Сеп 10, 2024 11:43 pm

Не бе пич, пак не си разбрал. Форума си е сглобен добре,само му трябва по-сериозна модерация и недорузоменията и болните мозъци ще изхвърчат на секундата.Аз и сега влизам да се забавлявам или да обменим инфо с приятелчета.Рядко но влизам и не за да споря с такива като теб. Не се изненадвай не всички са спамаджии като теб или фантазьорчета като deep :P Тъпо е да плюеш по всеки който има различно мнение от твоето.Ако спореше с аргументи е друга бира както се казва. Но ти просто явно си тъпо парче или ти е кеф да дразниш хората.Каквото и да е, комплексите не се избиват във форуми. Но за теб това явно е основно забавление.Не го приемай като заяждане,казах ти рядко влизам тук просто защото полезна информация намирам другаде. А не защото ми е кеф да споря с такива като теб.Както искаш така ме разбирай.
Вземи да се научиш да буквуваш думите правилно като за начало и чак после се опитвай да разсъждаваш на глас.
По-голямо недорАзумение от тебе тук трудно може да се намери. То не са комплекси, то не са чудо, месеци наред офтопик излияния и емотиконни войни с други бастуни на твоето ниво в хисторито ти и имаш очи да говориш за комплекси и спамаджии.

Погледни Dunning - Kruger effect. Изследването е правено като по еталон точно за тебе.
:P :D :D Биеш ме признавам си. Ама знаеш ли в какво..? Сега вземи бавничко ако щеш и с химикалче да си преброиш правописните грешки в 3 и половина изречения. :D :D :D Аз с такива професори на мисловната дейност и лауреати на фантастичните разказчета никъде другаде не съм срещал.Само тук и вие си се знаете поименно предполагам.Забавляваш ме ...ама честно.
Ок, тъпчо.
Smart Men Don't Get Married
Nikolaj
Мнения: 376
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Нед Сеп 15, 2024 10:26 am
Nikolaj написа: Съб Сеп 14, 2024 9:04 pm
deep написа: Пет Сеп 13, 2024 10:00 pm

Вземи да се научиш да буквуваш думите правилно като за начало и чак после се опитвай да разсъждаваш на глас.
По-голямо недорАзумение от тебе тук трудно може да се намери. То не са комплекси, то не са чудо, месеци наред офтопик излияния и емотиконни войни с други бастуни на твоето ниво в хисторито ти и имаш очи да говориш за комплекси и спамаджии.

Погледни Dunning - Kruger effect. Изследването е правено като по еталон точно за тебе.
:P :D :D Биеш ме признавам си. Ама знаеш ли в какво..? Сега вземи бавничко ако щеш и с химикалче да си преброиш правописните грешки в 3 и половина изречения. :D :D :D Аз с такива професори на мисловната дейност и лауреати на фантастичните разказчета никъде другаде не съм срещал.Само тук и вие си се знаете поименно предполагам.Забавляваш ме ...ама честно.
Ок, тъпчо.
:P Зацикли нещо,а.? Тъпо ми е да споря с идиоти и не ми е целта да се заяждам за глупости. Ама много сте тук бе пич прескачате се направо. :D
paco04
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от paco04 »

водач_на_мпс написа: Пон Сеп 09, 2024 11:45 pm Поредната организирана атака на групичка изнудвачи комплексари в коврите! Този път срещу Виктория - https://www.alo.bg/9023850

Абе смотаняци от коврите, цяло лято момичето го немА и вий не спряхте да питате къде е, в Германия ли работи пак и кога ще се връща. Върна се, изредихте ѝ се, обаче не ви е пуснала без презерватив или отказала да ви прави федерос и я засипахте със обиди без аргументи. Ако вас е обслужила с отвращение и презрение, то мен - не. И понеже сте големи разбирачи айде дайте друга, която за 100лв изглежда като Виктория и прави истински стандарт? Не само във региона на Студенстки/Витоша, а в цяла София. Айде поне една дайте да видиме.
Само че какъв им е проблема да го правят и тук ? Даже още по лесно ще могат го правят тук след като няма никакъв контрол. И тук сводниците си четат и ако им се удаде възможност си рекламират жените или плюят по конкуренцията или по тези които са отказали да им плащат. Например има един (да не пиша кой е че ще каже че си измислям :) ) но си е сложил снимката в подписа и почти съм сигурен че на един по лукс бърдак във Витоша с по натокани курвета, го видях набързо да излиза от една стая и да влиза в друга (просто има много запомняща визия).Възможно е и да греша но пък факт че този по едно време често пускаше уж някакви запитвания за разни момичета на по 250-300-400 лв/ч често създаваше някаква лека драма с измислена история и почти никога не получаваше отговор но продължаваше да пуска нови запитвания... и то в пред вид че над 90% от потребителите на този форум не посещават такъв клас компаньонки на такива цени. В крайна сметка за такива суми нали всичко би трябвало да е топ та какво да ги коментираме тук?!? ... Та защо ли го прави ? освен да пуска някакви рекламни стрелички.

Или онази тема за Меги дето все я съживяват. Все ще се намери някой с 1-3 мнения на кръст или наскоро регистриран да напише "Какво става с Меги" и скоро се намира друг съмнителен "Аз бях с Меги... върнала се е ... еди къде си прави оргии"
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 109
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 83 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от водач_на_мпс »

Пацо и аз подозирам тоя юзер със косматото шкембе и ланец на плажа. Мисля че него визираш. Защото той пръв рекламира Анастасия встреча след което се покри. Даже в една тъпа тема, където не се пишат директно имената я описа "млада украинка със манекенска визия".
Публикувай отговор