добър вечер 0876570506

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от deep »

Angel Nikolaev написа: Вто Яну 16, 2024 4:23 pm Въпросната е болна от сифилис и заразява..... това че е с гола глава,супер слаба и изпита, необръсната и със смърдяща путка бледнее пред това, че е болна и заразява..
Голям провал не знам как изобщо има клиенти...
Сифилисът ти е по-малкият проблем в този контекст, тествай се за спин.
Отделно шанса да има херпес, трихомони и цялата плеяда ВБ е напълно реален.

Има една нашумяла фраза по Американските ширини в нета - Fuck around and Find out - в приблизителен превод - правѝ простотии и ще си го получиш.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
razputin
Мнения: 419
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 77 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от razputin »

deep написа: Съб Яну 27, 2024 10:48 pm
Angel Nikolaev написа: Вто Яну 16, 2024 4:23 pm Въпросната е болна от сифилис и заразява..... това че е с гола глава,супер слаба и изпита, необръсната и със смърдяща путка бледнее пред това, че е болна и заразява..
Голям провал не знам как изобщо има клиенти...
Сифилисът ти е по-малкият проблем в този контекст, тествай се за спин.
Отделно шанса да има херпес, трихомони и цялата плеяда ВБ е напълно реален.

Има една нашумяла фраза по Американските ширини в нета - Fuck around and Find out - в приблизителен превод - правѝ простотии и ще си го получиш.
На подобни в казармата им казвахме "бактериално оръжие" - въртеха свирки и се чукаха без капут до оградата на школата.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от deep »

razputin написа: Нед Яну 28, 2024 1:33 pm
deep написа: Съб Яну 27, 2024 10:48 pm
Angel Nikolaev написа: Вто Яну 16, 2024 4:23 pm Въпросната е болна от сифилис и заразява..... това че е с гола глава,супер слаба и изпита, необръсната и със смърдяща путка бледнее пред това, че е болна и заразява..
Голям провал не знам как изобщо има клиенти...
Сифилисът ти е по-малкият проблем в този контекст, тествай се за спин.
Отделно шанса да има херпес, трихомони и цялата плеяда ВБ е напълно реален.

Има една нашумяла фраза по Американските ширини в нета - Fuck around and Find out - в приблизителен превод - правѝ простотии и ще си го получиш.
На подобни в казармата им казвахме "бактериално оръжие" - въртеха свирки и се чукаха без капут до оградата на школата.
И при нас имаше 1-2 такива. Една зарази 3-ма човека за една вечер и на сутринта началник щаба ги извика от лечебницата право пред строя тримата отпред, гледа им нахилените физиономии и вика: "Ма ко ми са хилите ни моя разбера. Се ино сти наибали Бриджит Бардо, а тя ина сополива..."
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
razputin
Мнения: 419
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 77 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от razputin »

Хаха...верно имаше ги навсякъде по поделенията Бриджитките къде срещу пари къде срещу некоя баничка или направо по симпатии - ставаш щастлив и сополив (ма протичаш отдолу). А другите ти завиждат, че таа нощ не са се доредили ;) :)
Ех, глави войнишки прости ! Ма и други времена беха за СПИН тогава кой ти мислеше - а за другите венерически тъпотии хептен, протече ти уя като цедка и тичаш при фелдшера - той знае кво да та праи и те оправя. Най- много да те овикат на плаца или да чистиш кенефите - голем праз кво толкова.
Angel Nikolaev
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 4:06 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от Angel Nikolaev »

Абе пълен ужас... пазете се че си е имало мамата ... то е ясно, че тая мома не може да я спрете,ама поне да се предпазим взаимно....
БатеБончо
Мнения: 144
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 47 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от БатеБончо »

Angel Nikolaev написа: Пет Фев 09, 2024 4:03 pm Абе пълен ужас... пазете се че си е имало мамата ... то е ясно, че тая мома не може да я спрете,ама поне да се предпазим взаимно....
Напротив, може да бъде спряна
Има текст в Наказателния кодекс, който се отнася за умишлено предаване на полова болест. В текстовете за телесните повреди.
razputin
Мнения: 419
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 77 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от razputin »

БатеБончо написа: Пет Фев 09, 2024 8:08 pm
Angel Nikolaev написа: Пет Фев 09, 2024 4:03 pm Абе пълен ужас... пазете се че си е имало мамата ... то е ясно, че тая мома не може да я спрете,ама поне да се предпазим взаимно....
Напротив, може да бъде спряна
Има текст в Наказателния кодекс, който се отнася за умишлено предаване на полова болест. В текстовете за телесните повреди.
БатеБончо е прав - но деюре, дефакто - няма как да се докаже умисъл.
С две думи - ползвайте ги тея капути другари !
Тва капута е най - великото изобретение на приложната наука.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от Lamiata »

Правилно каза колегата. За какво са тези капути да еба... И внимавайте,че ако си разтърка путката и те хване за хуя същата работа или пък и бъркаш по дупките и после се пипаш същата работа. Аз незнам въобще с какъв акъл ходите с идеята да ебете без капут
Angel Nikolaev
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 4:06 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от Angel Nikolaev »

Пичове. Курвата е спряна или другия вариант е да си е сменила номера и обявата. Но вече от седмица я няма никаква. Може би е отишла да си излекува половите болести или пък е спряла,възможно е след тези постове тук разбрах, че доста са я тормози ли и е имало въпроси ...
fen2807
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 17 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от fen2807 »

Ами многото преглеждания са защото много се пише за нея и тук и в Коврите, четеш и щтракаш на обявата - да видиш коя е - в случая коя има сифилис!!!
БатеБончо
Мнения: 144
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 47 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от БатеБончо »

Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от водач_на_мпс »

Ей тази ѝ е колежка на терена!

https://adamieva.info/obiava-4798245/is ... a-programa
https://adamieva.info/obiava-4798132/iz ... dupentseto
https://adamieva.info/obiava-4798163/be ... am-vsichko

Звънях преди три седмици и не ми вдигна. Преди няколко дни видях, че Петя Сифилиса отново си е пуснала обявите и от снимките зацепих, че са на един терен. Направо изтръпнах! Шансът и тази да е боледувала или в момента да има латентен сифилис е реален!
Angel Nikolaev
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 4:06 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от Angel Nikolaev »

Аууу тая Емили е сводничката дето вдига телефона.. тя преди уж не работеше,но щом се е стигнало до там значи на Петя сифилиса не и върви работата. А иначе да шансът за заряза и при тази е голям. ... ужас и тя дава без ....
Angel Nikolaev
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 4:06 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: добър вечер 0876570506

Мнение от Angel Nikolaev »

Да с нови снимки е и изглежда по-зле от всякога... Вече съм почти сигурен,че е пробита наркоманка то си и личи че нещо не е в.час.
Публикувай отговор